Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 14 Şubat 2018 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 14 Şubat 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün arabuluculuk yapabilirsiniz. Küs iki insanın barıştırmak ve eski uyumu yakalamak için çaba sarfedeceksiniz. İnsanlarla iyi ilişki kurma ve başkalarını bir araya getirme becerinizde her zamankinden daha fazla gurur duyuyorsunuz. Duygusal konular sizi zorlayabilir. Para ya da ilişki endişeleri ilerleyen saatlerde ortaya çıkabilir. Zihniniz hayatınızın daha karanlık unsurlarına doğru eğilim gösteriyor. Onlarla zaman harcamak yerine korkularınıza karşı koyun. Size yardımcı olacak bir sohbet veya davete katılabilirsiniz. Hoş bir ittifak mevcut. Arkadaşlarınızdan ilham alabilir veya onlara ilham kaynağı olabilirsiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğa, bugün kaybolmak isteyebilirsiniz. Ancak, gün düşündüğünüz kadar sıkıcı geçmeyecek. Aslında patronlar, ebeveynler ya da üst düzey yöneticilerle ilişkilerinizde son derece uyumlusunuz. Bu uyum, şimdi ve gelecek haftalarda başarının anahtarı olabilir. Çabalarınız, çalışmalarınız veya başarılarınız için özel bir dikkat gösteriyor olabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde başkalarına rehberlik edecek konuma geliyorsunuz. Neye gayret etmek istediğinizi düşünmek için doğru bir zaman. Başkalarını kendinize çeken koruyucu, destekleyici bir tavra bürüneceksiniz. Küçük anlaşmazlıklardan kurtulmanın yollarını arayın. Eğer kurtulamazsanız bu anlaşmazlıklar büyüyerek ayrılıklara neden olabilir.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, günümüzdeki fikirlerinizle veya kişisel felsefelerinizle başkalarına yardım etme ve onları destekleme görevinde bulunabilirsiniz. İletişim kurmak, öğrenmek ve fikir alışverişi yapmak için harika bir zamandasınız. Kendinizi geliştiriyor ve güçlendiriyorsunuz. Bugün kızgınlıkları giderme eğilimi olabilir. Bulunduğunuz konumundan daha ileriye geçebilmek için elinizden geleni yapın. Yeni ve eğlenceli fikirlerin tadını çıkaracaksınız. Enerjinizi faydalı keşiflere ve sosyalleşmeye ayırabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün yakın ilişkilerinizde son derece paylaşımcısınız. Çevrenizdekiler bu özelliğinizi takdir ediyor. Ancak bugün, yapacağınız anlaşmalarda zorluklar yaşanabilir. Tartışmalar, her iki tarafın ihtiyaçları doğrultusunda çıkabilir. Büyüyen tartışmalar yüzünden kontrolü elinizden kaçırabilirsiniz. Neyse ki, ilerleyen saatlerde problemleri çözmek ve meseleleri nesnel bir tutumla konuşmak sizin için iyi olacaktır. Hassas konular hakkında çok mantıklı davranıyorsunuz. İş ve kariyer konularında yeni yöntemler veya yaklaşımlarla bir gelişme yaşayabilirsiniz. Bir ilişki ya da maddi mesele ile ilgili alacağınız haber hoşunuza gidiyor.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, yakın ilişkilerinizde adil davrandığınız için kendinizle gurur duyuyorsunuz. Ayrıca, yakın bir ilişki sayesinde kendinizi daha fazla yetkilendirilmiş hissedebilirsiniz. Hayatınızda denge ve uyum yaratmak için harcadığınız çaba bugün sizi ödüllendirebilir. İlişkilerinizdeki herhangi bir eşitsizliğe her zamankinden daha hassassınız. Bunları dengeleme çabaları bazı çatışmalara neden olabilir. Hayatınızdaki özel bir kişiyi anlama ve cesur yeni fikirler bulma konusunda başarılısınız. Yakın kişilerle olan etkileşimler, sizi gelecek aylar boyunca etkileyecek bir enerjiyle gelebilir. Konuşmalar açık, dürüst ve canlandırıcıdır. Gerginlik ortaya çıktığı zaman, samimi iletişimin gücünü kullanarak hepsinin üstesinden gelebilirsiniz.