13 Aralık 2017 gününe özel burç yorumlarını açıklıyoruz, “Yüksek Topuklar” ekibinin sizler için hazırladığı 13 Aralık Çarşamba gününün burç yorumlarını hemen okuyun, astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda hangi burcu neler bekliyor öğrenin.

Günlük burç yorumları 13 Aralık 2017

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, duygularınızla yüzleşme ve arzularınızı gerçekleştirme konusunda kararlı bir gündesiniz. Araştırma yapmak ve problemleri çözmek için doğru zaman. Sabırsızlığınız, sorunlara odaklanmanızı ve kararlı adımlar atmanızı sağlıyor. Duygular bugün her zamankinden daha derine inme eğiliminde ancak duygularınızın sizi kontrol etmesine izin vermeyin.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün ilişkilerinizde oldukça aktifsiniz. Sorunlarınızı bir an önce çözmek için adımlar atacaksınız. Ancak orta yolu bulmada zorlanabilirsiniz. Canınızı sıkmayın. Ne olursa olsun ikili ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bir yakınınızın isteği üzerine yola çıkabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün odaklanmanızı gerektirecek konularla karşılaşabilirsiniz. Enerjiniz ve motivasyonunuz yüksek. Planlarınızı yaparken biraz sabırsız davranabilirsiniz. Ancak iyi sonuçlar elde etmek istiyorsanız emin ve sakin adımlar atmalısınız. Yapamıyorsanız planlarınız birkaç gün erteleyin. Biraz gevşedikten sonra devam edebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün sizin için eğlence dolu geçecek. Ciddi işlerden zekice sıyrılacaksınız. Özellikle motivasyonunuzu artıracak hareketi bol bir etkinliğe katılabilirsiniz. Girdiğiniz ortamlarda yeni insanlarla tanışacak ve bu insanlardan ilham alacaksınız.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün özel hayatınızla ilgileneceğiniz bir gün olacak. Rutin hayatınızı sıkıcı bulabilir, ona biraz heyecan getirmek isteyebilirsiniz. Bunun için istemek yeterli değildir. Harekete geçmeniz gerek! Strese girdiyseniz, rahatlamaya çalışın. Sizi nelerin rahatsız ettiğini çok iyi biliyorsunuz. Onlardan uzak durursanız stresi yok edebilirsiniz.

Melek

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün düşündüklerinizi dile getirme konusunda son derece isteklisiniz. Size fayda sağlayacak projeler için heyecanlı adımlar atacaksınız. Yolunuza engeller çıkabilir. Sabırsız davranarak onları görmezden gelmeyin. İlerleyen günlerde daha büyük problemlerle karşı karşıya kalabilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün pratik zekanızla dikkat çekiyorsunuz. İşlerinize doğru şekilde odaklanacak, ilişkilerinizi iyi bir şekilde yöneteceksiniz. Hayatınızdaki fazlalıklardan kurtulmak için bugün doğru bir gün. Günün ilerleyen saatlerinde sakinleşecek ve uzun vadeli planlar yapacaksınız.

 AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, enerjini bugün gayet iyi. Harekete geçmek için geç kalmayın. Yalnız kalmaktan sıkılıp, çevrenizdekilerin davetlerine cevap vereceksiniz. İhtiyacınız olan sosyalliği yaşamaya başladıktan sonra devamının da geleceğini göreceksiniz. Ancak, tempo size biraz hızlı gelebilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün biraz dinlenmek ve yalnız kalmak isteyebilirsiniz. İşinizdeki stresten ve rekabetten uzak kalmak size iyi gelecek. Özel hayatınızdaki hareket devam edecek. Geçmişten gelen korkularınız son bulacak ve gerçekleştirmek istediğiniz konularda cesaretleneceksiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar için bugün içgüdülerle hareket etme günü. İçgüdülerinizin en çok arkadaş ilişkilerinizde sizi yanıltmadığını göreceksiniz. Başlayacağınız bir proje için bir arkadaşlık kurabilirsiniz. Ürettiğiniz fikirlerin ne kadar faydalı fikirler olduğunu düşündükçe heyecanlanıyorsunuz. Kişisel hırsınız artabilir. Grup olarak katılacağınız etkinlikler artacak. Keyfini çıkarın.

Tarot

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün kariyerinizle ve itibarınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Sorunları çözmek ya da iddialı bir projeye devam etmek için önemli bir adım atacaksınız. Biraz sabırsız olabilirsiniz. Sakin olmayı başarırsanız işinize sorunsuz bir şekilde devam edebilirsiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, yeni planlar ve projeler için doğru zamandasınız. Bugün macera yaşamak için hevesli olabilirsiniz. Daha önce görmediğiniz yerlere gitmek, yeni keşifler yapmak size ilham verecek. Tecrübenizi artırma konusunda çok cesursunuz. Günün ilerleyen saatlerinde maceraperest tutumunuz ciddiyete dönüşecek. Hedeflerinizi ve stratejilerinizi netleştirebilirsiniz.

13.12.2017 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizimle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.