Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 15 Kasım 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 15 Kasım 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün sanatsal etkinliklere katılabilirsiniz. Sizi ilgilendiren bir konunun masaya yatırılmasını dört gözle bekliyorsunuz. Ayrıca kendinizi son derece romantik ve seksi hissediyorsunuz. Hayatınızda özel kişiyle yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Yalnızsanız, bugün özel biriyle muhtemeldir.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün başkalarına yardım etmek için ilham kaynağı olabilirsiniz. Bazı gönüllü işler yapma fırsatı, belki de bir yardım kuruluşu yolunuza çıkabilir. Ya da kendinizi sanatsal faaliyetlere verebilirsiniz. Her iki durumda da, kendinizi çok iyi hissedecek ve bu süreçte bazı ilginç insanlarla tanışacaksınız.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, yaratıcılık ve romantizm bugünün anahtar kelimeleri. Sanatsal ya da diğer yaratıcı projelerinizin, başkalarının dikkatini çekmesi muhtemeldir. Bu konuda değerli kişilerle tanışabilirsiniz. Ayrıca, bugün kendinizi romantik ve seksi hissediyorsunuz. Bir ilişkiniz varsa, eşinize daha yakın olmak isteyebilirsiniz. Yalnızsanız, özel biriyle tanışmanıza çok az kalmış.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün sanatsal, manevi ya da insani yardımlara yönelen bir grup evinizde projelerini ilerletmek için toplanabilir. Bu grup içinde hayatınızda olumlu bir rol oynayabilecek çok özel biri var. Bu buluşmanın sonucunda kişisel projelerle ilerlemek için ilham bulabilirsiniz. Akşam, romantik bir film izleyerek rahatlayın.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün yapacağınız kısa yolculuklar, gelecekte size büyük fayda sağlayabilecek biri ile görüşmenizi sağlayabilir. Eğitim, sanatsal veya manevi çıkarlarınızı ilerletme fırsatları bu toplantı sonucunda ortaya çıkıyor. En ufak bir sorumluluğu yerine getirirken bile elinizden gelenin en iyisini yaptığınızdan emin olun.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün bir tür yaratıcı çalışma ile ekstra para kazanma fırsatları yakalayabilirsiniz. Bu doğru zamanda doğru yerde bulunarak elde edilen gerçek bir fırsat ve bir kırılma noktası. Muhtemelen bundan faydalanacaksınız, ilham kaynağınız var. Tüm fikirleri takip etmekte zorlanırsanız, onları yazın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün harika görünüyor ve harika hissediyorsunuz. Sokakta yürürken bile insanların hayranlık dolu bakışlarını yakalayabilirsiniz. Aklınızda seks ve romantizm olabilir, bu nedenle gününüzü özel biriyle geçirmek isteyebilirsiniz. Bu duyguları bir tür yaratıcı aktiviteye de yönlendirebilirsiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, aklınız bugün harika düşüncelerle dolu. Gününüzü ilhamınızı bir tür sanatsal projeye dönüştürmeyi düşünerek geçirebilirsiniz. Sezgileriniz özellikle güçlü, bu yüzden başkalarının düşüncelerini ve hislerini her zamankinden daha net bir şekilde görüyorsunuz. Düşüncelerinizle yalnız kalmak için gün içerisinde birkaç dakika ayırın. Muhtemelen bundan faydalanacaksınız.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, yaratıcı olma arzusu, çeşitli sanatsal işlere odaklanmanıza yardımcı olabilir. Bugün belirli bir noktada doğru zamanda doğru yerde olabilirsiniz, gitmek istediğiniz herhangi bir yöne işaret edebilecek birinden doğru yardımı alabilirsiniz. İddialı planlar kafanızı dolduracak ve zihninizi epey meşgul edecek. Bir liste yapın, size yardımcı olacaktır.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün bir noktada, sanatsal bir ilham gelebilir. Şu anda yaratıcılığa dökmek için çok fazla enerjiniz var, Çok çalışıyorsanız ve sanatın iş tarafını gözden kaçırmıyorsanız, ileriye doğru hareket edebilirsiniz. Size doğru tavsiyeyi verecek doğru kişiyle karşılaşırsanız şaşırmayın!

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün, üzerinde çalıştığınız yaratıcı projeleri yayınlama, sergileme ya da başka bir şekilde ortaya çıkarma fikriyle meşgul olabilirsiniz, Ruhsal bilgiler, belki arkadaşlarınız veya bağlı olduğunuz bir grup aracılığıyla uzaktan gelebilir. Her türden ilham, kafanıza girip çıkabileceğinden, düşüncelerinizi yazmak en iyisi olacaktır.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, çeşitli konulardaki ilham bugün aklınızı doldurabilir. Sanatsal ya da ruhani ilgilerinizi ilerletme fırsatları, belki de yeni bir tanışmanın verdiği tavsiyeyle yolunuza çıkabilir. Şanslı bir mola için doğru zamanda doğru yerde olabilirsiniz. Bugün özellikle romantik ve seksi hissetmeniz muhtemeldir. Elde edeceğiniz kazancı partnerinizle kutlamak isteyebilirsiniz.

15.11.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.