Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 15 Ağustos 2018 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 15 Ağustos 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bazı fiziksel aktivitelere başlamak için harika bir zaman. Bu, bir yere üye olmanız gerektiği anlamına gelmiyor. Her sabah evinizin çevresinde basit bir yürüyüş, fiziksel ve zihinsel enerjide bir artış hissetmeniz için gereken şey olabilir. Vücudunuzu hareket ettirdiğinizde zihniniz tazelenecek.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün bir şekilde test ediliyormuş gibi hissediyor olabilirsiniz. Yaptığınız şeyin geçerli ve doğru olduğunu kanıtlamanız gerekecek. Neyse ki, başkalarının ne düşündüğüne bakılmaksızın size yardımcı olacak duygusal bir destek hissediyorsunuz. En büyük testler, kendinize verdiğiniz testlerdir. Siz en zorlu eleştirmensin. Kendinizi daha iyi hissetmek için uyumlu adımlar atın.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün her zamankinden daha fazla güven ile öne geçebilirsiniz. Duygularınızla ilgili temel bir bakış açınız olmalı. Zihninizi, bir durum hakkında çekinmeden kullanıyorsunuz. Bazı insanlar, sizin zekanızdan ve cesaretinizden faydalanmak isteyebilir, ama siz onlar için çalışmıyorsunuz. Kendiniz için çalışıyorsunuz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, duygusal istikrarınızı ve sakin bir noktaya geldiğinizi hissettiğinizde bir şey sizin dengenizi bozabilir. İstikrar kavramı ile huzursuz olabilirsiniz. Gerçekten istediğiniz şeyler, risk, aksiyon ve heyecandır. Bu iç çatışma, sizin çalışmanızı zorlaştırıyor. Denklemin her parçasını irdelememeye çalışın. Çözüm size gelecek.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün enerjiniz ve özgüveniniz çok fazla. Bu harika, ama aynı zamanda tehlikeli deneyimler ve kazalar için daha büyük risk altında olabilirsiniz. Özellikle birinin size karşı fazla saldırgan olduğunu fark edebilirsiniz. Kırıcı bir davranış, öfkenizi fiziksel şekillerde ortaya çıkabilir.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, kendinizle ve başkalarıyla mutlu olmaya gayret edin. Etkileşimde bulunduğunuz herkesle hata bulmaya çalışmayın. Ne yaptıklarını ve nasıl yaptıklarını eleştirmeye devam edersiniz, bir sabah uyandığınızda arkadaşınızın olmadığını görebilirsiniz. İnsanlarda yalnızca kötüyü görerek, ilişkilerinize zarar veriyorsunuz. Yargılamak sizin işiniz değil.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün enerji patlaması yaşıyorsunuz. Seyahat etmeyi özlüyor olabilirsiniz. Duygularınız bu düşünceleri engellemenin bir yolunu bulabilir. Hareket etmenizi zorlaştıran fiziksel bir sorununuz var. Bu, hayal kırıklığına uğrayıp yenilmenize neden olabilir. Sakin olun ve ne olursa olsun bir adım atmaya çalışın.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, uçmak yerine sizi gerçeğe sabitleyen bir tıkanıklık nedeniyle kendinizi biraz durgun hissedebilirsiniz. Size bunun kötü bir şey olduğunu söyleyen zihinsel bloğu aşın. Ayaklarınızı sıkıca yere basın. Bu şekilde dengeyi bulup hedeflerinize doğru ilerleyebilirsiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün çok daha verimli ve etkili bir şekilde çalışabiliyorsunuz. Enerjiniz güçlü ve sesinizi duyurmak için savaşmaya ihtiyacınız yok. Detaylara odaklanın ve ortaya çıkabilecek herhangi bir rahatsızlık nedeniyle pes etmeyin. Her şeyi olumlu bir tavırla ele aldığınız sürece, üstesinden gelemeyeceğiniz zorluk yok. Başarılı olmak için özel çaba sarfetmeyeceğiniz bir dönemdesiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, başarınızın başkalarının yaptıklarına kıyasla küçük gözükmesi, cesaretinizi kırmamalı. Karşılaştırmalar, herhangi bir hedefe ulaşmanızı zorlaştırır. Biri elbet daha fazlasını yapacaktır. Basit bir şey olsa bile, bugün yaptığınız şeylerin arkasında durun ve onlarla mutlu olun.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, kendinizi bir savaşın içinde hissediyor olabilirsiniz. Hedef sizsiniz. Arkanızda sağlam bir güç yoksa, bu süreç zor olabilir. Duygusal olarak, iyi bir gün olmayabilir. Duygularınıza yoğunlaşmak yerine, mantıklı ve rasyonel bir şekilde ilerleyin.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, çatışma veya başarısızlık korkusu, sizi riskli bir işe girmek alıkoyuyor olabilir. Çoğu zaman bu gibi durumlarda görünmez olmaya çalıştınız, böylece fark edilmekten kaçtınız. Bu savunma mekanizmaları bir süreliğine size hizmet edebilir, ancak korku ya da suçluluktan kurtulmadan, gitmeniz gereken yere varamazsınız. İstediğinizi elde etmek için güven, sevgi ve inançla hareket etmelisiniz.

15.08.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.