Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 14 Mart 2018 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 14 Mart 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün kendinizi güçlü, sağlıklı ve karizmatik hissediyorsunuz. Heyecan verici bazı davetler almanız olasıdır. Popülaritenizde ani bir artış olacak ve buna çok şaşıracaksınız. Genişletilmiş kariyer fırsatları yeni tanıdıklardan gelebilir ve yeni arkadaşlara, yeni bir pozisyona ve muhtemelen yeni bir eve açılan kapıları bulabilirsiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, önümüzdeki aylar için iyimserlik ve coşku hakim diyebiliriz. Bugün ise kendinden emin ve güçlü hissediyorsunuz. Bir erkek ziyaretçiniz olacak ve sizin için bazı şaşırtıcı haberler getirecek. Yatırım yapmak veya mülk satın almak için harika bir gün. Yasal belgeler veya sözleşmeler yoluyla para bekliyorsanız, bugün postayla gelebilir. Gece, canlı ve ilginç rüyalar görebilirsiniz. Sonuç olarak, sizin için tatmin edici bir gün olacak.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün size bazı ilginç bilgiler gelebilir. Bu haberler sizi derin düşüncelere sokabilir ve hayatınızın gidişatını bir şekilde değiştirebilecek kararlar vermenize yol açabilir. Eğitiminizi geliştirmek için okula dönmeyi düşünebilirsiniz. Bugün ruh haliniz iyimser ve olumlu olacak. Gelecek için ütopik planlarla dolu olabilirsiniz. Birkaç gün bekleyin ve sonra kesin planlar yapmaya başlayın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, güne güçlü ve kendinden emin hissederek başlıyorsunuz. Bugün, ruh halinizi artıracak iyi haberler alabilirsiniz. Öğleden sonra bir parti ya da bir etkinlik için arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Arkadaşlarla konuşmak ve yeni insanlarla tanışmak için harika bir zaman. Akşam, rahatlamanın keyfini çıkarın!

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün sizin için neşeli bir gün. Partiler veya kutlamalar için aranan kişi olacaksınız. Cömertliğiniz de tüm zamanların en yüksek seviyesinde. Hayatınızdaki özel kişi tarafından takdir edileceksiniz. Bu geceki etkinliğe katılırken partnerinizi de yanınızda götürmeyi ihmal etmeyin ve gecenin yıldız çifti olun!

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün ilham sizin anahtar kelimeniz olacak. İyimser ve coşkulu bir tavır, güçlü tasavvurlara yol açıyor. Bu da, geleceğe yönelik projeler için somut adımlara dönüşebilir. Bunlar, evinizi ilgilendiren sanatsal faaliyetler veya işinizin merkezine oturacak bir değişiklik olabilir. Ne olursa olsun, bu planları harekete geçirmek için iyi bir gün. Tüm işaretler, bugün başlatılan veya tamamlanan herhangi bir projenin başarısını göstermektedir.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, ilgilendiğiniz bir grup, sizi olumlu bir akıl çerçevesine sokabilir ve neredeyse tüm yol boyunca atladığınız bilgilere dikkatinizi vermenizi sağlayabilir. Bugün sosyalleşmekten zevk almalısınız. Her zamankinden daha tehlikeli bir hal alıyorsunuz. Hem eski hem de yeni arkadaşlar çalıştığınız yeri arayabilir. Bu ruh halinize olumlu katkıları olan bir çeşit zaferdir!

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler,  kariyeriniz uğruna pek çok fedakarlığa ek olarak sadakatli ve gayretli çalışmanız, yakında meyve vermeye başlayacak. Muhtemel ilerlemeyle birlikte büyük bir değerlendirmenin öngörülmesi, tüm gün boyunca gelecekle ilgili planlar yapmanıza ve hayaller kurmanıza yol açacak. Bu haklı huzurun tadını çıkarın. Ailenizle biraz zaman geçirin. Belki bir kutlama planlayabilirsiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, sonunda uzun zamandır çalıştığınız bir hedefe ulaşıyorsunuz. Başarı ve ilerleme yolundasınız ve geleceğiniz hakkında son derece hevesli ve iyimser hissediyorsunuz. Hayatınızda bazı büyük değişiklikler olabilir, ancak hepsi olumlu olacak, korkmayın! Seyahat etmeyi ve yeni keşifler yapmayı umuyorsunuz. Bu isteklerinizi yerine getirmeye özen gösterin!

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, canlı, harika rüyalar dün gece uykunuzu sıkça bölmüş olabilir. Gerçek olmadıklarını anladığınız an hayal kırıklığına uğramış olabilirsiniz. Sizin için hepsinin bir mesajı var. Bu yüzden onları not alın, bir kenara koyun ve zamanı gelince analiz edin. Psişik yetenekleriniz ve hayal gücünüz bugün çok güçlü. Bu, bir süredir aklınızdaki sanatsal bir projeye başlamak için harika bir fırsat yaratabilir.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün sosyal enerjiniz çok yüksek. Bu enerjiden sonuna kadar yararlanmaktan çekinmeyin. Özellikle, yeni insanlarla tanışmaya ve bulunduğunuz ortamı ısıtmaya çalışın. Yeni ve özel biriyle tanışmak için ideal bir gün olabilir. Karşı cinsten biri özellikle size çekici gelebilir. Çapkınlık yapmaktan korkmayın!

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün çok hoş sürprizler olabilir. Bekarsanız, ilginizi çeken birinden bir telefon alabilirsiniz. Bu telefon, özgüveninizi büyük ölçüde artıracak ve günün geri kalanında adeta havalarda uçacaksınız. Bugün başlayan herhangi bir yeni ilişki veya projenin arkasında harika bir enerji olacaktır. Bu fırsatı kaçırmayın!

14.03.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.