Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 11 Eylül 2018 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 11 Eylül 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün detaylara odaklanmış ve dikkatli görünüyorsunuz. Uzun süredir devam eden projeler enerjiden yararlanacak ve rekor sürede tamamlanacak. Çocuklar şu an hayatınızda önemli bir yerde. Özellikle sizden ekstra dikkat bekleyen bir çocuk var. Sevginiz ve desteğiniz fark ettiğinizden çok daha fazla.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün başkalarının kötü ruh hallerinin sizi hayal kırıklığına uğratmasına izin vermeyin. Onları neşelendirmek gibi bir sorumluluğunuz olduğunu düşünmeyin. Onların ruh hali onların sorunu, sizin değil. Bugün biraz endişeli olabilirsiniz ve başkalarından olumsuz etkilenirseniz, bu sizin için hiç de iyi olmayacaktır. Genel atmosfer birkaç gün içinde değişecek.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, geçmişten kurtulma ve sadece geleceğe odaklanma zamanı. Hayatınıza yeni giren bir kişi bunu yapmanıza yardım edebilir. Yakın arkadaşlarınızla ve akrabalarınızla iletişiminiz kuvvetli ama kendinize her zamankinden daha fazla zaman harcamayı düşünebilirsiniz. Parlak geleceğinizi planlarken günün tadını çıkarın!

YENGEÇ BURCU

Yengeç burcu, işinizi evde sürmenin dezavantajlarıyla karşılaşabilirsiniz. Eviniz yapısal olarak sağlam olsa da, bazı donanımlara ihtiyaç duyulabilir. Biraz bitki ve çiçekle renklendirmeye çalışın. Küçük çabalar veya harcamalarla büyük fark yaratabilirsiniz. Böylece, motivasyonunuzdaki artışı da görürsünüz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün ilk bakışta bardağın boş tarafını görebilirsiniz. Ona bakmaya devam edin ve bakış şeklinizi değiştirin. Aslında bardağın dolu olduğunu göreceksiniz. Biraz hayal kırıklığı yaşıyor olabilirsiniz. İletişimleriniz bir şekilde engellenmiş olabilir. Stresli olmayın. Bunu rahatlamak için ideal bir zaman olarak görün.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün çözülecek birçok kişisel ve mali konu var. Bankanızdan haber alabilir veya bir ATM makbuzunda endişe verici bir rakam görebilirsiniz. Üzülmeyin. Nihayetinde, bu konular sizin yararınıza çözülecektir. Kişisel meselelere gelince, iyi olduğunu düşündüğünüz biriyle ilgili yeni bilgiler öğrenebilirsiniz. Sandığınız kadar yakın bir ilişkiniz olmayabilir.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, yakınlarınızın hayatlarında yaşadıkları gelgitler bir dalgalanma etkisi ile size ulaşıyor. Havada bir değişim söz konusu. Her şey olumlu olsa da, bazen çok hızlı ilerliyor olabilir. Ayak uydurmak için daha fazla zamana ihtiyaç duyabilirsiniz. Yeni koşullara alışmak için kendinize zaman ayırın.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, ufukta değişim görünüyor. Kısa bir süre önce bazı uzun vadeli projeleri tamamlayacak, çabalarınız için takdir alacaksınız. Belki de bir bonus veya prim kazanabilirsiniz. Teknolojiye olan ilginiz ve yeni bilgileri hızlı bir şekilde özümseme yeteneğiniz, yeni açılan bir konum için sizi birincil bir aday haline getiriyor. Şansı yakalayın!

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün hazırlıksız yolculuğa çıkabilirsiniz. Macera çağrılarına cevap vermenize engel olacak hiçbir şey yok. Bu yolculukta büyüleyici yeni insanlarla tanışacak ve hayatınızda güçlü bir etkiye sahip olabileceksiniz. Dışarıda çok büyük bir dünya var, o yüzden gitme ve bir kısmını görme zamanı!

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, işinizde, kariyerinizde veya çevrenizdeki değişim günümüzde belirgin bir şekilde artmaktadır. Bu değişim olumlu bir şekilde ortaya çıkıyor. Şanslısınız ve daha da büyük bir başarıya ulaşmak için yola çıkacaksınız. Bu anın tadını çıkarın, yakında çok meşgul olacaksınız!

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugünden itibaren hem iç dünyanız, hem de dış dünyanız değişiyor. Ufkunuzu genişletmek için bir ihtiyaç hissediyorsunuz. Yeni bir mahalleye ya da uzak diyarlara seyahat etmeyi düşünebilirsiniz. Bunun sonucunda hayatınızdaki insanlar değişecektir. Yeni bir yaşam evresine başlamak üzeresiniz. Yeni arkadaşlar rehber olarak hareket edecek.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün havada romantizm var. Sevdiklerinizle olan ilişkilerinizin dramatik bir iyileşme görmesi muhtemeldir. Onlardan çiçekler alabilir, samimi bir iltifat duyabilirsiniz. Bu uyum iş ortamında da hüküm sürmektedir. Hem özel hayatınız hem de iş hayatınız sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışıyor.

11.09.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.