Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 13 Eylül 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 13 Eylül 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün aile bireylerinden biri bir yere gitme fikriyle size gelebilir. Bu sizi strese sokabilir, ama kendinizi boş yere sıkmayın. Onunla konuşmayı denemeyin bile. Sadece dinleyin. Bu kişi muhtemelen evin dışındaki güçler tarafından geçici olarak kısıtlanmış hissediyor ve gerçekten de herhangi bir yere gitme olasılığı yok.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, stres bugün kötü hissetmenize neden olabilir. Muhtemelen hiç kimseyle konuşmak istemeyeceksiniz, hatta sevgilinizle bile. Ancak, etrafınızdaki insanlar tavsiye ve yardım isteyeceklerinden bu zor olabilir. Sakin olun. Bu his geçecek. Öğle yemeğine yalnız gidebilirsiniz ve gece rahatlamak için iyi bir kitaba başlayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, mali işler bugün iyi gidiyor, ama bu şu anda herhangi biriyle konuşmak istediğiniz bir şey değil. Belki de başkaları tarafından etkilenmek istemiyorsunuz. Yine de, yakın bir arkadaşınız ya da sevgiliniz her şeyi öğrenecek. Belki tahmin ederler, belki de öğrenmelerine siz izin verirsiniz. Panik yapmayın. Bu kişi her kimse sizi anlıyor.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün yalnız bir ruh halinde olmanız muhtemeldir. Akşam okumak veya kendi projeniz üzerinde çalışmak isteyebilirsiniz. Ancak, bu şekilde çalışma olasılığınız pek olmayacak. Çünkü, beklenmedik misafirler gelebilir. Bazı beklenmedik aramalar işlerinizi aksatacak. Derin bir nefes alın ve sakin olmaya çalışın. Yarın yalnız kalabileceksiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün bir arkadaşınızla ilgili bazı şeylerin yanlış olduğu konusunda garip bir hisse kapılabilirsiniz. Bu muhtemelen sizi gün boyu rahatsız edecek, bu yüzden bu kişiyi aramak ve konuya açıklık getirmek iyi bir fikir olabilir. Böylece, gerçekten ortada yanlış bir şey olmadığını göreceksiniz.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bağlı olduğunuz bir kuruluşta finansal sorunlar olabilir ve bu gerçek bugün ortaya çıkabilir. Bunun şimdi ortaya çıkması iyi bir şey. Bu sayede, hedefleriniz üzerinde değişiklikler ve planlar yapabilirsiniz. Bazı yeniden değerlendirmeler gerekebilir. Etrafınızdakilerle bazı yoğun tartışmalara hazırlıklı olun.

TERAZİ BURCU

 Sevgili Teraziler, bugün işyerinde bazı beklenmedik değişiklikler ortaya çıkabilir. Yeniden örgütlenmeyi veya mülkiyet değişikliğini içerebilir. Bu işinize karşı tutumunuzu derinden etkiliyor. Ancak, bu karar verme zamanı değil. Düşüncelerinizi gerçekleştirmeden önce kendinize birkaç gün ayırın.

AKREP BURCU

 Sevgili Akrepler, geçmişinize veya yakınlarınızdan birinin geçmişine dair bazı aykırı açıklamalar bugün ortaya çıkabilir. Bu biraz şaşırtıcı olacak, ama yine de olumlu bir gelişme. Hayatınızdaki veya bir ilişkideki güncel konularla nasıl başa çıkacağınıza biraz ışık tutacaktır. Düşüncelerinizi yazın, meditasyon yapın, bir arkadaşınızla konuşun.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, birkaç güvenilir arkadaşınızla paylaştığınız gizli bir şey, yanlış insanların kulağına gitmiş olabilir. Hayal kırıklığı ve ihanet duygusu sizi rahatsız edebilir, ancak bilenlere karşı durmayın. Bu rahatsız edici olsa da, konunun üzerine gidin. Ancak bu şekilde rahatlayabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün iş arkadaşlarınız tarafından size bazı talepler gelebilir. İş arkadaşlarınızın haksız avantaj sağladığını hissedebilirsiniz. Bu durum sizi bir ortakla iş kurma konusunda düşünmeye itebilir. Bu iyi bir fikir, ama bugün kesin bir karar verme günü değil. Birkaç gün bekleyin ve biraz ciddi düşünün.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, stres ve hayal kırıklığı sizi bulunduğunuz ortamdan bir süreliğine uzaklaşmaya itebilir. Başka bir alanda kariyer için eğitim fikri son günlerde size sıcak geliyor. Ancak buna başlamadan önce bir tatile ihtiyacınız olabilir. Karar vermek için birkaç gün beklemeniz daha iyi olacak.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün yakın bir arkadaşını veya ilgi duyduğunuz biriyle iletişime geçmeye çalışabilirsiniz. Telefon çağrılarınıza cevap verilmezse panik yapmayın. O kişi size cevap veremeyecek kadar meşgul olabilir. Sonunda konuşabildiğinizde, bazı ilginç haberler alabilirsiniz. Şimdilik rahatlayın, işinizin başına dönün ve karşı tarafın aramasını bekleyin.

13.09.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.