Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 15 Eylül 2018 Cumartesi gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 15 Eylül 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün dostça etkileşimlerin olduğu bir günün tadını çıkaracaksınız. Günün enerjisi sizin lehinize olup, öyle görünmeyebilir. Duygularınız bulanıklaşabilir ve insanlar size karşı negatif görünebilir. Bu bir dereceye kadar doğru olsa da, bu paranoyaların çoğunun, duygusal güvensizliğinizden, bir başkasının size karşı olan tavrından gerçekleştiğini anlayın.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün yardıma ihtiyacınız olursa istemekten çekinmeyin. Doğanız başkalarına hizmet etmektir, ancak bu enerjiyi korumak için karşınızdaki insanın da size karşı hislerinden emin olun. Sevdiğiniz insanlara fazladan sarılmalar sunun. İş ile ilgili konularda temkinli davranmanız gerekebilir. Görevlerinizi başkalarına devretmeyin. Bu akşam ılık bir banyo ve güzel bir yemekle kendinizi şımartın.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, duygularınızı dengede tutmak başarılı bir günün anahtarı olacak. Zihninizi canlandıracak güzel bir durumdan uzaklaşmayın. Onu her zaman denetim altında tutun. Kendinize bir mola verin ve fazla alkol veya herhangi bir ilaç kullanımından kaçının. Zihninizi onlarsız tutmaya yetecek kadar sorumluluğa sahipsiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, duygular söz konusu olduğunda kendinizi çaresiz hissedebilirsiniz. Günün yoğunluğu, boğulmuş hissetmenize neden olabilir. Ancak, hissettiğiniz dramın çoğunun gerçeklikten ziyade hayal gücünüzün bir göstergesi olduğunu fark edin. Bulutları uzaklaştırın ve kalbinize kulak verin.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün hayatınızın olumlu yönlerine odaklanın ve bu enerjileri genişletmek için çalışın. Şu anda açık olan çok fazla fırsat var. Bundan yararlanmanın anahtarı, size en çok mutluluğu getiren şeylere yakın kalmaktır. Detaylar hemen hemen hiç çaba göstermeden işleyecek. Başarılı olacağınıza inanın, başaracaksınız.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün yeterince uyuduğunuzdan emin olun. Sakin bir gün gibi görünebilir ve kafanız bugün biraz dağınık olabilir, ancak işinizin bitmesini engellemeyin. Algıladığınız şeylerin çoğu gerçekle tam olarak ilişkili olmayabilir. Hayal dünyasına yönelmek için güçlü bir arzunuz var. Ancak bugün her iki ayağınızı da yerden tutmaya çalışın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, istediğiniz bir şeyin tamamen hayal olduğunu bugün anlayabilirsiniz. Kafanız biraz bulanıklaşıyor, artık durumun gerçekliğinden emin olamıyorsunuz. Bugünün enerjileri bu konuları gündeme getirecek. Dengeli kalmaya çalışın ve duruma yeni bir bakış açısı kazandırın.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, hayal gücünüz bugün özellikle aktif. Kurduğunuz küçük hayal dünyasının tadını çıkarın. Gerçeğe geri dönmek zor olabilir. Dış dünyadan aldığınız izlenimler bugün doğru olmayabilir. Zihninizi olumsuz etkileyecek şeylerden uzak durun. Alkol bunların başında geliyor.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün eğlenceli ve sevecen bir ruh halindesiniz. Arkadaşlarınızla eğlenmek için zaman ayırabilirsiniz. Gün içinde alacağınız bir uyarı, duygularınızı biraz bulutlandırabilir. İnsanların kim olduğunuz konusunda yanlış bir izlenim sahibi olduklarını hissedebilirsiniz. Güvensiz hissetmemeye çalışın. Kendinize güvenin.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün garip bir paranoyaya sahip olabilirsiniz, ama bu hissin sizi olumsuz etkilemesine izin vermeyin. Durumun gerçekliği, duygularınızın algıladığından çok farklı. Hayal dünyanızdan biraz uzaklaşın ve kafanızda kurmanıza neden olabilecek etkenlerden kaçının.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün duygularınız üzerinde belirli bir miktar kontrol sağlamanız gerekebilir. Öğleden sonra kendinizi bir karmaşa bulutunda bulabilirsiniz. Gün boyunca kendinizi topraklamak için çaba göstermekten kaçının. Hareketlerinizin, düşünceleriniz ve duygularınız arasındaki eşit dengeden kaynaklandığından emin olun.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün bazı konularda bencillik yapabilirsiniz. Başkalarına hizmet etmek ve birlikte düşünen insanları bir araya getirmek için çalışma gereğini de hissedebilirsiniz. Denge bugünün anahtar kelimesidir. Dalgalanan duygularınızı yatıştırmaya çalışın.

15.09.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.