14 Aralık 2017 gününe özel burç yorumlarını açıklıyoruz, “Yüksek Topuklar” ekibinin sizler için hazırladığı 14 Aralık Perşembe gününün burç yorumlarını hemen okuyun, astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda hangi burcu neler bekliyor öğrenin.

Günlük burç yorumları 14 Aralık 2017

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün sizin için biraz karmaşık geçebilir. Hayatınızla ilgili önemli kararlar almadan önce stratejik bir plan yapmalısınız. Acele ederseniz önemli noktaları kaçırabilirsiniz. Öyle olsa bile, küçük düzeltmelerle her şeyin üstesinden geleceksiniz. İlişkilerinizde tatil, seyahat ve eğitim konuları gündeme gelebilir. Bu konularda yapıcı olmaya özen gösterin.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün gizli bir konuyu ortaya çıkarmak için çabalayabilirsiniz. Bununla birlikte, bugün özel hayatınızdaki planlarınızla ilgili anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Yaşanan kıskançlıkların üstesinden deneyiminizle geleceksiniz. Eğer çıkar yol bulmakta zorlanırsınız biraz durup düşünmek için kendinize zaman tanıyın.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün sabırsız gününüzdesiniz. Özellikle bir ortaklık veya iş konusunda düşünceleriniz çok net ve sabırsız bir şekilde dile getireceksiniz. İnsanları yanlış anlama konusunda çok başarılısınız. Ancak, ilerleyen saatlerde bu uyumsuz tavrınız gidecek, sakin ve sabırlı bir insana dönüşeceksiniz.

 YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün bazı gerginlikler veya çatışmalar olabilir. Özellikle, iş ve ikili ilişkilerinizde karışıklıklar yaşayabilirsiniz. İşinizdeki problemleri özel hayatınıza, özel hayatınızdaki problemleri iş hayatınıza yansıtmamaya özen gösterin. Özel hayatınızda yaşanan sorunları romantik bir akşamla çözeceksiniz. Geçmişte kalan insanlarla ilgili konular tekrar gün yüzüne çıkabilir.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün anlaşmazlık yaşanan konularda arabuluculuk görevi üstlenecek. Yalnız kalmak istediğiniz zamanlarda yakınlarınızın ilgisiyle karşılaşacaksınız. Ayrıca, daha önce sizi rahatsız eden ilişki hakkında bir gizemi çözebilirsiniz. Sevgilinizle geç kalınmış bir konuşma gerçekleştirecek ve sonunda romantik anlar yaşayacaksınız. Evinizde ve özel hayatınızda yaşanacak olumlu gelişmelere hazırlıklı olun.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün meraklılığınız üstünüzde. Son zamanlarda üst üste gelen başarısızlıklar canınızı sıkabilir. Bu durumu değiştirmek adına olumlu adımlar atacaksınız. Kontrolünüz dışında kalan olaylara müdahale etmekten kaçının. Geçmişte aklınızda olan bir konuyla ilgili yeni düşüncelere sahip olacaksınız.

TERAZİ BURCU

Teraziler bugün aceleci davranışları yüzünden gergin anlar yaşayabilir. Kendinizi kontrol etmeye çalışın. Bugün konforunuza düşkün olduğunuz bir gün. Ancak bu durumu abartmamaya özen gösterin. Günün ilerleyen saatlerinde, geçmişte kaçırılmış bir fırsat karşınıza tekrar çıkacak. Bu fırsatı iyi değerlendirmeye çalışın.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün aceleyle ve öfkeyle alınan kararlardan kaçının. Duygularınızın sizi kontrol etmesine izin vermeyin. Özellikle, iş ve parasal konularda dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Gün ilerledikçe, zihniniz yeni keşiflerle meşgul olacak. Bu keşifleri özel hayatınız ve parasal durumunuz için iyi değerlendirin.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, yeni başlangıçlar için son derece heveslisiniz. Bugün kendinizi fiziksel ve zihinsel olarak yormaktan kaçının. Yolun başındayken yorgun düşmeniz ilerlemenize engel olabilir. Planlarınız hakkında erken kararlara varmak için uygun bir gün değil.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün karar vermeniz gereken konularda kendinizi baskı altında hissedeceksiniz. Kendinizi sıkmayın ve içinizden geldiği gibi hareket edin. Bir mesele hakkında çok hızlı karar vermek ileride iyi olmayan sonuçlar doğurabilir. Biraz zaman geçtikten sonra tecrübeleriniz daha doğru kararlar vermenize yardımcı olacaktır.

Tarot

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün çevrenizdekilerin sabırsızlıkları ve kabalıkları fikirlerinizin değişmesine neden olabilir. İnsanların şefkatsiz taraflarını görünce üzülebilirsiniz. Tüm bunları bir yana bırakıp işinize odaklanmaya çalışın. Günün ilerleyen saatleri sizin için çok keyifli olacak. Bu keyiften aldığınız enerjiyle yarın çok daha mühim işlerin üstesinden geleceksiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, istekleriniz konusunda hızlı sonuçlar elde etmek istiyorsunuz. Ancak, her isteğinizin hemen gerçekleşemeyeceğini anlamanız gerekebilir. Aceleci tavrınız isteklerinizle ilgili adımlarınızı hızlandıracak. Öngörmeden atılan adımlara dikkat! Gününüzün kötü geçmesine sebebiyet vermeyin.

14.12.2017 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizimle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.