Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 11 Ocak 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 11 Ocak 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, kariyer, itibar ve hedeflerle ilgili faaliyetlere katılımınız artıyor. İletişim kurarken her konuyu fazla ciddiye alabilirsiniz. Düşünceleriniz, bu dönemde hedef odaklı ve pratik olacak. Yaşamına yön verme konusunda önemli kararlar alabilirsiniz. Mantığınız seçim yaparken size yardımcı olacak ve hedeflerinize yaklaşmanızı sağlayacak. İlişkilerinizdeki çekişme sizi yormak yerine motive edecek.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugünden itibaren sıradan bir adım ve deneyimin tadını çıkarmanın yollarını arayacaksınız. Öğrenmek için daha büyük bir açlık hissediyorsunuz. Var olan bilgilerinize yenilerini eklemek istiyorsunuz. Edineceğiniz bilgiler birinin güvenini kazanmanıza yardımcı olacak.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugünden itibaren samimi ilişkilere, gizemli konulara, araştırmalara ve uzun vadeli stratejilere önem vermeye başlıyorsunuz. Artık daha derin anlamlar veya gizli gündemler arayacaksınız. Bu tutumunuz karmaşık ve derin duygulara daha fazla nesnellik ve rasyonellik kazandırmaya yardımcı olur. Tartışmalar hızlı bir şekilde artabilir, ancak kendinizi mantıklı bir şekilde ifade etmekten vazgeçmemelisiniz. Önümüzdeki birkaç hafta içinde yapmanız gereken çok şey var. Çok yoğun görüşmeler yapabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, başkalarıyla olan etkileşimleriniz yeni bilgiler öğrenmek için size fırsatlar sunacak. Aynı zamanda hayatınızın önemli alanlarına farklı bir bakış açısıyla, bir başkasının gözünden bakmanızı tavsiye ederiz. Entelektüel ortamlarda popülerlik artışı yaşayabilirsiniz. Ayrıca bugün, ilişkilerinizde son derece cesur ve kendinizden emin tavırlar sergiliyorsunuz. Günün ilerleyen saatlerinde sizin için özel olan biriyle keyifli anlar yaşayacaksınız.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, günlük hayatınızın ayrıntılarına çok yoğunlaşıyorsunuz. Sorunları inceleyip, zor konuları çözmeye çalışıyor olabilirsiniz. Problemlerin üstesinden pratik yöntemlerle gelmelisiniz. Tüm bunlar sinirli bir ruh haline hatta sindirim problemlerine bile neden olabilir. İşinizi ve çalışma alanınızı organize etmek için çaba sarf etmek, sağlığınızı, alışkanlıklarınızı ve günlük rutinlerinizi düzene sokmak için harika bir döneme giriyorsunuz. Bugün aile veya ev hayatınızla ilgili olumlu gelişmeler var.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün kendinizi ve hislerinizi ifade etme konusunda çok güçlüsünüz. Aşk hayatınızı analiz ederek, duygularınızı sözlü olarak ifade edebilir veya oyunlara, yaratıcı arayışlara yönelebilirsiniz. Düşüncelerinizi ve planlarınızı başkalarına anında aktarmak her zamankinden daha kolay. Karşınızdakiler de mesajınızı net bir şekilde aldıkları için size hemen dönüş yapacaklardır. Artık daha cesur ve güçlü bir sese sahipsiniz. Bu aynı zamanda fikirleriniz, çalışmalarınız ve projeleriniz hakkında size büyük bir heyecan yaşatabilir. ,

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugünden itibaren aileye, ev hayatına, geçmişinize olan ilginiz artıyor. Konuşmalar ve fikirler kafanızdaki bazı düşünceleri şekillendiriyor. Evinizdeki etkinlikler artabilir. Bu etkinlikler eğitim ve iş ağırlıklı olacak. Ayrıca bugün maddi konularla ilgili harekete geçme isteğiniz de artıyor. Ne istediğinize doğru karar vererek onun peşinden koşmak için geç kalmamalısınız.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, zihinsel olarak yoğun bir döneme giriş yapıyorsunuz. Bu dönemi bilgi toplamakla değerlendirirseniz sizin için harika olacaktır. Ancak derinlemesine incelemeler yapmak için ideal bir zaman değil. Sık yapılan geziler ve kısa yolculuklar sizi güçlendirecek. Hareket ve değişikliğe ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Yazarken ve konuşurken daha akılcı cümleler kuruyorsunuz. Bugün, bir meseleyi ele almak ve o meseleyle ilgili sonuca varmak için isteklisiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün pratik meseleler, güvenlik ve konfor meselelerinin etrafında dönüp duruyorsunuz. Dikkatinizin dağılma ihtimali az olduğu için önceliklerinize odaklanmak için harika bir zaman. Bugünden itibaren odaklanma, görüşme ve konsantrasyon için mükemmel bir döngüye giriyorsunuz. Hayaller ve düşünceler yerine somut gerçeklerde ve kesinliği olan konularda daha heyecanlısınız. Bu tutumunuz hayatınızı kolaylaştırsa da manevi düşüncelerinizi kaybedebilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugünden itibaren fikirlerinizi daha kolay ifade edeceksiniz, planlarınız hakkında daha net cümleler kuracaksınız. Kişisel deneyimleriniz ve düşünceleriniz başkaları için ilginç olabilir. Bununla birlikte, seçimleriniz ve fikirleriniz konusunda tamamen bağımsız hareket ediyorsunuz. Başkalarının fikirlerini nadiren dinleyip sonunda yine kendi başınıza karar vereceksiniz. Bugün bir arkadaşınızla buluşabilir ve onunla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Dürüst ve olumlu tutumunuzla karşınızdakini etkilemeyi başaracaksınız.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugünden itibaren her şeyi düzenleme isteğiniz artabilir. Bir konuda karar vermek zorunda kalacaksınız. Öncesinde düşünmek için kendinize zaman ayırın. Mevcut problemlere cevap ararken düşünceleriniz sıklıkla geçmişe dönebilir veya aklınız geçmişte takılı kalabilir. Yeni deneyimlerle onların üstesinden gelmeniz mümkün.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, özellikle zihinsel aktivitelere, dostluklara, sosyal ortamlara daha odaklı olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Yaratıcı ve pratik zekanız bu ortamlarda dikkat çekmenizi sağlayabilir. Kendinizden zevk almak, mutlulukla ilgili hedeflerinizi gerçekleştirmek, iletişim kurmak ve sizinle benzer düşünen insanlarla bir arada olmak istiyorsunuz. Girdiğiniz ortamlarda arkadaşlarınızdan gelen geri bildirimler çalışmalarınız için size ilham verebilir. Bugün yeni fikirler ve konular keşfetmek için harika bir enerjiye sahipsiniz.

11.01.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.