Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 13 Şubat 2018 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 13 Şubat 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, yeni ilgi alanlarıyla, dostlarınızla ve özel hayatınızla ilgileneceğiniz zevkli bir döneme giriyorsunuz. Özellikle yeni fikirler ve potansiyel girişimlerden esinlenebilirsiniz. Aynı zamanda bir engel veya sorunu aşacak ve rahatlayacaksınız. Yeteneklerinizi veya uzmanlığınızı başkaları ile paylaşmak, sosyalleşmek ve gelecekteki projeler için yaratıcı ve heyecan verici fikirler bulmak için iyi durumdasınız. Önümüzdeki haftalarda yenilikler yapmak için olağandışı bir konuma geleceksiniz. Genel olarak para, ilişkiler, projeler ve vaatlerle karşı karşıya kalmamak için dikkatli olun. Hayal edin, ancak kalbinize, paranıza veya enerjinize zarar verecek konulara yatırım yapmayın.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün sizin için heyecan verici bir gün. Koşullar öyle ki hayatınızın iyi geçtiğini, iyileştirildiğini veya harika gelişmeler yaşandığını size hatırlatacak. Yalnızca hayal kurmak istemiyorsanız, bugünün pratik ayrıntılarına odaklanın. Sonuca odaklanmış olabilirsiniz ancak yeterli bilgiye henüz sahip değilsiniz. İletişimlerinizde her zamankinden daha fazla dikkat çekeceksiniz. Uzun vadeli planlarınızla ilgili iletişim kuramıyor olabilirsiniz. Şu an için bu konunun canınızı sıkmasına izin vermeyin. Bununla birlikte, profesyonel çıkarlarınızı geliştirmek için fırsatlar arayın ve ilerlemenizi veya başarınızı sınırlayan tutumlardan kendinizi kurtarmanın yollarını düşünün.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, sinirlendiğiniz, yargıladığınız zamanlarda çok hızlı ve yanlış kararlar verebilirsiniz. Çatışmaları biraz geri planda tutmaya çalışın. Bugünlerde yeni deneyim, öğrenme ve heyecana duyduğunuz istekle daha uyumlusunuz. Bugün arkadaşlarınız ve tanıdıklarınız bunun bir parçası olabilir. Seyahat, kurslar, ağ oluşturma, ekip çalışması ve yayıncılık fırsatları iyileştirme veya esin kaynağı yaratabilir. Çalışmalarınızdan veya ders dışı etkinliklerinizden oluşan dostlar ve ittifaklar önümüzdeki haftalarda daha da güçlü bir hale gelecek. Bazıları için, uzun mesafeli bir arkadaşlık, hayatın merkezine oturabilir.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün çoğunlukla olumlu ve heveslisiniz. Buna rağmen bazı huysuzluklar yaşayabilirsiniz. Birini mutlu etmek için büyük sözler vermek isteyebilirsiniz, ancak şimdi bu tür davranışlardan kaçınmak en iyisidir. Bunun yerine, zihninizi olasılıklara açın ve daha sonra karar verin. Yaratıcı etkinliklerle ilgilenin. Geçtiğimiz günlerde, hayatınıza oldukça yoğun enerji veya tecrübe kazandırdınız; bugün ise daha iyi bir konuma gelmenin ve değişmenin yollarını arıyorsunuz. İş hayatındaki gelişmeler sizi mutlu edecek. Bir ilişki, bir hedefe veya hırsa ulaşmak için motivasyonunuzda önemli bir rol oynayabilir. Bugünden itibaren, sorunlarınızı çözmek için düşünmeye başlayın.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün sizin için mükemmel. Hayatınızdaki insanlar şu an hayatınıza çok şey katıyor. Keyifli ve tatmin edici olabilirler. Yaşayacağınız bazı huzursuzluklar sizi ilginç yerlere götürebilir. Bir ortaklığa dikkat! Bu ortağın aile içi ilişkilerinize ve iyileştirme çabalarınıza müdahale ettiğini fark edeceksiniz. Bugünlerde başkaları ile kararlar vermek isteyebilirsiniz. Anlaşmalara kolayca katılıyorsunuz. Kendinizi ilerici, maceraperest insanlarla yakın tutmak size fayda sağlayabilir.