Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 13 Nisan 2018 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 13 Nisan 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün hayatınız çok ciddi bir denge içerisinde. Gerçekten önemli olanı yeniden düşünmek için size bir fırsat sunuyor. Sağlığınızı iyileştirmenin ve stresinizi azaltmanın bir yolu olarak egzersizi düşünebilirsiniz. Sağlıklı bir beslenme programının hayatınızı nasıl değiştireceğini göreceksiniz. Stresin nedenine farklı bir açıdan baktığınızda, ortadan kalkacaktır.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, uzun zamandır kendinize çok fazla zaman ayırıyorsunuz. Artık, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle de güzel anılara yenilerini eklemek istiyorsunuz. Onlara hatalarını hatırlatmaktan çekinmeyin. Bugün doğal yaşantınızdan biraz uzaklaşabilirsiniz. Şık bir restorana gidebilir ve ortamın tadını çıkarabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün her zamankinden daha fazla telefon görüşmesi yapabilir ve e-posta mesajı alabilirsiniz. Bu görüşmeler ve mesajlar sayesinde, yeni bilgiler edineceksiniz. verebileceğinden daha fazla bilgi alabilirsiniz. Öncelikleriniz hakkında net olun ve onlarla uğraşın. Gün boyunca bolca derin nefes almaya çalışın. Olaylar karşısında öfkenizi kontrol altında tutmak için çaba sarf edin.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, zihniniz bugün adeta bir sünger gibi, her türlü bilgiyi emmeye istekli. Edindiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığından emin olun. Duyduğunuz ilginç haberlerin çoğu, hayal ürünü veya kurgu olabilir. Size gelen bilgilere inanmadan önce kaynağa gidin ve gerçekleri öğrenin. Gerekirse, kendi araştırmanızı yapmak için çeşitli araçlardan faydalanabilirsiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün pek dikkatli değilsiniz. Kariyerle ilgili hayal kırıklıkları yaşayabilir, harcamalar yapabilirsiniz. Bunlar gerçek problemi maskeliyor olabilir. Meditasyon yapmak için kendinize biraz zaman ayırın. Böylece, sinirlerinizi yatıştırabilir ve hayal kırıklığınızın kökenini ortaya çıkarabilirsiniz. Gerçekleri öğrendikten sonra, etkili bir çözüm bulmak daha kolay olacaktır.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün kendinizi çok zorluyorsunuz. İşler son birkaç günde planlandığınız gibi gitmeyebilir, kendinizi kandırmanın bir anlamı yok. Yapabileceğinizin en iyisini yaptığınız sürece sorunlar ortadan kalkar. Bir gecikme veya bir iptal yaşama olasılığınız yüksek. Tüm işaretler, hedeflerinize ulaşma süresinin beklediğinizden daha uzun olacağını gösteriyor.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün sezgileriniz çok kuvvetli. Bundan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi düşünün. Yapmak istediğiniz değişiklikleri gözden geçirmek istiyorsunuz. Bu konuda patronunuzdan da fikir alabilirsiniz. Güçlü sezgileriniz sayesinde, neredeyse insanların aklını okuyor ve her türlü itirazı tahmin ediyorsunuz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün sizin için hem iyi hem kötü bir gün. Gireceğiniz ortamlardaki yiyecek ve içeceklere ekstra dikkat edin. Stresinizi sağlıklı beslenerek azaltabilirsiniz. Meditasyon yapmak ve sorunun kökenine ulaşmak size iyi gelecektir. Öte yandan, parasal konularda şanslısınız. Maddi kazanç elde edebilirsiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün iş yerinde olmaktan hoşlanmasanız bile, sabırlı ve hoşgörülü olmak için çaba göstereceksiniz. Projelerin ertelenmesi ve toplantıların bitmesiyle derin bir nefes alacaksınız. Şimdilik bunlara odaklanın ve her şeyin gün sonuna kadar çözüleceğine inanın. Bu arada, iş arkadaşlarınız bugün biraz gergin olabilir. Onlarla iletişim kurarken dikkatli olun!

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün kargaşalı bir gün olabilir. Temel değerlerin bazılarını yeniden düşünecek, hala hayatınızla alakalı olup olmadıklarından emin olmak isteyeceksiniz. Ruhsal bazı arayışlar içine girebilirsiniz. Amacınız otantik olarak yaşamaksa, hayatınızda büyük değişiklikler yapmanız gerekecektir. Adımları atmadan önce iyi düşünün.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün hayatınıza daha nesnel bir şekilde bakmaya çalışmalısınız. Şimdilik mükemmel giden bir hayatınız olabilir. Durun ve sahip olduklarınızı bir düşünün. Moraliniz bozulduğunda onları hatırlamak için bir liste yapın ve bu listeyi hep yanınızda bulundurun. Bu gece bir eğlence için davet alabilirsiniz. Dışarı çıkmak size iyi gelecek.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün iş yerinde zor bir durum ortaya çıkabilir. Dikkatli olmazsanız, serinliğinizi kaybedebilirsiniz. Bir meslektaşınız sizi suçluyor olabilir, ama bu onu kırmak için bir sebep değil. Bugün düşüncelerinizi mümkün olduğunca kendinize saklayın. İş yerinde bir süre kapılarınızı kapatın. Eve döndüğünüzde güzel bir kitapla rahatlayın. Her şey yarın daha sakin olacak.

13.04.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.