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, günlük rutin ve çalışma ortamınıza, denge ve uyum getirmek bugün sizin için önemli. Şu an bunu yapmak için mükemmel bir konumdasınız. Çabalarınızla güçlendiğinizi hissedebilirsiniz. İş birliği ve desteğe şimdi yoğun bir şekilde odaklanıyorsunuz. Sosyal unsurlar, üretkenliğinizi etkileyebilir ancak uzun vadede mutluluğunuza engel olamaz. Günün ilerleyen saatlerinde, hassas duygularla ilgili olası bir gerginlik yaşayabilirsiniz. Reddedilmekten ya da ihanetten korktuğunuz takdirde, biraz ahlaksız ya da kıskanç davranabilirsiniz. Karşınızdaki kişi sorunları çözmek adına mükemmel bir ortam yaratacak. İşinizde ve sağlık sektöründe yeni anlayışlar kazanabilir veya keşifler yapabilirsiniz. Sağlığınızı iyileştirmek veya günlük işlerinizi daha verimli hale getirmek için yeni yöntemler keşfedeceksiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün sevgiliniz, arkadaşınız veya çocuğunuzla bir anlaşmaya varmak için benzersiz bir konumdasınız. Özellikle adil bir arabulucu veya kolaylaştırıcı olabilirsiniz. Çabalarınız sizi mutlu ediyor. Günün ilerleyen saatlerinde ortaya çıkan bir konu kendinizi savunmasız hissettirebilir. Duygularınızı koruma altına alacaksınız. Bu durumun ruh halinizi olumsuz etkilemesine veya ilişkilerinize müdahale etmesine izin vermeyin. Önem verdiğiniz biriyle yapacağınız konuşmalar gününüzü güzel bir konuma getirecek.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün ailenizle barışmak, evinize uyum ve denge getirmek için kararlı olabilirsiniz. Dengesizliklere karşı biraz daha hassassınız, ancak sorunlu alanları düzeltmek için harekete geçmek istiyorsunuz. Günün ilerleyen saatlerinde, küçük ama rahatsız edici bir konuyla uğraşacaksınız. Kızgınlığınızı biraz bastırarak sakin konuşmalar yapmalısınız. Bu, mantık yürütmek için iyi bir zaman olacaktır. Düşünceleriniz ileriye dönük ve büyümeye odaklı. Evde yapılan iş, sağlık ve rutin konularda yeni yollara girebilirsiniz. Düşüncelerinizi belirtirken dürüst olmaya özen gösterin.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, konuşma, paylaşma, öğrenme ve öğretme konularında çok güçlü bir kuvvete sahipsiniz. Bugün kendinizi arabulucu ya da rehber pozisyonunda bulabilirsiniz. Buna rağmen, ilişkilerinizde gerginliklere yol açabilecek güvenlik veya mali endişeler ortaya çıkabilir. Zihninizi olasılıklara ve yeni fikirlere açık tutun. Gündemdeki konular hakkında farklı bir bakış açısı kazanacaksınız. Yaşayacağınız hayal kırıklıkları veya endişeler yaratıcı çözümler üretmenize yardımcı olacak.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, işinizi veya mali durumunuzu dengelemek ve düzenlemek için bugün harika bir konumdasınız. İş birliği, müzakere etme ve sorunları çözmeye odaklısınız. Güzel sonuçlar elde edeceksiniz. Başkalarından gördüğünüz ilginin veya onlara rehberlik yapmanın tadını çıkarabilirsiniz. Para, eşya veya iş konusunda artık daha da güçleneceksiniz. Günün ilerleyen saatlerinde küçük bir meydan okuma veya problemle karşılaşabilirsiniz. Kızgınlıklar ve korkular söz konusu olabilir. Ortaya çıkan sıkıntılara farklı bir bakış açısıyla yaklaşmak, sizin için daha yararlı olacaktır.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, arabuluculuk etme, müzakere etme ve adil davranma konusunda beceriklisiniz. Bugün, çevrenizdekiler tarafından takdir ediliyorsunuz. Kendinizi ifade etmekten gurur duyuyor ve ifade ettikçe kendinizi daha güçlü hissediyorsunuz. Günün ilerleyen saatlerinde parasal konularla ilgili endişelere kapılabilirsiniz. Kişisel sorunlar harekete geçebilir. Düşüncelerinizi ve mesajınızı olduğu gibi iletmek güçlü durmanıza yardımcı olacaktır. Sözcüklerin gücünü kullanarak daha iyi bir konuma gelmeniz mümkün. Gerçekten keyif alacağınız sohbetlere girmekten çekinmeyin. Yeni başlangıçlar size büyük şans getirecek.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, geçmişe ya da özel hayatınıza bugünlerde güçlü bir odaklanma var. Geçmiş deneyimlerinizle meşgul olabilirsiniz. Dengesizliklere karşı özellikle hassassınız ve işlerinizi düzgün yapmak istiyorsunuz. Bununla birlikte, havada asılı duran endişeler var. Bazılarınız bir ilişki veya arkadaşlıktan endişe duyuyor olabilir. Bu konuda zihninizi fazla yormamaya çalışın. Sorunları bir süreliğine de olsa dışarıda bırakın. Zihninizi ilerici fikirler ve gelişmeler için kullanın. Açık fikirlilik beraberinde harika ödüller getirecektir.

14.02.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.