Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 15 Mart 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 15 Mart 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugünün enerjileri herkesin duygularını karıştırıyor. Herhangi bir argümana veya çatışmaya karışmak istemiyorsunuz. Başkalarının tavsiyesini sorarsanız, muhtemelen bir miktar daha iyi hissedeceksiniz. Bugün olabildiğince kendinizi korumaya çalışın ve iyi bir kitap okuyarak biraz zaman geçirin. Yarın her şey çok daha sakin olacak.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün kendinizle gurur duyabilirsiniz. Eşyalarınızın kıymetini gerçekten biliyorsunuz. Bilginizi ve yeteneklerinizi derinleştirmeye kendinizi adamışsınız ve gerçekten olumlu sonuçlar elde edeceksiniz. Arkadaşlarınız ve aile üyeleriniz size tavsiyelerle ve haklı olarak gelecek. Şikayetlerinizi dile getirmeden önce biraz düşünün. Bir eğitim yolculuğu gündeme gelebilir.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün en çok sevdiğiniz şeylerle kendinizi meşgul etmek çok iyi gelecek. Aileniz ve arkadaşlarınızla bir araya gelecek, heyecan verici sohbetler gerçekleştirip, lezzetli yemekler yiyeceksiniz. Ancak, bir noktada kendinizi biraz üzgün hissedebilirsiniz. Sizinle birlikte olması gereken ama uzakta olan birisini çok özlüyorsunuz. Şimdilik bulunduğunuz ortamın keyfini çıkarmaya çalışın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, hoşgörülü olmayı seven bir kişi olarak, enerjiniz bugün çok güzel bir gün geçirmenizi sağlayacak. Bugün ailenizle çok fazla zaman geçirebilirsiniz. Muhtemelen başkalarına da zaman ayırmak isteyeceksiniz. Bir noktada kendinizi konuşmaların merkezinde bulabilirsiniz. Çevrenizde olan insanları seviyor ve onlara sahip olduğunuz için bugün bir kez daha şükrediyorsunuz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün hedeflerin peşinden gitmek için yalnızlıktan yararlanacaksınız. Konsantrasyon ve hayal gücünüz çok yüksek seviyede çalışıyor ve tamamen bitene kadar çalışmayı bırakmayabilirsiniz. Bir projeye başlıyorsanız, maddi gücünüz bu konuda başarılı olmanıza yardım edecek. Geçici sapmaların sizi yavaşlatmasına izin vermeyin.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün arkadaşlarınız ve meslektaşlarınızla çok fazla dedikodu yapacaksınız. Gülmek ve değiş tokuş etmek eğlenceli olabilir, ancak bir süre sonra gerçekçiliğin azaldığını fark edeceksiniz. Arkadaşlarınızın sizin hakkınızda neler konuştuklarını merak edebilirsiniz. Sonuçta, bu ilişkileriniz için sağlıklı bir davranış değildir. Bunu iyi düşünün ve bu gidişata son vermek için bir şeyler yapın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün evde çok fazla zaman geçirmemenize şaşırmayın. Tüm işaretler, dışarı çıkma, alışveriş yapma, arkadaşlarla buluşma ve belki de özel bir akşam yemeğine katılma olasılığınızın yüksek olduğunu gösteriyor. Kaçırmak istemeyeceğiniz bir dizi aile aktivitesi var. Bu yüzden arkadaşlarınızın gereksiz konular için sizi rahatsız etmelerine izin vermeyin.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, çok bereketli bir hayal gücünüz olduğunu biliyorsunuz. Düşüncelerinizi yazı veya resim gibi sanatsal bir çabaya yönlendirmek isteyebilirsiniz. Kendinizi geliştirmek için iyi bir fırsat yakaladığınızdan emin olun. İnsanlarla ilgili kararlar verirken hayal gücünüzü ihmal etmeyin. Çünkü o sizi bulunduğunuz noktadan daha da yukarı taşıyacak. 

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün sizin için duygusal bir gün. Mevcut enerjiler, çatışmayı ve huzursuzluğu öngörüyor. Herhangi birinin sizi kişisel çıkarları için yönlendirmesine izin vermeyin. Bugün bazı konularda yalnız devam etmek isteyebilirsiniz. Bu gece biraz yalnız kalabilirsiniz. Bunun keyfini çıkarın. Bir filme gidin veya evde keyifli vakit geçirin. Endişelenmeyin, herkes yarın daha iyi hissedecek.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugünün enerjileri duygular yüksek olacağını gösteriyor. Bu kaçmak ve saklanmak için bir sebep değil. İnsanlar her zamankinden çok daha dürüst, değerli bilgiler öğrenebilirsiniz. Kirli çamaşırların ortaya dökülmesini dinlemekten korkmayın. Dikkatli düşünerek verdiğiniz kararla, neyin sizin için iyi olduğunu neyin olmadığını anlayacaksınız.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugünün enerjileri, riskleri de beraberinde getiriyor. Bir ipin üzerinde yürüdüğünüzü hissedebilirsiniz. Sakinleşmek için uzun bir yürüyüşe çıkın ya da bisiklete binmeye çalışın. Açık havada derin bir nefes alın. Diğer insanların çatışmalarına dahil olmaktan kaçının. İşleri tek başınıza halledebileceğinize inanmalısınız.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün sizin için eğlenceli bir gün. Ailenizle ve arkadaşlarınızla geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarın. İş ya da parayla ilgili kasvetli düşüncelerden biraz uzaklaşın. Rahatlayın ve çevrenizdekileri de rahatlatın. Diğer insanları güzel şeylerle beslemekten ve harika zaman geçirdiklerini görmekten hoşlanıyorsunuz. Bu yüzden stresten uzak durun. Biri, size bir hediye, sevgi ve takdir belirtisi olan bir eşya verebilir.

15.03.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.