Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 11 Ekim 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 11 Ekim 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün romantik partnerinizden geçici olarak ayrı kalmak size yardımcı olabilir. Sizi unuttuğu konusunda endişeli misiniz? Bu güvensizlikleri kafanızdan atmak için dikkat dağıtıcı uğraşlar bulun. Ondan gelecek telefon size güven verecek. Belki de bunu aşmanın tek yolu, eşiniz dönene kadar bir şeylerle meşgul olmaktır.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün çok fazla görev ve çok fazla insan yüzünden sinirleriniz gergin olabilir. Biraz dışarı çıkmayı deneyin. Kendinizi güzel bir öğle yemeğiyle şımartın ya da biraz alışveriş yapın. Görevler, rahatlığınızdan vazgeçmeye değmez. Biraz rahatladıktan sonra onlara daha kolay odaklanabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün sosyal hayatınızdan geçici olarak uzaklaşabilirsiniz. Yarın yokmuş gibi çalışıyorsunuz, belki de şimdi tüm işlerinizi halletmezseniz her şey daha kötü olur diye endişeleniyorsunuz. Yavaşlamanızı söylemek hiçbir işe yaramıyor. Arada sırada mola verin, kendinizi yıpratmayın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün beklenmedik ama hoş karşılanan ziyaretçiler kapınıza gelebilir. Bir sürü kahkaha ve ciddi konuların tartışılması arasında gidip geleceksiniz. Bu toplantı, izin verirseniz geceye kadar devam edebilir, ama istemiyorsanız katlanmak zorunda değilsiniz. Bu güzel günü sık sık tekrarlayabilirsiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, yeni taşınan komşunuz hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Onu yakından tanımak için beklemeyin. Bu kişi biraz meşgul görünse de önümüzdeki birkaç gün içinde size zaman ayırabilecektir. Ona giderken tatlı kurabiyeler hazırlayabilirsiniz. Bunu yaptığınıza sevineceksiniz.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, son zamanlarda çok mu harcama yapıyorsunuz? Bugün bunun etkilerini hissedebilirsiniz. Uzun zamandır istediğiniz bir şeyi satın almak için beklemek zorunda kalabilirsiniz. Bu sinir bozucu olacak, ancak endişelenmeyin. Bu durumdan kurtulacaksınız ve tekrar paranız olduğunda almak istediğiniz şey sizi bekliyor olacak. Rahatlayın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, sevgiliniz bugün üzülmüş gibi görünebilir ve bunun hakkında konuşmak istemiyor olabilir. Bu sizin için sinir bozucu, çünkü karanlıkta kalmaktan hoşlanmıyorsunuz. Ona ceza vermemeye özen gösterin. Bu, partnerinizin paylaşma olasılığını artırmaz ve aranızda büyük bir soruna neden olabilir. Bekleyin ve sevgilinizin doğru zamanda konuşmasına izin verin.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün sizin için ağrılı bir gün olabilir. Belli bir nedeni olmadığı için neden bu ağrılara sahip olduğunuzu ayırt edemeyebilirsiniz. En kötüsünü düşünmeyin. Durumunuz muhtemelen yoğunlaşmış duygular ve stres. Rahatlamak için elinizden geleni yapın. Yarın normal rutininize geri döneceksiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün romantizm söz konusu olduğunda, bazı gecikmeler, üzüntüler ve beklenmedik dönüşler yaşayabilirsiniz. Kıskançlık duygusu yoğunlaşabilir, çünkü sevgilinizin başkasını farkettiği izlenimini alabilirsiniz. Bu izlenimlerin hayali olabileceği ihtimalini unutmayın. Gerçekleri öğrenene kadar kimseyi yargılamayın.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün evinizde beklenmedik değişiklikler olabilir. Yaşadığınız ortam size her zamankinden daha dağınık ve düzensiz geliyor. Huzurlu ve sessiz bir ev için harekete geçebilirsiniz. Zihninizi sonuçlara odaklayın. Bu sayede, istediğiniz her şeyi başarabilirsiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün beklenmedik ve belki de tamamen hoş olmayan bir karşılama çağrısı gelebilir. Önemsemediğiniz birinden bazı rahatsız edici haberler alabilirsiniz. Ne olursa olsun, muhtemelen bununla uğraşmak zorunda kalacaksınız. Kaçmak yerine sorunların üzerine gitmenin size daha iyi sonuçlar getireceğini fark edeceksiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, son günlerde aklınızı meşgul eden parayla ilgili endişeleriniz nihayet son buluyor. İlk başta kavramak zor olsa da, bu size gerçek bir rahatlama olarak gelecek. Zihniniz bu durumu kabul etme yolunda ilerlemeli. Yazışmalarınızı ve banka kayıtlarınızı kontrol edin. Her şeyin düşündüğünüzden daha iyi olduğunu göreceksiniz.

11.10.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.