Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 12 Ocak 2018 Cumartesi gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 12 Ocak 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün arkadaşlarınızla iletişim kurmak için çok fazla çaba harcamak zorunda kalabilirsiniz. Belki telefon görüşmeleri yapmanız veya yazışmalar hakkında konuşmanız gerekebilir. Bir hedefe ulaşmanın eşiğindesiniz. Çok fazla zaman alabilir, ancak buna hedefe bağlı kalın. Yaptığınıza sevineceksiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün kendiniz için bir yazı yazmayı düşünebilirsiniz, özellikle anlatacak bir hikayeniz varsa. Gününüz arabada veya telefonda geçebilir. Akşam saatlerinde rahatlamak için kendinize zaman ayırdığınızdan emin olun.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün yazma, konuşma veya yayınlama ile ilgili iyi haberler karşınıza çıkabilir. Yaşamdan çok sıkıldığınızı hissedebilir ve aniden bir süre uzaklaşma dürtüsüne kapılabilirsiniz. Bu kötü bir fikir değil. Birkaç telefon görüşmesi yapın. Bir arkadaşınızı davet edin ve onunla bu konu hakkında konuşun. Çok çalışıyorsunuz ve küçük bir mola sonuna kadar hakettiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün bazı evrak işleri yapmanız gerekebilir. Muhtemelen sıkıcı olacak, ama yine de sorunsuz bir şekilde halledeceksiniz. Ani içgörüler ve ilhamlar yazma veya konuşma gibi yaratıcı aktiviteler için sizi teşvik edecek. Fikirlerinizi bir yere yazın. İyi bir hafızanız var, ama her ayrıntıyı hatırlamak isteyeceksiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün hoş olmayan görevlerle ilgili gerginlikler yaşayabilirsiniz. Bu gerginliği üzerinizden atmak için yürüyüşe çıkın. Stresinizi egzersiz veya yazma yoluyla serbest bırakın. Duygularınızı arkadaşlarınızla paylaşın ve onlara karşı kızgın olmadığınızı anlatın. Bu şekilde, gününüz çok daha iyi geçecektir.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün fazla çalışmış hissedebilirsiniz. Enerjiniz dalgalanıyor, stresten başka bir şey hissetmiyorsunuz. Yoğun hayatınızdan zaman ayırıp rahatlamanız gerekiyor. Öğleden sonrayı film izleyerek geçirebilirsiniz. Akşam olunca kendinizi güzel bir yemekle şımartın. Yarın yine daha iyi hissedeceksiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün kendinizi özellikle romantik hissediyorsunuz. Aşkla ilgili romanlar, filmler ve şiirler çekici gelebilir. Şu anda romantik bir ilişki içindeyseniz, partnerinizle özel bir akşam planlayabilirsiniz. Bekarsanız, bir spor etkinliğine katılabilirsiniz. Keyifli bir akşam planlayın. Kim bilir, belki heyecan verici biriyle tanışabilirsiniz!

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün evde yapılacak bir faaliyetin ardından bir yolculuk ya da etkinlik için hazırlıklar yapılabilir. Gün boyunca birden fazla ziyaretçiniz olacak. Zihniniz birkaç farklı yöne gidiyor olabilir ve bu biraz rahatsız edici gelebilir. Mola vermeye ve rahatlamaya çalışın. Panik içinde çalışırsanız hiçbir şey başaramazsınız.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün fiziksel ve zihinsel aktiviteleriniz artabilir. Çok sayıda telefon görüşmesi yapmanız veya her zamankinden daha fazla iş yapmanız gerekecek. Bu sinir bozucu ve yorucu olabilir, ancak her şeyi dikkatle planlarsanız, sıkıntı yaşamazsınız.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün parayla ilgili bazı evrak işleri yapmak zorunda kalabilirsiniz, ancak bunu hızlı ve verimli bir şekilde yapacaksınız. Gün boyunca bir noktada biraz tıkanmış hissedeceksiniz, ama bu his geçecek. İşinizi bitirin ve ardından rahatlamanın tadını çıkarın.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, kazalar meydana geldiğinde, suçu üstlenmeye çalışmak büyük bir enerji israfı olabilir. Yapılanları geri almanın bir yolu yoksa, bu talihsiz olaya yeni bir başlangıç yapma fırsatı olarak bakmaya çalışın. Hoş olmayan bir deneyimden olsa bile değişim iyidir.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün hafıza problemi yaşayabilirsiniz. Yapmanız gereken bir şey olduğunu düşünüyor ama ne olduğunu tam olarak hatırlayamıyorsunuz. Endişelenmeyin. Hayal gücünüz sayesinde hikayeler ve şiirler için fikirler ortaya çıkabilir. Onları bir yere yazın, çünkü hatırlamak isteyeceksiniz.

17.01.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.