Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 11 Ocak 2019 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 11 Ocak 2019

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bir arkadaşınız veya bir aile üyesi garip davranabilir ve dikkati dağılmış görünebilir. Onun size kızgın olup olmadığını merak edebilirsiniz. Durum sandığınız gibi değil. Bu kişinin dikkat etmesi gereken bazı konular var. Ona biraz zaman verin. Akşamı evde yalnız geçirebilir, güzel bir romana başlayabilirsiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, çok fazla okuma, göz yorgunluğu ve baş ağrılarına yol açabilir. Gözlerinizi kontrol ettirmeniz gerekebilir. Bugün yaptığınız işe odaklanmakta zorlanabilirsiniz, bu sadece geçici bir durumdur. Yarın her şey normale dönecek. Bu akşamı evde geçirin, müzik dinleyin ve rahatlayın.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, işle ilgili ve finansal meselelerle ilgili şüpheler bugün aklınıza gelebilir. Durumunuz muhtemelen göründüğünden daha iyidir. Bilgi eksikliği kafanızı bulanıklaştırıyor. Kendinizi strese sokmadan önce gerçekleri kontrol edin.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün bir planlama çatışması yaşanabilir. Bir iş anlaşması sosyal bir olaya müdahale edebilir. İkisine de katılıp katılamayacağınızdan şüphe duyabilirsiniz, ancak dikkatlice planlıyorsanız, sorun değil. İletişim kopukluğu yaşadığınız biri endişelenmenize neden olabilir. Bu kişinin ilgilenmesi gereken sorunları var. Ne olursa olsun, yanında olduğunuzu ona hissettirin.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün iletişim konusunda kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Bir görev için yapmanız gereken bazı evraklar gecikebilir. Bu evrakların tamamlanması biraz zaman alabilir ancak sonunda her şey halloluyor. Gün içinde garip mesajlar alabilir ve aramaları geri çevirip çevirmemek konusunda emin olamayabilirsiniz.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün bir ticari işlemden alacağınız para tutarından şüphelenebilirsiniz. Yapabiliyorsanız, herhangi bir şeye başlamadan önce bunu doğrulayın. Kişisel ilişkiler, özellikle de aşk ve romantizm, şu an için istikrarlı ve ödüllendirici, ancak bugün önemsediklerinizle geçirecek çok zamanınız olmayabilir.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, evinizde gerçekleşebilecek veya evle ilgili ticari işlemler bugün biraz belirsiz görünebilir. Herhangi bir şeyi kabul etmeden önce, yazılanı iyi okuyun ve imzalamadan önce tüm gerçekleri doğrulayın. Sezgileriniz kuvvetli, onları kullanın. Aile üyeleri, yaşamlarındaki olaylar hakkında şaşkın olabilir, ancak üstesinden geleceklerdir.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün arkadaşlarınızdan, akrabalarınızdan ve meslektaşlarınızdan çok karışık mesajlar alabilirsin. Nasıl hissettiğinizi duymakta ısrar ediyorlar. Onlara açık olun. Bu, daha sonra kızışmayı önleyebilir. Günün ilerleyen saatlerinde bir kitapçıda dolaşarak kafa dağıtabilir veya tiyatroya gidebilirsiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün finansal durumunuz hakkında kendinizi güvende hissetmeyebilirsiniz ve biraz gergin olabilirsiniz. Ülke ekonomisinin durumu aklınıza bazı rahatsız edici tohumlar ekmiş olabilir. Şu anda finansal olarak oldukça istikrarlı olmalısınız. Panik yapmadan önce yapabileceklerinizi düşünün.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, iş durumunuzla ilgili rahatsız edici bazı haberler bugün size ulaşabilir ve sizi endişelendirebilir. Bu alandaki geleceğinizi sorgulayabilir ve muhtemelen bir değişiklik düşünebilirsiniz. Elbette, bunu göz önünde bulundurun, ancak herhangi bir şekilde kesin karar vermenin zamanı değil. Biraz bekleyin ve bu arada farklı seçeneklerinizi listeleyin. Bu sizi gerçeğe geri döndürecektir.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, her gününüzün mükemmel geçmesini bekliyorsunuz, bu gerçekleşmediğinde de çok mutsuz oluyorsunuz. Vasat geçen bir günü de kabullenirseniz, kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz. Olaylara her zaman iyimserlikle yaklaşın, ancak bunu yaparken mantığınızı görmezden gelmeyin.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bir arkadaşınızın motivasyonuyla ilgili şüpheler bugün sizi rahatsız edebilir. Bu kişi garip davranıyor gibi görünüyor ve sizinle iletişim kurmuyor. Bunun sizinle pek ilgisi olmayabilir. Arkadaşınızın sorunları var. Onu biraz kendi haline bırakın ve enerjinizi yüksek tutacak kişilerle bir araya gelin.

11.01.2019 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.