Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 12 Eylül 2018 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 12 Eylül 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün kendinizi olası bir tatile hazırlayabilirsiniz. Son birkaç ay boyunca çok çalıştınız ve biraz mola vermeyi hak ettiniz. Bu yıl normalden farklı bir şey yapmak isteyebilirsiniz, belki de yabancı bir ülkeye seyahat etmelisiniz. Sevdiklerinize daha yakın hissediyor, gelecek hakkında iyimser düşünüyorsunuz. Keyfini çıkarın!

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, sağlığınız bugün iyi durumda olmalı. Fiziksel, duygusal ve ruhsal olarak güçlü ve içsel gücünüze dokunmaya hazırsınız. Rüyalar eski travmalardan kurtulmanıza ve bu konuda iyileşmenize yardımcı olabilir. Başkalarının ihtiyaç ve arzularının daha iyi anlaşılması ilişkilerinizi zenginleştirecek. Geçmişin olumsuzluklarından kurtulun, olduğunuz gibi devam edin ve günün tadını çıkarın.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün başkalarıyla uğraşmakta güçlük çekiyorsunuz. Sezgileriniz güçlü ve başkalarının düşüncelerini, duygularını, ihtiyaçlarını ve arzularını içgüdüsel olarak anlama olasılığınız yüksek. Deneyim, bilgi ve anlayışınızı özgürce veriyorsunuz. Bu, diğerlerini size yakınlaştırıyor. Sosyal etkinlikler yeni arkadaşlar getirebilir.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, genel olarak insanları anlama, düşüncelerini ve hislerini hissetme konusunda iyisiniz. Bugün bu yeteneğiniz artan sezgiler ile büyük ölçüde gelişecek. Özellikle hevesli ve iyimser hissediyorsunuz. Hem iş hem de özel hayatınız iyiye gidiyor. Fiziksel olarak, sağlıklı ve dinç, ruhsal olarak da güçlü olmalısınız.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün yakın arkadaşlarınızla ve sevgilinizle kuracağınız iletişim özellikle size faydalı olacak. Çocuklar bugün bir neşe kaynağı olabilir. Yaratıcılığınız ve ilhamınız güçlü, bu yüzden yeni projelere başlamak için harika bir gün. Coşkunuz ve iyimserliğiniz size yeni başarılar kazandıracak. Keyfini çıkarın!

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, son başarılarınız sosyoekonomik durumunuzu iyileştirmede yeni isteklere yol açabilir. Geleceğiniz hakkında özellikle kararlı ve kendinizden eminsiniz. Planlarınız tıkır tıkır işliyor. Sezgi seviyeniz yüksek olduğu için, aile bireylerinin düşündüklerini ve hissettiklerini anlayabiliyorsunuz. Kariyer ve özel ilişkiler umut verici görünüyor.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, normalde olaylara mantığınızla yaklaşma eğilimindesiniz, ama bugün sezgilerinizin gücü sizi şaşırtabilir. İletişiminiz her zamankinden daha enerjik olabilir. İyimser ve coşkulu tutumunuz bugünkü ilişkilerinizi olumlu yönde etkiliyor. Bu şekilde yolunuza devam edin!

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün sanatsal yetenekleriniz taze ve derinden hissedilen ilham ile gelişme kaydedecek. Zamanınızın çoğunu fikirlerinize harcayabilirsiniz. Doğanız gereği sezgiselsiniz. Aldığınız herhangi bir bilgiyi yazmak yerine, o bilgi hakkında ne hissettiğinizi yazın. Yatağınızın yanında kağıt ve kalem bulundurmayı unutmayın. Fikirlerinizi ve hayallerinizi daha sonra hatırlamak isteyeceksiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün idealist ve umutlu hissediyorsunuz. Ruhsal deneyimler söz konusu, sezgileriniz de güçlü. Yabancı bir ülkeye, belki de büyük bir manevi geleneğe bağlı bir yolculuğa çıkmayı düşünebilirsiniz. Herhangi bir düzenleme yapmadan önce bir iki gün bekleyin ve arkadaşlarınızla konuşun.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün özellikle sezgisel olarak güçlü ve iyimser hissediyorsunuz. Yeni keşfedilen farkındalığınızın bir kısmını yeni başlamış olan projelere kanalize edebilirsiniz. İlişkileriniz iyi gidiyor. Başkalarının ihtiyaçlarının sizin tarafınızdan daha iyi anlaşılması, ihtiyacınız olduğunda size sempatik ve cömert dönüşler sağlayacak.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün katıldığınız grup aktiviteleri ruhsal olarak rahatlama sağlayabilir. İlgi alanlarınızı paylaşan uzak yerlerden yeni arkadaşlarla tanışabilirsiniz. Bugün kendinizi özellikle sezgisel hissediyorsunuz. Düşüncelerinizi ve fikirlerinizi unutmamak için yazın. Çünkü, daha sonra kullanmak isteyeceksiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, gördüğünüz bazı rüyalar, gelecekteki yaratıcı projeler için ilham kaynağı olabilir. Bugün neşeli ve iyimser hissediyorsunuz ve coşkunuzun devam etmesi muhtemel. Bu, kariyer ve ilişkilere de başarı getiriyor. Artan sezgileriniz başkalarını anlamanızı kolaylaştıracak. Arkadaşlarınız destek ve rehberlik için sıraya girerse şaşırmayın.

12.09.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.