Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 14 Nisan 2018 Cumartesi gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 14 Nisan 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün bir arkadaşınızla veya aile üyelerinden biriyle kuracağınız iletişim kendinizi acımasız ve aptal hissetmenize neden olabilir. Yanlış bir şey yapıp yapmadığınızı merak edebilirsiniz. Karşı taraf size biraz kızgın gibi. Bu kişinin gönlünü almak için, sıcaklığınızı ve ruhunuzun cömertliğini kullanın. Bu şekilde, sorunların sizinle hiçbir ilgisi olmadığını da göreceksiniz. Onu rahatlatmak için yardım bile edebilirsiniz. Bu akşam, herkesin en sevdiği bir yemek hazırlayın.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün, şehir dışında olan bir sevgili ya da yakın bir arkadaşınızdan sıcak, sevgi dolu bir telefon ya da mektup gelebilir. Tüm yüreğinizle onun evde olmasını diliyorsunuz. Bu arada, kendinizi meşgul edeceğiniz yaratıcı projeler, etkinlikler olabilir. Bu gece biraz yalnız kalmaya çalışın.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün, sahip olmayı hiçbir zaman düşünmediğiniz bir yatırım, emlak veya para yönetimi hakkında yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz. Bir yatırım ya da para kazanma fırsatı, paranızın büyümesini sağlamaya yönelik adımlar atmanızı sağlayabilir. Herhangi bir mülkün satın alınması veya satılması için iyi bir zamandasınız. Gelecekteki yatırım fırsatlarını da öğrenmek isteyeceksiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün kendinizi biraz utangaç hissedebilirsiniz. Günü, iyi bir kitaptan başka dikkat dağıtıcı bir şey olmadan harcamak istiyorsunuz. Yorucu şeylere bugün tahammülünüz yok. Ancak, gün ortasında, sıcak ve sevgi dolu bir mektup ya da telefon görüşmesi, bu ruh halinden uzaklaşmanızı sağlayacak. Akşam kalabalık bir grupla güzel mekanlara gidebilirsiniz. Keyfini çıkarın!

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün her zaman sahip olduğunuz ama asla geliştiremediğiniz bir yeteneğiniz ortaya çıkarabilir. Becerileriniz resimle ilgiliyse biraz ders almanızda fayda var. Bugünkü kararlılığınız önümüzdeki birkaç gün boyunca sürecek. Tereddüt etmeyin, her daim kararlı olmaya çalışın!

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün iyi görünüyorsunuz ve sosyal yetenekleriniz zirvede. Bu nedenle, bugün katılacağınız sosyal etkinlikler ve grup etkinlikleri, çok tatmin edici ve faydalı olacak. Tanıştığınız kişiler sizden etkilenebilir ve çok fazla yeni arkadaş edinebilirsiniz. Bugün yeni bir aşk yolunuza çıkabilir.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün işinize yarayacak ve yaratıcılık kazandıracak bir beyin fırtınası yaparak, kariyerinizde sıçrama yapabilirsiniz. Sınırları zorlayıp gelirinizi artırabilirsiniz. Bir çeşit sanatsal projeye de dahil olabilirsiniz. Çok az çaba ile size büyük fikirler gelirse şaşırmayın. Bugün sezgileriniz çok kuvvetli, bunun tadını çıkarın.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün felsefe, din ya da benzer konularla ilgili yoğun bir araştırma yapabilirsiniz. Konuyla ilgili bir gruba katılabilirsiniz. Bugün yeni bir arkadaş ediniyorsunuz. Bekarsanız, romantik bir partnerle karşılaşabilirsiniz. Sizin hem zihinsel hem de duygusal olarak çok tatmin edici bir gün olacak. Bugün girdiğiniz ortamların ve güzel anların tadını çıkarın!

YAY BURCU

Sevgili Yaylar,  bugün seks ve romantizm, öncelik listenizin en üstünde yer almalı. Çünkü bugün kendinizi sıcak, sevecen ve tutkulu hissediyorsunuz. Romantik romanlar ve filmler, sevgilinizle samimi bir akşam geçirmenize yardımcı olabilir. Kariyer ve para meseleleri de oldukça güçlü ve istikrarlı görünüyor. Bu şekilde kalmaları için biraz daha çaba gösterebilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, eşinizle veya belki de bir iş ortağınızla yaşadığınız iletişim eksikliği, ilişkiniz hakkında belirsiz hissetmenize neden olabilir. Bu tuzağa düşmeyin, aranızdaki iletişimi açmak için sıcaklığınızı ve anlayışınızı kullanın. İlişkinizin temelde iyi ve sağlam olduğunu göreceksiniz. Partneriniz sadece biraz yalnız kalmaya ihtiyacı var. Biraz yalnızlık size de iyi gelecektir.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün bir yükselme veya yeni bir iş için başvuru yapabilirsiniz. Kariyerle ilgili bir fırsat elinize geçebilir. Romantik bir karşılaşma ya da arkadaşlarla eğlenceli bir akşam yaşayacaksınız Yaşadığınız hoş şeylerden tam olarak emin olamıyorsunuz. Onların kaçmasına izin vermeyin. Sizin için önemli kilometre taşları olabilirler.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, aşk ve romantizm kesinlikle bugün için gündemde. Kendinizi sıcak, tutkulu ve özellikle seksi hissediyorsunuz. Aynı zamanda, bugün çekici görünmeniz olasıdır. Sevgiliniz veya hoşlandığınız kişi de size ekstra çekici görünecek. Özel bir akşam yemeği için, yeni kıyafetler alabilir, kuaföre gidebilirsiniz. Romantik bir akşama hazır olun!

14.04.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.