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün bir durumu yanlış değerlendirebilirsiniz. Zihinsel huzursuzluk, heyecan verici keşiflere yol açabilir. Zihinsel ve eğlenceli aktivite fikirlerini değerlendireceksiniz. Alacağınız bir habere veya başkalarının size önereceği fikirlere gelince, gerçekleri tekrar kontrol etmek en iyisidir. İşinizde ve sağlık sektörünüzde güzel gelişmeler mevcut. Biraz araştırma yaparak çok fazla yol alabilirsiniz. Gizli cevapları veya sizi yeni bir bölgeye doğru ilerletmeye yardımcı olacak bilgileri açığa çıkaracaksınız. Geleneksel yöntemler yerine alternatif yolları tercih etmelisiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, yeni fikirleri hayal etmek ve yeni çıkarlara yönelmek için mükemmel bir zaman. Başkalarına karşı açık olduğunuz sürece onlar da size karşı dürüst davranır. Pozitifliğin tadını çıkarabilir ve aklınızdakiler sayesinde biraz eğlenebilirsiniz. Fikirleriniz oldukça parlak, ancak şimdi bunları uygulamak için tüm kaynaklara ve zamana sahip değilsiniz. Heyecan verici yeni planları eyleme geçirme konusunda sabırlı olun. Yaratıcı dürtüler her zamankinden daha güçlü. İlişkiye yönelik yeni yaklaşımlarda bulunacaksınız. Kendinizi daha özgürce ve eğlenceli bir şekilde ifade etmek için fırsatları kollamalısınız.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, geçtiğimiz günlerdeki tedbirli tutumunuz sona eriyor. Bugün heyecan verici yeni fikirlere ihtiyaç duyuyorsunuz. Yeni bir girişim için henüz yeterli kaynaklara sahip değilsiniz. Ancak fikirler kuluçka aşamasında olabilir ve tamamen dikkatinizi oraya doğru yöneltebilirsiniz. Bu gibi zamanlarda, en iyi yol her zamanki sınırlarınızı hatırlamaktır. Önemli sözler vermekten kaçının. Bugünlerde aile meselelerine ve kişisel hayatınıza daha keskin bir şekilde odaklanıyorsunuz. İş, sağlık ve aile hayatı bugünden itibaren daha güçlü bir şekilde devam edecek. Dekorasyon, yeniden düzenleme gibi konularda içgüdülerinizi izleyin. Zihniniz son derece açık. Bu da size kendi işlerinizi eksiksiz yapma alanı sunuyor.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, günümüzde belirli bir düşünce ya da plan için çok fazla enerji harcamaktan ve umut beslemekten kaçınabilirsiniz. Bunun yerine fikir sürecinin keyfini çıkarıyorsunuz. Başkalarının sizi anladığını düşünebilirsiniz. İyimser tavrınız yanlış iletişimlere neden olabilir. Hassas bilgileri ifşa etmenin zamanı değil. Bugün ortaya çıkardığınız bilgiler heyecan vericidir ve muhtemelen sizin için karlı olacaktır. Espri anlayışınız çok kuvvetli. Önümüzdeki haftalarda, ilerleyeme başladığınızı göreceksiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün aceleci kararlar verebilirsiniz. İyimserliğiniz sayesinde aklınızdakilerden daha fazlasını elde edebilirsiniz. Bazı konularda sözler vermeyi biraz erteleyin. Böylece parlak fikirlere odaklanabilirsiniz. Etkileşimler taze, canlandırıcı ve ilham vericidir. Gündemde olan finansal bir meseleyle ilgili şaşırtıcı ancak güzel bir haber alabilirsiniz. Bu haber, aile hayatınızı, parasal durumunuzu canlandıracak yeni yollar açacak. Daha sorumlu ve daha güvenli hissetmenize yardımcı olacak küçük gelişmeler mevcut. Evinize giren parayla, önümüzdeki günlerde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün hem kişisel hem de mesleki konularda çok fazla projede veya taahhütte yer almamak en iyisidir. Önümüzdeki iki gün önemli kararlar almaktan kaçının. Böylece daha iyi sonuçlar elde edeceksiniz. Hayatınız yeniden şekilleniyor ve güzelleşiyor. Özellikle iletişimleriniz ve fikirleriniz sayesinde uzun vadede huzuru garantileyebilirsiniz. İnsanlar sizi her zamankinden daha çok takdir edecek. Kendinizi sizin için önemli olan biriyle yan yana bulacaksınız. Bugünlerde lehinize olan anlaşmalar yapabilirsiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün anlaşmazlıklar çok hızlı gelişebilir ve çok büyük olabilir. Bugün verdiğiniz sözlere çok fazla yatırım yapmayın; böylece daha iyi durumda olursunuz. Aşırı beklentiye girmeden, işleri eğlenceli ve hafif tuttuğunuz sürece, yeni olanakları değerlendirmek için mükemmel bir gün. Olumlu gelişmeler ve değişiklikler bugün gündemde. Kendinizi ifade etmenin yeni yollarını bulmaya çalışıyorsunuz. Para, kişisel eşyalar ve değerli eşyalar söz konusu olduğunda, işlerinizi biraz farklı bir şekilde yapacaksınız. Hızınızın değiştiğini hissedebilirsiniz.

13.02.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.