Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 13 Ocak 2018 Cumartesi gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 13 Ocak 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bir kariyer ya da itibar meselesiyle ilgili planlarınız bozulabilir. Günlük rutinleriniz eskisi gibi sizi heyecanlandırmıyor. Hızlı kararlardan kaçının. Size zarar verebilir. İhtiyacınız olan konulara iyi karar verin. Hazır olmadığınızı hissettiğiniz an kendinizi geride tutmalısınız. Aksi takdirde, sorumluluklarla baş etmek çok zor olabilir.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün birine özellikle yakın olmak isteyebilirsiniz. O kişiden de aynı isteği ve sinyali göreceksiniz. Büyük kararları daha sonraya saklamak en iyisidir. Çünkü bugün beklenmedik sonuçlara varabilirler. Duygularınızı geçici olarak dengesizleştiren, geçmişiniz hakkında bir şeyler ortaya çıkabilir. Gerçekten ne istediğini anlamaya çalışın. Genel olarak, bugünlerde duygularınızı daha özgürce paylaşıyorsunuz. 

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün son derece samimi bir tutum içindesiniz. Aynı zamanda asi tavırlar sergiliyorsunuz. Biraz nefes alana kadar veya rutininize değişiklikler katana kadar kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Duygusal oyunlara yakalanmaktan kaçının. Yenilikler için cesaretinizi toplamanızda fayda var. 

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün ilişki konusunda heyecanlı anlar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle sonraki günler sıkıcı ve soğuk gelebilir. Genel olarak konuşmak gerekirse, yakın kişisel ilişkiler için iyi bir döneme giriyorsunuz. Hayattan beklentilerinize ve nasıl ilişkiler kurmak istediğinize karar verin. Farklı ortamlara girerek eğlencenin ve öğrenmenin tadını çıkarın.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, rutinlere veya monoton görevlere odaklanmak için uygun bir dönemdesiniz. Bu aralar önemli konular hakkında kararlar vermekten kaçının; şu anda güçlü olduğunuz konunun uzun sürmeyeceğini aklınızda bulundurun. Enerjinizi doğru yönde kullanırsanız sonuçları sizi çok mutlu edecektir.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, dostluk, romantizm, yaratıcılık konusunda kendinizi doğru ifade ediyorsunuz. Boş zamanlarınızı çok iyi değerlendireceğiniz bir döneme gireceksiniz. Bugün derin anlamlar barındıran konuşmalar gerçekleştiriyorsunuz. İlişkinizdeki hareketlere dikkat edin. Aksi takdirde yıkıcı olabilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, kişisel olarak yeni alışkanlıklar ve yeni ilgi alanları kazanacaksınız. Aile yaşamınıza ve ev ortamınıza barış ve uyum getirme konusunda kendinizi güçlü hissedebilirsiniz. Ancak bugün, çevrenizdekilerle olan fazla yakınlık hoşunuza gitmeyebilir. İnsanları memnun etmek sandığınızdan zor görünüyor. Evde yaşanan karmaşadan kurtulmanın yanı sıra, zihinsel veya duygusal bir konu hakkında yeni bir bakış açısı kazanabilirsiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, iletişim yetenekleriniz bugünlerde gayet iyi. İkna yetkileriniz gelişiyor. Nerede ne konuşacağınızı çok iyi biliyorsunuz. Ancak, bugün mesajınızı iletirken bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İç huzursuzluğunuz sizi daha doğal otlaklar aramaya teşvik edebilir. Fiziksel olarak, belli belirsiz şikâyetler meydana gelecek. Bunlar muhtemelen stres kaynaklıdır. Kurallardan uzaklaşmak heyecan verici yeni bir fikir veya deneyimler için faydalı olacaktır.

YAY BURCU

Sevgili Yay, evinizin keyfini çıkaracağınız bir gün olacak. Eşyalarınızı yenilemek veya ufak değişikliklerle evinizi güzelleştirmek isteyeceksiniz. Biriyle gerçekleştireceğiniz gergin konuşma isyan etmenize neden oluyor. Huzursuzluğunuzun ve gerginliğinizin altında yatan nedenleri merak edebilirsiniz. Kendinize karşı dürüst olun ve kendinize biraz zaman tanıyın.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün bazı konularda isyankar olabilirsiniz. İsteklerinizde aşırıya kaçacak ve fazla kapris yapacaksınız. Bu tavırlarınıza devam ederseniz istediklerinizden uzaklaşabilirsiniz. Farklı aktiviteler deneyerek rutininizde değişiklik yapacaksınız. Rutininizi değiştirirken önemli kararlar almamaya özen gösterin.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün sezgileriniz çok kuvvetli. Öfkelerinizi ve sıkıntılarınızı bir kenara bırakarak yeni şeyler öğrenmeye başlamalısınız. Alışılmadık ya da bir anda ortaya çıkan isteklerinizi ve duygularınızı doğru şekilde ifade ediyorsunuz. Bugün parasal ve sağlıkla ilgili konularda edindiğiniz bilgilere dikkat edin.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugünden itibaren girdiğiniz ortamlar çeşitlenecek. Siz yakın çevrenizle aranızdaki sadakati bozmamaya özen göstermelisiniz. Arkadaşlarınızla veya arkadaşlarınızla doğal olarak etkileşim kurmanıza engel olacak bazı şüpheler ve endişeler olabilir. Gerçek isteklerden ziyade iç huzursuzluktan kaynaklanan hareketlere iyi odaklanın. Bununla birlikte, ani kaprislere ve fikirlere karşı açık olun, çünkü makul dozlarda olanlar güzel olaylara sebep olabilirler.

13.01.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.