Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 13 Mart 2018 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 13 Mart 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, enerjiniz bugün girdiğiniz herhangi bir ortamı aydınlatacak. Yaratıcı aktiviteler ve cesur maceralarda başkalarının size katılmasını teşvik ederek, kalabalıktan faydalanabilirsiniz. Kafa karışıklığı yaşamadığınızdan emin olun. Aksi takdirde, yanınızdakiler sizinle birlikte ilerlemekten vazgeçebilir. Buna engel olacak ve kendinizle gurur duyacaksınız.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, baharın gelişiyle öncelikleriniz değişiyor. Yavaş ve istikrarlı temponuz sorumluluklar konusunda rahatlatıcı olabilir, ancak günün rutinlerinin çok daha dinamik ve cesurca hareketler gerektirdiğini unutmayın. Liderlik etme konusunda başarılısınız ve bu başarınızla gurur duyuyorsunuz. Bugün, başkalarıyla buluşmak için ödün vermek yerine, daha farklı yollar aramayı deneyin.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün insanlarla tam bir mücadele için hazırlıklı olun. Normal tarzınızın tam tersi bir tavra bürünebilirsiniz. Bugün, karşıt fikirler gündemde olacak. Sizi şaşırtacak fikirler karşısında kontrollü olmaya çalışın. Kontrol edemeyeceğiniz durumların sizi üzmesine izin vermeyin.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, kontrol sizin için ve çevrenizdeki insanlar için bugünün teması. Biriyle sıkıntıların üstesinden gelme konusunda anlaşmazlıklar, fikir ayrılıkları yaşayacaksınız. Kolayca göz ardı edilemeyecek şeylere karşı agresif bir hava oluşacak. Böyle durumlarda iş arkadaşlarınızın arkasında durun.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, genel olarak, bugün sizin için her şey çok iyi gidecek. Her fırsatta hayallerinizi sürdürmek için bu fırsatı kaçırmayın. Tutkuyla bir şeyler yapın ve geri çekilmeyin. Unutmayın ki, olmak istediğiniz yere varmaktan alıkoyan tek şey aklınız. Bugün başkalarını size yardımcı olmaya davet edin.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün kendinizi her zamankinden daha çok endişeli hissedebilirsiniz. Sinirleriniz çok hassas olabilir ve tam olarak doğru yolda olmadığınızı düşünebilirsini. Yapmanız gereken sadece sakin olmak ve rahatlamak. Yapmanız gerekenleri söyleyen birçok insanın dikkatinizi dağıtmasına, sizi yavaşlatmasına izin vermeyin.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün önceki günlere nazaran işleriniz biraz zor. Ancak başkalarıyla bağlantı kurarsanız, en zorlu görev bile neredeyse zahmetsiz olacak. Ne kadar kalabalık olursanız, kendinizi o kadar güçlü hissedeceksiniz. Ortak bir hedefi paylaşan insanların gücü tarafından bir şeyler yaratmaya çaba gösterin ve bu konuda insanları teşvik edin.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün liderlik zamanı. En azından fikrinizi açığa çıkarın ve çevrenizdeki insanlar tarafından bilinmesine izin verin. İşleri canlandırmak ve enerjiyi hareket ettirmek için biraz daha tutkulu olmalısınız. Gücünüzü başkalarına körü körüne vermek yerine, güçlü bir dönüşüm elde etmeye çalışın.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün emrinizde büyük bir güç var. Dikkatli olursanız, istediğiniz her şeyin gerçekleşeceğini göreceksiniz. Kelimeleri veya eylemleri boşa harcamayın. Enerjinizi bölmek veya dağıtmak yerine, tek bir konuya yoğunlaştırın. Böylece gücünüzü hissedebilirsiniz. Korkularınızdan kurtulun, bugün sizin için harika olacak.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün kavgayı ele geçirmeye dikkat edin. Kavga veya tartışma kaçınılmazsa, kendinizi küçültmeyin ve saklamayın. Saldırının kaynağıyla yüzleşmeniz ve yolunuza kimlerin çıkacağını görmeniz sizin için iyi olacaktır. İçinizdeki savaşçıyı kışkırtın. Gücünüzün farkına varınca siz bile çok şaşıracaksınız.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, özgürlükle ilgili meseleler bugün ortaya çıkmaya yatkındır. Bu, macera ve seyahat için elde edeceğiniz fırsatlar ile bağlantılı olabilir. Gündemde olan bu özgürlüğe hemen dalmak isteseniz de, herhangi bir nihai karar vermeden önce mevcut durumunuzu gözden geçirin. İhtiyaçlarınızı düşünmek için kendinize zaman ayırın. Hayatınızdaki diğer insanları ve bu tür eylemlerin onları ve ilişkilerinizi nasıl etkileyebileceğini unutmayın.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün sizin için çalışan birçok başlangıç enerjisi var. Bir kenarda oturup beklemek yerine, harekete geçmelisiniz. Zihninizi nasıl kullanıyorsanız bedeninizi aynı şekilde kullanmalısınız. Bedeninizi harekete geçirecek aktiviteler gerçekleştirin. Bir hedef belirleyip harekete geçerseniz kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

13.03.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.