12 Ekim 2018 günlük burç yorumu

Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 12 Ekim 2018 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 12 Ekim 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bir grup toplantısı veya sosyal etkinlik, hepsini sindiremeyeceğiniz kadar çok yeni ve ilginç fikirler ortaya koyabilir. İlgi alanlarınızı paylaşan bazı yeni arkadaşlarla tartışabilirsiniz. Zihniniz bugün çok hızlı. Genelde fazla ilginizi çekmeyen sıra dışı kavramları bile çok iyi kavrıyorsunuz. Ama adımlarınıza dikkat edin, ufak bir kaza geçirebilirsiniz

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün bir sürü evrak işiyle uğraşabilirsiniz. Odaklanmak için çok fazla enerjiye ihtiyacınız olacak. İş arkadaşlarınızla konuşmaları teşvik etmek, zihninizi meşgul edebilir. Günün sonunda yürüyüşe çıkabilirsiniz, çünkü o kadar çok yeni bilgi ile karşılaşıyorsunuz ki, hepsini kavramak için kafanızı temizlemek isteyeceksiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, zihninizi genişletmek bugün ilginizi çekebilir. Her zaman ziyaret etmek istediğiniz bir yere seyahat etmeye karar verebilirsiniz. Ya da eğitime devam etmeye karar verebilirsiniz. Her iki durumda da gününüz çok fazla araştırma yaparak geçecek. Bir noktada, günün gerginliğini biraz hafifletmek için egzersiz veya meditasyon yapmak isteyeceksiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün insan zihninin işleyişiyle ve dinle ilgili konularla ilgilenmeye eğilimlisiniz. Ancak bu ilgi, okuduğunuz veya duyduğunuz bir şey tarafından parçalanabilir. Bu konuyla ilgili neler yapabileceğinizi öğrenmek isteyebilirsiniz. Bazı içgörüleriniz olabilir, bunları daha sonra hatırlamak için mutlaka yazın.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün canlandırıcı konuşmalar ve romantik dakikalar yaşayabilirsiniz. Bazı yeni ve yararlı bilgiler, sizi daha fazla araştırmaya itecek. Yasal belgeleri yürütmek veya herhangi bir anlaşma veya taahhüt altına girmek için harika bir gün. Bir sınıfa veya atölyeye kaydolmayı düşünebilirsiniz. Günün enerjilerini iyi kullanın.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün bazı uyarıcı tartışmalar gerçekleşebilir. Enerjinin çok yüksek olması muhtemel. Özellikle işiniz varsa, işinize kendinizi adamak isteyebilirsiniz. Ayrıca bir antrenmana yazılabilir, sağlık hakkında en son keşifleri araştırabilirsiniz. Kitaplar, dergiler ve internet bugün sizin için özellikle yararlı olacak.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün biraz yazmaya karar verebilirsiniz. Bu iş ile ilgili de olabilir, ancak kişisel, arkadaşlarla veya meslektaşlarla daha muhtemeldir. Bazı uyarıcı tartışmalar, aklınızı yeni fikirlerle meşgul edecek. Günün ilerleyen saatlerinde bir spor etkinliğine katılmak isteyebilirsiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, ilgi alanlarınızı paylaşan bazı kişiler bugün evinizi ziyaret edebilir. Bir yürüyüşe çıkmak veya birlikte egzersiz yapmak isteyebilirsiniz, ancak muhtemelen bazı tartışmalara gireceksiniz. Herkes bir anda konuşursa şaşırmayın! Okumak isteyeceğiniz yeni kitaplar dikkatinizi çekebilir. Akşam, tartıştığınız konuyla ilgili bazı videolar izleyebilirsiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, zihniniz bugün özellikle hızlı ve aktif olacak. Günün çoğunu, okuma, yazma veya öğretme gibi entelektüel etkinliklere katılarak  geçirmek isteyebilirsiniz. Başkalarıyla iletişim, gününüzün güçlü bir parçası olacak, bu yüzden telefonda da çok zaman geçireceksiniz. Duyduğunuz fikirlerin çoğunu yazmak isteyebilirsiniz. Onları hatırlamak için bunu yapmalısınız.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün mali belgelerinizin üstesinden gelmeye ve hepsini halletmeye karar verebilirsiniz. Bunun için büyük bir gün, biraz fazla iddialı olabilir. Yazma yeteneğinizden faydalanmak için doğru zaman. Bu yoğun ve teşvik edici günde birçok belge veya telefon görüşmesi sizi bekliyor.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün zihniniz hızlı, çevik ve bilgi için aç. Bugün öğrenmek için her zamankinden daha isteklisiniz. Merakınız yüksek ve onu tatmin etmek için sıra dışı yollara başvurabilirsiniz. Enerjinizi egzersiz yaparak harcamak isteyeceksiniz. Bu iyi bir fikir. Egzersiz hem bedeninize hem de zihninize iyi gelecektir. Ayrıca, yeni fikirler ve bilgiler hakkında daha iyi bir bakış açısı kazandırabilir.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, genellikle olaylara duyarlı ve sezgisel yaklaşıyorsunuz, ama bugün bu tutumunuz daha da yoğun. İnsanlar hakkında okumak, onların düşüncelerini ve hislerini değiştirmenize, insan doğasına yeni bir bakış açısı kazandırmanıza yardımcı olabilir. Yaratıcı projelere yoğunlaşabilirsiniz. Aklınızdan geçenleri unutmamak için yazın.

12.10.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yapın