Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 12 Haziran 2018 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 12 Haziran 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün başkalarının istediklerini, onlardan önce hissediyor olabilirsiniz. Yaratıcı ve sanatsal çalışmalar için değerli bir ilham kaynağı edinebilirsiniz. Farklı bakış açıları kazanmak, şu an hayatınızda büyük bir fark yaratabilir. Bunu iyi değerlendirmelisiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, en yakın arkadaşlarınızdan oluşan bir grupla bir araya gelmek, en yoğun endişelerinizden bazılarını açığa çıkarmakla birlikte, yoğun bir iletişimi beraberinde getirebilir. Düşünceleriniz duygulardan çok etkilenmiş olmalı, bu yüzden arkadaşlarınızın takdir edeceği yüksek bir anlayışa sahipsiniz. Bu, hepinizi birbirine yaklaştırıp gelecekteki iletişimi artıracaktır. 

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, sezgileriniz başkalarına karşı daha anlayışlı davranmanızı sağlayabilir. Tecrübe ile birleştirilen bilgi bugün iyi sonuçlar veriyor. Analizler sayesinde, işleri yapmanın daha etkili yollarını bulabilirsiniz. Birden fazla kişinin kendi özel durumlarına dair iç görüler olabilir. Bunu onlarla paylaşmak isteyeceksiniz. Mizah anlayışınızı kaybetmeyin. Hayat zaten yeterince ciddi.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, çok fazla seyahat eden arkadaşlarla iletişim kurmak, ilk uçakla bir yere gitmek için sizi dürtebilir. En azından, bir tatil planlamak isteyeceksiniz. Yabancı bir ülkeye seyahat etmeyi düşünüyorsanız, dil öğrenmek için kısa bir eğitim almak isteyebilirsiniz. Aslında, yeni bir dil öğrenmek için iyi bir zaman, aklınız özellikle keskin.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, düşler ya da vizyonlar sizi daha önce farkında olmadığınız derin hislerle bağlayabilir. Geçmişinizdeki travmaları serbest bırakmanızı ve hafiflik hissetmenizi sağlayabilir. Bununla birlikte, mantıksal zihniniz iş başındadır, bu yüzden başkalarının deneyimlerine ışık tutmak ve onlara yardım etmek için bu deneyimi kullanabilirsiniz. Bugün olan her şey, dikkate değer sonuçlar doğuracak gibi.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, her türlü ilişkilerin günümüzde artan bir anlayışla güçlenmesi muhtemel. Düşünceleriniz ve sezgileriniz, çevrenizdekilerin ihtiyaçları ve isteklerini anlama konusunda çok yardımcı oluyor. Bugün yeni arkadaşlıklar kurabilir, bu arkadaşlıkları ömür boyu sürecek bağlara dönüştürebilirsiniz. 

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün duygusal, sezgisel ve zihinsel yetenekleriniz yoğun. Arkadaşlar ve aile üyeleri size daha yakın görünüyor. Gerçekten ihtiyaç duydukları ve istedikleri şeyden daha fazla haberdar olabilirsiniz. Bu size sevildiğinizi hissettirebilir. Dezavantajı, empatiniz o kadar yüksek ki, herkesin ağrısını ve acısını kendinizde topluyorsunuz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, arkadaşlarınızla ve sevgilinizle her zamankinden daha iyi anlaşıyorsunuz. Başkalarının duygularını normalden daha güçlü bir şekilde tanımlamanız olasıdır. Arkadaşlarınızla dışarı çıkmak için harika bir gün. Bir konsere, oyuna veya spor etkinliğine katılmayı düşünebilirsiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, aile üyelerinin iniş ve çıkışlarıyla uğraşmak bugün size daha kolay gelebilir. Diğer insanların hissettikleriyle özdeşleşmeye ve daha mantıklı davranmaya eğimlisiniz. Bu onların durumunun altında yatan nedenleri anlamanızı sağlayacak ve büyük olasılıkla empatinizi takdir edecekler. Kendi endişelerinizi unutmayın. Bugün farklı bir ışıkta birçok şey görebilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün sezgileriniz ve duygularınız güçlü. Bu yüzden, başkalarıyla iyi iletişim kurabileceksiniz. Duymadıklarınızı hissedebilirsiniz. Bu yetenek birçok yönden kullanılabilir. Yazma becerilerinizi geliştirebilir. Eğer herhangi bir performans sergiliyorsanız, konuşma, öğretme veya hareket etme yeteneğiniz güçlenecek. En iyisini yapmaya özen gösterin.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün sezgisel tarafınız, özellikle başkalarıyla uğraşmaya geldiğinde değerli bir kaynak. İletişimsel kabiliyetiniz, başkalarının ne düşündüğü ve hissettiği hakkında güçlü. Bu, herkesle daha sağlam etkileşimlerin kapılarını açacak.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, sezgileriniz bugün çok güçlü. Empati düzeyiniz ilişkilerinizi geliştiriyor. Ancak bugün, bir mantık patlaması, birçok şeyi farklı bir ışıkta görmenizi sağlayabilir. Bu, iletişim yeteneklerinize yeni bir boyut katıyor ve sizi sevdiklerinize daha da yaklaştırıyor. Ayrıca kendiniz hakkında anlayışınızı da artırabilir.

12.06.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

loading...