Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 14 Kasım 2018 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 14 Kasım 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün kendinizi çok güçlü hissedeceksiniz. Fiziksel enerjiniz yüksek ve harika görünüyorsunuz. Zekanız keskin, bu yüzden herhangi bir öğrenme sürecine girerseniz, büyük ölçüde faydalanacaksınız. Yaratıcı enerjiniz de yüksek, sanatsal projeler üzerinde çalışmak için iyi bir gün. Akşam saatlerinde özel biriyle samimi bir karşılaşma yaşayabilirsiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, sezgileriniz her zamanki gibi çok kuvvetli. Bugün endişelerinizi engellemeye ve sadece güzel şeyler düşünmeye çalışmalısınız, çünkü aklınızdaki her şey bir şekilde gerçekleşiyor. Bazı güçlü hayaller ve vizyonlar sizin için yakın gelecekte güçlü bir etkisi olabilecek yeni keşifler getirebilir.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, anlık hedefleriniz ve istekleriniz aniden bir araya geliyor. Bu tuhaf ve biraz korkutucu olabilir, ama içsel gücünüz bugün özellikle güçlü. Böyle zamanlarda, yol boyunca size yardımcı olanları hatırlamak önemlidir. Onları kendiniz gibi kabul etmek isteyeceksiniz. Bu sayede, yol boyunca mutlu olabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, son zamanlarda ekstra gelir kaynakları bulmak için çabalıyorsunuz. Muhtemelen bugün çabalarınızın sonuçlarını göreceksiniz. Fiziksel ve duygusal enerjinin bolluğu, zihninize de bir ivme kazandıracak. Finans ve diğer konularda istediğiniz sonuçları elde etmeniz çok yakın. Profesyonel ilgi alanlarının yanı sıra kişisel projeler de iyi gidiyor.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, hayallerinizi gerçekleştirmek için ilerlediğiniz yolu temizlemeniz gerekebilir. Bu, fiziksel sağlığı, seyahat ve eğitim planlarını ve kendini ifade etmeyi içerebilir. Özellikle bugün tutkulu hissedebilirsiniz, bu yüzden özel biri ile romantik bir akşam planlayın. Harika hissediyorsunuz, bunu değerlendirin!

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün evde pek çok aktivite olabilir. Bir grup misafir gelecek ya da evinizde çalışacaksınız. Sezgileriniz bugün özellikle güçlüdür. Başkalarının, hatta yabancıların düşüncelerini ve hislerini görebiliyorsunuz. Ailenizle uyum içindesiniz. Düşüncelerinizi korumak için özen gösterin. Düşündüğünüz her şeyin gerçekte tezahür ettiğini görebilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, ulaşmaya çalıştığınız hedefler nihayet bugün gerçekleşebilir. Her şey sonlanınca, dolaşmak ve diğer insanlarla sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Coşkulu hissetmeniz muhtemeldir. Güçlü insanların sizin için değerli bir yardım olduğunu göreceksiniz. Sonuç olarak, işleriniz ve ilişkileriniz çok iyi gidiyor. Tadını çıkarın!

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, kontrolünüz dışında gerçekleşen olaylar, sizin için bir şeyler yapmak üzere bir araya geliyor. Bunu biraz korkutucu bulabilirsiniz. Akışına bırakın. Bugün çok çalışacaksınız ve sonuçların tadını çıkarmayı hak ediyorsunuz. Hissettiğiniz coşku, bol miktarda fiziksel enerji olarak geri dönebilir. Bu iyi bir şey ancak aşırıya kaçmayın.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün enerjiniz çok yüksek, neredeyse bir maraton koşabileceğinizi hissediyorsunuz. Bir süreliğine şehir dışına çıkmayı düşünebilirsiniz. Spor yapmak da bugün size çekici gelebilir. Bu enerjinin bir kısmını yaratıcı projelere yönlendirebilirsiniz. Aşırıya kaçmamak için özen gösterin. Hala çok yorgun olabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, içsel gücünüz her zaman yüksekte. Özellikle bugün kendinizden emin hissediyorsunuz. Çevrenizdekilere karşı normalden daha güçlü bir etkiye sahip olmanız muhtemeldir. Gün boyunca gerçekleşmesi için sadece bir şey düşüneceksiniz. Bugün düşüncelerinizi korumalı ve ne dilediğinize dikkat etmelisiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, arkadaşlarınız, akrabalarınız ve size yakın olan diğer kişilerle yapacağınız büyüleyici sohbetler, bugün size yeni fikirler getirecek. Bir şeyler yapmak için hem fiziksel enerjiye hem de iç güce sahipsiniz, bu yüzden bunu en iyi şekilde kullanmalısınız. İhtiyaçlarınızı ve isteklerinizi dikkatlice düşünün ve onları gerçeğe dönüştürmek için bir plan hazırlayın. Sonuçlar sizi şaşırtabilir!

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün kariyeriniz ve mali hedefleriniz üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Hem fiziksel enerjiniz hem de sezgileriniz zirvede çalışıyor. Bu durum, işleri net bir şekilde planlamak için ideal bir gün haline getiriyor. Ayrıca, sağlığınızı geliştirmek için çalışıyorsanız, bazı kesin sonuçlar görebilirsiniz. Eğer henüz bu konuda bir şey yapmadıysanız, bugün sağlık ve egzersiz programına başlamak için harika bir gün.

14.11.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.