Maximum Kart partnerliğiyle düzenlenen !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali 12 yaşında. Toronto’dan Venedik’e, Sundance’den Cannes’a, dünyanın önemli festivallerinde büyük ilgi görmüş filmlerin Türkiye galalarının yapılacağı !f İstanbul, heyecan verici programıyla 14 Şubat’ta başlıyor.


Yenilikçi ve ses getiren filmleriyle kendi takipçilerini yaratan, partileri ve etkinlikleriyle alternatif bir eğlence kültürünü İstanbul’a taşıyan !f İstanbul 12 yaşına dolu dolu bir programla giriyor. !f İstanbul, yılın en iyi bağımsızlarının Türkiye galalarının yanı sıra mini festivali !f Müzik’i de büyütüyor. Yine Maximum Kart partnerliğiyle gerçekleşecek !f Müzik kapsamında LCD Soundsystem, Hercules and Love Affair gibi efsanevi grupların üyelerinin DJ kabinine oturacağı partileriyle İstanbul’un eğlence kültürünü hareketlendirmeye, değiştirmeye geliyor.


Festivalin İnternet Medya Sponsoru, bu yıl da bugunbugece.


12. !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali, 14-24 Şubat tarihleri arasında İstanbul’da Beyoğlu Cinemaximum Fitaş, İstinye Park Cinemaximum, Cinemaximum Budak, 28 Şubat-3 Mart tarihlerinde de Ankara Cinemaximum CEPA ve İzmir’de ise Cinemaximum Forum Bornova sinemalarında gerçekleşecek.