12 Aralık 2017 gününe özel burç yorumlarını açıklıyoruz, “Yüksek Topuklar” ekibinin sizler için hazırladığı 12 Aralık Salı gününün burç yorumlarını hemen okuyun, astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, Mars’ın Akrep burcuna geçtiği bu haftada, hangi burcu neler bekliyor öğrenin.

Günlük burç yorumları 12 Aralık 2017

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, denge konusunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bugün, güvenilir biriyle bir ortalığa adım atacaksınız. Sonunda ışık görünüyor. Bugünkü konulara biraz eleştirel yaklaşacaksınız. Sezgilerinize dayanarak hareket etmeye özen gösterin.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar bugün daha çok günlük rutinlerinize zaman ayıracaksınız. Gün yüzüne çıkacak olayları, samimi düşüncelerinizle ve davranışlarınızla çözeceksiniz. Eski bir ilişkiniz hakkında yeni fikirler edineceksiniz ve ilişkiye bakış açınız olumlu yönde değişecek.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün bir ilişkinizle ilgili şüpheleriniz açıklığa kavuşmaya başlayacak. Rahatsız olduğunuz konu hakkında değerli bilgiler edineceksiniz. Önümüzdeki günlerde edindiğin bilgilerle ilgili düşünme fırsatın olacak. Yakınlarına danışmaktan çekinme. Onların düşünceleri ve tavsiyeler sana yardımcı olabilir.

YENGEÇ BURCU

Yengeçler gününü evde aileleriyle geçirmeyi tercih edecek. Bugün, düşüncelerinizi belirtme konusunda son derece isteklisiniz. Başkalarına tavsiyeler verme ve onlara yardım etme ihtiyacı duyabilirsiniz. Ayrıca onlar için harika keşiflerde bulunabilirsiniz. Bir iş veya sağlık sorunuyla ilgili eleştirel bir bakış açısı kazanabilirsiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar için bugün yoğun tempolu geçecek. Yaratıcılık konusunda son derece iyisiniz. Geçmişte yer alan bir konu hakkındaki görüşlerinizi gözden geçirmeniz size olumlu geri dönüşler sağlayabilir. Küs olduğunuz biriyle karşılaşabilir, o kişiyle sorunlarınızı çözebilirsiniz. Duygularınızı dürüstçe ifade etmekten çekinmeyin.

Melek

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün maddi konularla meşgul olabilirsiniz. Özellikle ailenizi ilgilendiren konulara çok dikkat etmelisiniz. Birkaç gün devam edecek bu parasal endişeniz size fayda sağlayacaktır. Başkalarının fikirlerine verdiğiniz önemi sezgilerinizi de vermeye özen gösterin.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün sizin için oldukça duygusal bir gün olacak. Spontane planlar bugün tam size göre! Yeni keşifler veya eskiden kalan durumları canlandırma konusunda aktifsiniz. Uzun vadeli duygusal kararlar alabilirsiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün duygusal olarak sakinliğe ve dinlenmeye ihtiyaç duyuyor. Ancak bu ihtiyacınıza rağmen gününüz yoğun geçebilir. Parasal konulardaki adımlarınızı atarken dikkatli olun. Geçmişte çektiğiniz sıkıntıları aklınıza getirin. Eski problemleri gözden geçirmek ve işleri yeni bir perspektiften görmek için iyi bir gündesiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün kafanıza takılan bir konu hakkında karar vermeniz gerekebilir. Bugün yapılan gözlemler, yeni fikirlere, sorunların çözülmesine yardımcı olabilir. Bugün iletişim kurduğunuz kişilere karşı açık olun. Aksi takdirde fikirlerinizi tam anlamıyla öğrenemedikleri için size verdikleri önem azalabilir. Görüşlerinizi ve inançlarınızı dinleyerek ve sezgilerinize kulak vererek ilham alabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugünlerde anılarınız ön planda olabilir. Üzerinde düşündüğünüz bazı anılarınızla ilgili anlamlı sonuçlara varabilirsiniz. Ortaya çıkan bir sır, geçmişte şahit olduğunuz olayla ilgili düşüncelerinizi değiştirebilir. Gününüzü sizin tutumunuz yönlendirecektir.

Tarot

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün hayal ederek ve geleceği planlayarak geçebilir. Bunları yaparken geçmişteki tecrübelerinizden faydalanabilirsiniz. Çevrenizde neler olup bittiğine ve bugün iletilen bilgilere özellikle duyarlı olacaksınız. Bir arkadaşınız size değerli bir bilgi verecek. Ancak bu bilgiyi doğru şekilde kullanmak sizin elinizde. Bugün, eskiden aldığınız kararları ve fikirleri gözden geçirmeniz için uygun bir gün.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugünden itibaren önümüzdeki birkaç gün işlerinizle ilgili son dokunuşlar yapmanız için fırsatınız olacak. Ayrıca, hayatınızı ilgilendiren önemli kararlar alacaksınız. Bu kararlarla ilgili olumlu sonuçlara varmanıza az kaldı. Bugün kuracağınız iletişimlerde gözlemleyici olun. Bu, size fayda sağlayacaktır.

12.12.2017 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizimle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.