Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 11 Mayıs 2018 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 11 Mayıs 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, önümüzdeki günler bir hayli yoğun olacak. Kararsız bırakılan konular şimdi acil hale gelebilir. Stresli durumların fiziksel sağlığınıza zarar verdiğinin farkına varma zamanı. Gevşemek için biraz zaman ayırın. Bunu yapmadan önce bekleyen sorunları çözebilirsiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, gününüzün gergin geçeceğini düşünebilirsiniz. Size yakın olan insanlar bugün biraz huzursuz olabilir. Hem yetişkinler hem de çocuklar herhangi bir sebepten ötürü sinirlenebilirler. Bazı küçük ayrıntıları gözden kaçırdığınız için eleştirileceksiniz. Herhangi bir iyilik yapmak zorunda olmadığınızı fark ediyorsunuz. Bu size yardımcı olacak. Hoşnutsuzluğunuzu sessiz ve sakin bir otorite ile ifade edebilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bireyselleşme ve yaşam seçimlerinizi gözden geçirme zamanı geldi. Gezegen enerjisi, sorumlulukları yerine getirmek için çok çalışmanızı sağlayacak. Onlar olmadan daha rahat yaşayabilir ve yükünüzü hafifletebilirsiniz. Önümüzdeki günlerde etkinlikler artıyor. Her şekilde, kendinizi özgürleştirin!

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün bazı sorunların doğrudan özüne gitmeyi düşünebilirsiniz. Bu önemli olan bir nedene bağlılık konusunda kendinize sorular sormanızı sağlayacak. Hayatınızda sıçrama yapma zamanı geldi. Bu sıçrama sayesinde, gezegensel enerjilerin etkisini daha iyi hissedeceksiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün korku veya öfkenizin sizden daha iyi olmasına izin vermeyin. Ön plana itilebilir ve hatta profesyonel hayatınızla ilgili bazı büyük kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz. Belki de harekete geçmek için biraz erken olduğunu hissediyorsunuz, ama artık hiçbir seçeneğiniz yok. 

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, yaşam hakkındaki düşünceleriniz bazı radikal değişikliklerden geçiyor. Değişiklikleri bozmak yerine, onlardan faydalanın. O yüzden ayaklarınızı sürerek ilerlemekten vazgeçin! Ayağa kalkın ve devam edin. Bu aralar tatil için doğru zamanda değilsiniz. Yapacak yeni bir işleriniz olacak.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugünkü konular, sizin parçası olduğunuz bir grubun durumunu açıklayabilir. Bu, özel veya profesyonel yaşamınızdaki grubu ilgilendirecek. Harekete geçme zamanı. Son birkaç güne ait yansımalarınızdan faydalanın. Mevcut olanı değiştirmek için korkmayın. Tereddüt ederseniz, yalnızca endişelerinizi arttırmış olursunuz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, sevdiğiniz olasılıkların bugün sonuna geliyorsunuz. Dünyaya geri dönüp, kalanlara katılma zamanı. Çoğu insandan daha fazla umudunuz var. Gelecekle ilgili hayallerinizden ve cesaretinizden faydalanmalısınız. Bugün profesyonel anlamda önemli bir karar vermeniz gerekebilir.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, geçen hafta artan baskıyı hissetmiş olmalısınız. Son dakika bitirmeniz gereken bir iş çıkabilir. İlişkilerinizdeki mizah bazı yanlış anlaşılmalara neden olacak. Bugün iyi kararlarla tamamlanmış yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Yeterince çalışmış olduğunuzu düşünüyorsunuz. Ancak, işler daha yeni başlıyor!

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün belli planların gerçekleşmeye başlamasıyla kalbiniz hızla çarpacak. Soğuk gibi görünen ilişkinizi iyileştirmeyi umuyorsanız, bugün bu hedefe doğru adım atacaksınız. Ancak bazı aksilikler olmadan olmaz. Bir ya da iki krizle baş etmeye hazır olun!

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, önümüzdeki günlerde size, ailenizden bazı tavsiyeler gelebilir. Sizden kendinizi serbest bırakmanızı isteyebilirler. Bu tavsiye kulağınıza iyi gelse de dikkatli olun. Güçlü bir insan tarafından sallanmak tehlikeli olabilir. Bugün verdiğiniz kararlar geleceğiniz üzerinde büyük bir etki yaratacak.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün her zamankinden biraz daha savunmasız hissedebilirsiniz. Tüm aktivitelerden ve kararlardan bunalmış görünüyorsunuz. Ancak tüm bunlara rağmen önümüzdeki gün bazı önemli ilerlemeler kaydedeceksiniz. Bunun için öncelikle, geçmişle yaşamaktan kurtulmalısınız. 

11.05.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.