Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 13 Kasım 2018 Kasım gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 13 Kasım 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün havada çok fazla gerilim var. Belki de hiç kimsenin sizi dinlemediğini ve insanların enerjinizi boşalttığını hissediyorsunuz. Kendinizi savunabilir ve hatta bazen çok öfkeli olabilirsiniz. Çevrenizdekiler, daha önce sizi böyle bir durumda görmemiş olabilir. Öfkenizi ifade etmekten korkmayın. Baskı altındaki öfke, bedeniniz ve ruhunuz için zehir gibidir.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, kriz durumlarında insanları iyileştirmek ve sakinleştirmek için yeteneğe sahipsiniz. Bu doğal yetenekle bir şeyler yapmayı düşünmelisiniz. Bugün gezegenlerin pozisyonları bunu daha somut olarak düşünmenizi söylüyor. Örneğin, bitkisel terapi ile ilgileniyorsanız, bu daha fazlasını öğrenmek için mükemmel bir zaman olabilir.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, ilişkilerde uzman gibi görünüyorsunuz ve iniş çıkışlara karşı çok duyarlısınız. Ama bugün, insanların sizi gerçekten ne kadar sevdiklerini merak edebilirsiniz. Sevilmek için gerçekten çok çaba sarfetmek zorunda mısınız? Sadece bu soruya cevap vermeniz yeterli olacaktır.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, genellikle enerjiyle dolusunuz, ama bugün kendinizi çok canlı hissetmeyebilirsiniz. Endişelenecek bir şey yok. Aslında, kişisel hayatınız ve ilişkileriniz hakkında düşünmek için zamanınız olabilir. Motivasyonunuza artıracak şeyler bulun. Böylece, her konunun üstesinden kolayca gelebilirsiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, son zamanlarda hedeflerinize ulaşmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Ne yazık ki, bugün de sizin için farklı olmayacak. Ancak, hayatınızın şu anki gidişatından biraz memnun hissetmeye başlayabilirsiniz. Hedefleriniz hakkında kendinize bazı sorular soracaksınız. Yaratıcılığınızı kullanarak kendinizi ifade etmeye çalışın.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, sorumluluk duygunuz motivasyonunuzun artmasını sağlıyor. Fakat olaylar sizin kontrolünüzün dışında olduğunda kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz. Bazen her şeyi, özellikle ailenizi ve arkadaşlarınızı kontrol edemeyeceğinizi kabul etmeniz gerekir. Bugün bazı şeylerin ara sıra olmasına izin verme konusunda düşünmelisiniz. Böylece, hayatınız çok daha az karmaşık olacaktır.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün, faaliyetlerinize bir süre ara vermek isteyebilirsiniz. İşlere iyi ve sıkı bir bakış atıp, üretken ve yaratıcı olmak için ihtiyaç duyduğunuz güven ortamının şu anda eksik olduğunu anlayabilirsiniz. İlişkilerinize yoğunlaşmak ve sorumluluklarınızı hatırlamak için iyi bir zaman.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, derinlerde, en samimi arzularınızı yerine getirme konusunda büyük bir heyecan var. Bir sonraki hafta iş yaşamınızda küçük problemlerle karşılaşabilirsiniz. Yaptığınız işi ve hayatınızdaki insanları derinlemesine değerlendirmek ve doğru sonuca ulaşmak için etrafınıza bir bakın.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, yapmaya çalıştığınız çok fazla iş var. Çalıştığınız günlere bakarsanız, çok fazla enerjinizin çok yetersiz sonuçlara yol açtığını fark edebilirsiniz. Bugün, hayattan yararlanmak için biraz zaman ayırmayı düşünün. Arkadaşlarla güzel bir akşam yemeği için dışarı çıkın ya da kısa bir tatil planlayın. Bunu hak ediyorsunuz!

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün karşı cinsten insanlarla çatışmanız mümkün. Önünüze engeller koyabilirler, sizi yavaşlattıklarını düşünebilirsiniz. Ancak, nihayetinde çatışmayı büyütmek yerine yanlışlarını dürüstçe ifade edeceksiniz.  Şimdi bir devrime katılmanın zamanı değil. İyi düşünün ve birkaç günlüğüne bu konuya vaktinizi ayırın.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, önünüzde çok dinamik bir gün var. Tüm enerjinizi bir grup projesine vermeniz gerektiğini hissedebilirsiniz. Kollarınızı sıvayıp tüm gün bu işe odaklanmak isteyeceksiniz. Genellikle, dalgın bir insansınız, ama bugün somut sonuçlar ve eylemler arıyorsunuz. Bu zor iş bile biraz rahatlamanıza yardımcı olabilir.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün, diğer insanları ilgilendiren bir projeye başlamak için harika bir gün. Kişiliğinizin güçlü, iddialı tarafı karar verme ve itibar kazanma konusunda size çok yardımcı olacaktır. Sahip olduğunuz gücü kaderinizden kurtarın ve zamanınızı ayırın. Seçme eylemini kucaklayın.

13.11.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.