Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 14 Eylül 2018 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 14 Eylül 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, yeni başlangıçlar ve gelecek vadeden yeni fırsatlar bugün ortaya çıkabilir. Maceraperest tarafınız heyecanlı ve coşkulu, ama sakinlik isteyen tarafınız biraz direnç gösterebilir. Bir şeye atlamak zorunda olduğunuzu hissetmeyin. Bütün gerçekleri öğrenin ve durumu nesnel olarak değerlendirin. Her şeyi ciddiye alın. En çok ne istiyorsunuz, düşünün.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, mali bir rüzgar sizin için yeni kapılar açabilir ve hayatınızda bazı büyük değişiklikler yapmayı düşünebilirsiniz. Daha güzel bir eve taşınmak gündeme gelebilir. Değişim korkutucu olabilir, ancak bu değişiklikler size iyi gelecektir. Tereddüt etmeyin.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün bazı olumlu değişikliklerle karşılaşabilirsiniz. Bu bir iş ortaklığı ise, yeni bir anlaşma, başarı ve iyi bir servet vaat ediyor. Bu bir romantizmse, bir sonraki aşamaya geçmek için partnerinizle uyum içerisindesiniz. Bugün başlamış olan herhangi bir yeni ortaklık, gelecek vaat ediyor ve kazanmayı umduğunuz her şeyi size getiriyor.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, uzun süredir beslenmenize dikkat ediyor olabilir. Bugün aynanın karşısına geçtiğinizde ilk kez bazı somut ve olumlu sonuçları görebilirsiniz. Muhtemelen harika görünüyorsunuz. Çabalarınızı sürdürün. İlerlemeye devam etmek isteyeceksiniz. Koşuya ya da başka bir antrenmana giderek enerjinizin akmasını sağlayın, sonra kendinizi küçük bir ödülle şımartın.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün yer değişikliği yapmak isteyebilirsiniz. Yabancı kültürler size sanatsal, manevi ve kişisel olarak ilham verebilir. Bu konuda ciddiyseniz, harekete geçin. Tüm gerçekleri değerlendirdiğinizde sahip olmak istediklerinize karar verebilirsiniz.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün eviniz ile ilgili yeni şeyler söz konusu. Birisi ziyaretinize gelebilir. Dekorasyon, peyzaj veya yeni mobilya satın almayı düşünüyorsunuz. Değişiklikler ne olursa olsun, onları yapmanın dağınık ve yıkıcı sürecine rağmen olumlu olma olasılığı yüksektir. İleriye bakacak çok şeyiniz var!

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün yakınlarınızdan harika haberler gelebilir. Bu haberler, para veya yakınlarda açılacak yeni bir fırsat içerebilir. İlgilendiğiniz bir konuyla ilgili bir grup etkinliğine katılabilirsiniz. Planladığınız çok fazla telefon görüşmeniz olacak. Gelecek parlak görünüyor. Keyfini çıkarın!

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, ekstra gelir elde etme fırsatı, bir kadın aracılığıyla bugün size ulaşabilir. Bu muhtemelen özel, geçici bir projeyi içerir, ancak eğlenceli ve karlı olacak gibi görünüyor. Bu projeye partneriniz de katılmak isteyebilir. Harekete geçmeden önce iyi düşünün. Bunu daha önce gerçekleştirmiş olan insanlarla konuşun.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün sizin için yeni bir başlangıç günü. Geçmişteki başarılar, gelecek için iyimserlik ve coşkuyla birlikte özgüven duygusunu besliyor. Önümüzdeki günler için planladığınız seyahat işlerinizi erteletebilir. Aşk hayatınız da umut verici görünüyor. Bugün masaja gidebilir ya da yeni kıyafetler satın alabilirsiniz. Görünümünüzü hissettiklerinizle eşleştirerek yeni döngüyü başlatın.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, sanatta kendinizi hiç denemediyseniz, bunu yapmanın tam zamanı. Hayal gücünüz ve zekanız uçuyor. Sanatsal etkinlikler hakkında fikriniz yoksa, internette gezinerek araştırmalar yapabilirsiniz. Sizinle gelmesi için bir arkadaşınıza teklif sunun. Muhtemelen harika zaman geçireceksiniz!

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün bir grup etkinliğinde tanışacağınız birinde çok etkilenebilirsiniz. Bu kişi, fiziksel olarak çekiciliği, nezaketi ve duyarlılığıyla sizi kendine aşık edecek. Bekarsanız, bu fırsatı kaçırmayın. Birbirinizi tanımak için etkinliğin avantajlarından yararlanın.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün hayatınızda birçok değişiklik olabilir. Çoğu olumlu olsa da, ayaklanma şu anda rahatsız edici geliyor. Paniğe kapılmayın. Adımlarınızı atarken aceleci davranmamaya özen gösterin. Engellerle karşılaşabilirsiniz ancak önünüzdeki yol yumuşak ve temiz görünüyor. Yolun sonuna vardığınızda, her şey iyi olacak. Devam edin!

14.09.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.