15 Aralık 2017 gününe özel burç yorumlarını açıklıyoruz, “Yüksek Topuklar” ekibinin sizler için hazırladığı 15 Aralık Cuma gününün burç yorumlarını hemen okuyun, astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda hangi burcu neler bekliyor öğrenin.

Günlük burç yorumları 15 Aralık 2017

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, dünkü enerjik tavırlarınız bugün de devam ediyor. Düşüncelerinizi belirtirken son derece naziksiniz. Hemen hemen her durumu olumlu yöne doğru çevireceksiniz. Çevrenizdekilerle eğlenceli vakit geçirmek için uygun bir gün. Günün ilerleyen saatlerinde karşılaşacağınız sorunların üstesinden kolayca geleceksiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün geçmişle ilgili kaygılar yaşayabilir ve pişmanlık duyabilirsiniz. Bu durumun geleceğinizi etkilememesi için doğru adımlar atmalısınız. Geçmişten günümüze kadar gelen iş projeleri ve planlar olabilir. İkili ilişkilerinizin kuvvetli olduğu bir gün. Günün sonuna doğru mantığınız yerini duygularınıza bırakacak.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün yalnız kalma gereksinimi içindesiniz. Biriyle yapacağınız bir anlaşma ve girişim varsa o defteri kapatıyorsunuz. Çevrenizdekiler bugünkü tutumunuza karşı ısrarcı olabilir. Bazı konularda sizi ikna etmek için çaba gösterebilirler. Ancak siz yalnız kalmakta kararlısınız. Yeni hobiler edinerek günün tadını çıkaracaksınız.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, eskimiş bir fikir üzerinde yeni keşifler yapabilirsiniz. Günlük rutininize renk katmak size heyecan verecek. Sosyal faaliyetler işlerinizin biraz aksamasına neden olsa da başarınıza engel olmayacak. Becerilerinizle çevrenizdekilerin takdirini kazanacaksınız. Spora ve sağlıklı beslenmeye dönüş için harika bir gün. 

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün uyumlu tavırlarınızla dikkat çekiyorsunuz. Bugün karşınıza çıkan olumsuz durumları iyimser bakış açınızla çözeceksiniz. Rutin hayatınızı hareketlendirmek adına atacağınız adımlar enerjinizi yükseltecek ve başarılarınızın artmasını sağlayacak.

Melek

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün ilişkilerinizde yaşanan çözümsüz durumlar üzerinde yoğunlaşacaksınız. Özellikle ailenizle ve geçmişinizle ilgileneceğiniz bir gün sizi bekliyor. Sizi rahatsız eden konuları açıklığa kavuşturmanın tam zamanı! Sağlık sorunuyla ilgili bir haber alabilirsiniz. Özel hayatınızdaki korkularınızdan ve güvensizliklerinizden kurtulmaya çalışın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler için bugün tüm sorunlara rağmen mizah dolu geçecek. Sosyal hayatınız, ciddiyet gerektiren işlere odaklanmanıza engel olabilir. Bugün o işlerle ilgilenmek için doğru bir zaman değil. Hayatınızdaki eskimiş ve sıkıcı alışkanlıklarınıza eğlenceli ve yepyeni bir dokunuş yapacaksınız.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, üzerinde çok düşündüğünüz bir konuyla ilgili yeni bir bilgi edineceksiniz. Bugün parasal konulardaki bakış açınızı değiştirin. Önceden arzu ettiğiniz bir kazançla ilgili büyük bir fırsat yakalayabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza iyi karar verin. Gereksiz harcamalardan uzak durun.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün iletişim kurduğunuz insanlarda pozitif etkiler bırakıyorsunuz. Düşüncelerinizi ifade ederken fazla rahat davranabilirsiniz. Söylediklerinize dikkat edin. Kişisel planlar yapabilir ve sağlığınızı etkileyecek önemli adımlar atabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde katılacağınız etkinlikler artacak.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün karşınızdakini anlamada ve düşüncelerinizi ifade etmekte çok başarılısınız. Özel konular hakkında konuşmak ve bu konulara nesnel olarak yaklaşmak için her zamankinden daha heveslisiniz. Önceden üstesinden gelemediğiniz bir engelin üstesinden gelmek ya da bir zamanlar erişemediğiniz bir fırsatı yakalamak için önemli adımlar atacaksınız. Tarot

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bir kenara atıp devam ettirmediğiniz bir projeyle ilgili yeni bilgiler edinerek, onu yeniden hayata geçireceksiniz. Geçmişte özel olan ve hayatınızdan çıkan biriyle karşılaşabilirsiniz. Bu karşılaşmada cazibenizi doğru şekilde kullanacaksınız. Aynı zamanda karşınızdaki de sizi etkileyecek tavırlar sergileyecek. Geçmişe geri dönmek sizi biraz ürkütebilir.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün sözleriniz çevrenizdekileri etkileyebilir. İlişkilerinizi bozmamak adına sözlerinizi seçerken daha özenli davranmalısınız. Yeni bir görünüme sahip olmak isteyebilirsiniz. Bu isteğiniz doğrultusunda dikkat çekici bir imaja bürünebilirsiniz. Rutin haline gelmiş aktivitelerden ve gruplardan uzaklaşacaksınız. Yeni aktivite arayışlarına girebilirsiniz.

15.12.2017 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizimle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.