11 Aralık 2017 burç yorumları yayınlandı. Pazartesi için günlük burç yorumları olarak paylaşılan 11 Aralık burç yorumları astroloji meraklılarının ilgisini çekti. Bakalım yeni haftanın başlangıcında hangi burcu ne bekliyor…

yeni-burc-yorumlari

Günlük burç yorumları 11 Aralık 2017

KOÇ BURCU

Geçen haftaların stresli günleri bu hafta yerini daha eğlenceli ve sosyal günlere bırakacak gibi görünüyor. Arkadaşlarınızla daha çok vakit geçirmeli sizleri rahatlatacak daha fazla aktiviteye katılmalısınız.

BOĞA BURCU

Bazı konularda bazı şeyleri içinize atıyor, sır saklıyor olabilirsiniz. Ancak ailenize karşı bu tarz şeyleri sabırlı, hoş görülü bir şekilde konuşarak çözebilir ve üstesinden gelebilirsiniz. Böylece üzerinizdeki gerginliği de atmış olacaksınız.

İKİZLER BURCU

İş hayatınızda veya özel hayatınızda birileriyle sorun yaşıyor olabilirsiniz. Ancak kendi kendinize yüzleşmek yerine sorun yaşadığınız kişiye içinizdekileri dökmeli ve akıllıca cevaplar vererek kendinizi rahatlatmalısınız.

YENGEÇ BURCU

İş hayatınız bu hafta iyi gidecek gibi görünüyor. Bir yerlerden ekstra para kazanabilirsiniz. Bu parayla tatil planı yapmak hem sizin için hem de özel hayatınızdaki kişi için sizi monotonluktan kurtaracak bir seçim olabilir.

ASLAN BURCU

Gezegenlerin etkileşiminden ortaya çıkan birtakım durumlardan etkilenebilirsiniz. Hayatınızdaki bir kişi ile maddi konulara yönelik ufak tefek problemler yaşayabilirsiniz. Ancak sabırlı ve bilinçli hareket etmelisiniz. Hayatında bir aşk olmayan kişiler bu hafta kendiniz biraz daha flörtöz ve aşka açık hissedebilir.

BAŞAK BURCU

Bu hafta iş hayatınızda veya oturduğunuz ev ile ilgili değişimi gerçekleştireceğiniz hafta olabilir. Bu yüzden bu hafta işlerinizle ve yapacağınız şeylerle ilgili biraz daha aceleci davranabilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Kariyerinizi ve özel hayatınızı etkileyecek bir toplulukta yer alabilirsiniz. Orada sosyalleştiğiniz kişilerden bazıları gelecekte de hayatınızda olacak gibi görünüyor.

AKREP BURCU

Bu hafta farklılık aradığınız bir hafta olabilir. Arkadaşlarınızla aktiviteler yapabilir hafta sonu için sıradan olmayan planlar kurgulayabilirsiniz. Sosyalleşmeye ve birileriyle konuşmaya ihtiyacınızın olacağı bir hafta sizi bekliyor. Kendinizi kapatmayın bu hafta daha çok “evet” kullanın.

YAY BURCU

Bu hafta Uranüs ve Satürn’ün etkileşiminin etkileri ortaya çıkacak. Sağlık problemleri ve vücut ağrılarınızla ilgili bir doktora danışmakta fayda var. Kendinize biraz zaman ayırmalısınız. İş hayatınızdaki zorluklara bu hafta hazır olmalısınız. Yakınınızdaki biri sizin için bir plan hazırlıyor olabilir. Gezmeyi sevdiğiniz için bu plan size sürpriz olabilir.

OĞLAK BURCU

Bu hafta üstlerinizle daha çok etkileşim içerisinde olabilirsiniz. Ancak elinize aldığınız işi bitirmeli, çözüm insanı olduğunuzu göstermelisiniz. Böylece onları etkileyebilir, kariyeriniz çerçevesinde daha sağlam adımlar atabilirsiniz.

KOVA BURCU

Aşk hayatınızla ilgili gelişmelere açık olduğunuz bir hafta. Partnerinizi yakın çevrenizle tanıştırmanın vakti gelmiş olabilir, daha ciddi adımlar için motivasyonunuzu kullanacağınız ve heyecanlı bir hafta sizi bekliyor.

BALIK BURCU

Bu hafta içerisinde yeni projeler geliştirebilir, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. İş hayatında ve aşk hayatında olumlu bir hafta sizi bekliyor. Alacağınız tepkiler yüzünüzü güldürecek gibi görünüyor.

11.12.2017 burç yorumları yeni haftanın ilk günü için paylaşılan günlük burç yorumları olarak literatürde yerini aldı. Sizlerde görüş ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum panelinden bizlerle paylaşmayı unutmayın!