Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 12 Ocak 2018 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 12 Ocak 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, sorumluluklarınızın veya işinizin ağırlığını hissetmeye başlıyorsunuz. Sözleriniz bugün normalden daha fazla etkiye sahip. Aynı zamanda iletişim kurarken son derece bilinçlisiniz. Çevrenizdeki kişilerin zayıf noktalarına odaklanmak yerine onların size olan tutumlarına dikkat edin. Kariyer projelerini incelemeniz ve düzenlemeniz gerekebilir. Ortaya çıkan kusurlarla ilgili eleştiriler alabilirsiniz. Ancak tüm bunlara rağmen motivasyonunuzu yüksek tutmaya çalışın.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün olaylara her zamankinden daha ciddi bakıyorsunuz. Önemli buluşmalar gerçekleştireceksiniz. Bu konuda biraz sabırlı aynı zamanda pratik olmalısınız. Gelecekte büyük kazanımlar elde etmenize yardımcı olmak için küçük fedakarlıklar yapmanız gerekecektir. Bir konuda unutulan bir meseleyi tekrar gündeme getirebilirsiniz. Eğitim veya seyahat planlarınızda düzenlemeler yapmanız gerekecek.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, parasal veya özel hayatınızla ilgili konularda birtakım kararlar vermeniz gerekebilir. Bunun ağırlığını üzerinizde hissedeceksiniz. Verilen sözler bu hafta daha anlamlı gelecek. Fazlalıklarınızdan ve zararlı alışkanlıklarınızdan kurtulmak için harika bir döneme giriyorsunuz. Ancak bu konuda yakınlarınızdan beklediğiniz desteği göremeyeceksiniz. Kendi başınıza üstesinden gelebileceğinizin farkına varmalısınız.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Kanser, ilişkiler hakkında ciddi düşünceler veya sohbetler şimdi güçlü bir şekilde şekillenebilir. Bir ilişki hakkında kararlar alabilir veya başkalarıyla ilgili sorumluluklarınızın farkına varabilirsiniz. Ayrıca ortak planlar, kararlar ve taahhütler için doğru bir zaman olabilir. Gerçekleşmeyeceğini bildiğiniz hayaller yerine uzun vadede size fayda sağlayacak konulara odaklanmalısınız. Başkalarının eleştirileri sizi iyileştirme konusunda motive edebilir.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, hayatınızın belli bir alanı hakkında adımlar atacağınız günlere giriyorsunuz. Esasen sağlığınız, işiniz, alışkanlıklarınız, işleriniz ve rutinleriniz ile ilgili her konuyu gözden geçirebilirsiniz. Bu sizi biraz sıkabilir ancak mantıklı bir şekilde hareket etmek size uzun vadede yarar sağlayacaktır. Karşılaşılan bazı gerçekler nedeniyle daha hassas noktaları kaçırabilirsiniz. Çalıştığınız insanlar bugünlerde sizi zorluyor. Tüm olumsuz tavırlara rağmen konumunuzu sağlamlaştırmak için çaba gösterin.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bir söz veya bir projeyle ilgili yaratıcı fikirler arıyorsunuz. Özel hayatınızla ilgili ağır hislere kapılabilirsiniz. Bu, düşünce ve niyetinizin netliği için iyi bir fırsat olacaktır. Olumsuz durumların sizi etkilemesine izin vermeyin. Sorunlar için yapıcı çözümler keşfedin. Hayattan zevk almanın veya kendinizi daha etkili bir şekilde ifade etmenin yollarını arayın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, aile ya da evle ilgili konularda kararlar almanız gerekebilir. Sorunları gerçekçi ve pratik bir şekilde değerlendirmek için iyi bir konuma sahipsiniz. Tüm gerçeklere hakim olmaya çalışın. Böylece kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Küçük sorunları ihmal etmek daha sonra başınıza daha büyük işler açabilir.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün önemli bir proje için bir söz verebilirsiniz. Ya da bu projeyi güçlendirmek için bir anlaşma yapabilirsiniz. Konuşmalar ciddi ve bugünlerde oldukça sert geçecek. Kritik değerlendirmeler olabilir. Uzun vadede başarı elde etmek için bazı fedakarlıklarda bulunmalısınız. Gün, her zamankinden daha disiplinli olma ve gerçekçi bir bakış açısı kazanma günüdür. Kendinize ve başkalarına aynı anda hem dürüst hem de nazik davranmaya çalışın.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, özgürlüğünüzün tadını çıkaracağınız bir döneme giriyorsunuz. Aynı zamanda, parasal konulara eleştirel gözle bakarak kendiniz için fayda sağlayabilirsiniz. Alacağınız kararlar, maddi sıkıntılarınızın son bulmasına yardımcı olacak. Uzun vadede sizin için iyi olacak zor kararlar alıyorsunuz. Bu konuda kendinizi suçlamak yerine önünüze bakmalısınız.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, birkaç gün motivasyonunuz düşük yaşamaya ve daha fazla dinlenmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Çevrenizdekiler bazı konularda tavsiyelerinizi isteyecek. Bu aynı zamanda, kişisel iyileştirmeler yapabileceğiniz yerleri görmek ve yeni bir bakış açısı kazanmak için iyi bir fırsat olacaktır. Bir konuda hayal kırıklığı yaşadığınızı düşünüyorsanız bu düşünceyi aklınızdan çıkarın.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, son zamanlarda ağır kararların ağırlığını hissediyor olabilirsiniz. Kasım ayından bu yana, bir konuda son söz ya da çözüm bulmaya çalışıyorsunuz. Uzun süredir devam eden sorunlar ve geçmişle ilgili kararlarınıza daha fazla dikkat etmeniz gerekecek. Bu sorunları çözmek için bir dürtü duyacaksınız. Geçmişin bugün sizi takip ettiğini anladığınız bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ancak onu geride bırakmaya hazırsınız.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, hedef belirleme ve zihinsel aktiviteler konusunda başarılısınız. Bu başarınız, akılcı düşünmenize ve sorumluluklarınıza özel ilgi göstermenize yardımcı olacak. Geleceğiniz için somut, sağlam ve pratik planlar gerçekleştirmek için doğru zaman. Arkadaşlarınızdan yararlı tavsiyeler alabilirsiniz. Onlara kulak verin.

12.01.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.