Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 10 Şubat 2018 Cumartesi gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 10 Şubat 2018 

KOÇ BURCU 

Sevgili Koçlar, sosyal hayatınız için daha sessiz ve özel bir döneme giriyorsunuz. Mart ayından itibaren kabuğunuzdan çıkacak ve paylaşmaya hazır olacaksınız. İnsanlar bazı olayları dramatize edebilir ve abartabilir. Arkadaşlarınızın etkileyici baskılarını veya sosyal yaşamınızın dengesini bozan zorlukları hissedebilirsiniz. Bu, aynı zamanda bir duygu karmaşasına neden olacaktır. Tüm bu sıkıntılar geçicidir. Çevrenizdekileri bu konuda yatıştırmada son derece başarılısınız.  

BOĞA BURCU 

Sevgili Boğalar, duygularınızı ifade etmenin ve hayatınıza istediğinizi çekmenin doğal olduğunu göreceksiniz. İçgüdülerinizi dinleyin, size bir şey anlatmak istiyor olabilirler. Şu anda mümkün olmayan şeylerden fazlasını yapmak isteyebilirsiniz. Hırslarınızdan doğru yararlanmalısınız. Kafanızdaki planları tam olarak şekillendirmeden söz vermekten kaçının. Endişelerinizden kurtulmak için elinizden gelenin en iyisini yapıyorsunuz. Kendinizi fazla yormayın, aksi takdirde verimli olamazsınız. 

İKİZLER BURCU  

Sevgili İkizler, profesyonel anlamda cazibeniz artıyor. Faydalı bağlantılar yapmak için harika haftalar sizi bekliyor. Bugün hırslar ve duygular güçleniyor. Artık güzel fikirler üretebilirsiniz. Ancak önemli olan onları hayata geçirmek olacaktır. Bir rutine kafayı takmış gibi görünüyorsunuz. Sizi huzursuz eden bu rutin, zamanınızı boşa harcadığınızı hissettiriyor. Bir hedefe hızlı ulaşmak için detayları görmezden gelmek daha cazip gelebilir.  

YENGEÇ BURCU 

Sevgili Yengeçler, Mart ayına kadar büyülü bir şekilde devam edecek. Herkesin göreceği ve keyif alacağı vurgular yapıyorsunuz. Mutlu bir arkadaşlığa her zamankinden daha fazla ihtiyacınız olabilir. Bununla birlikte, beklemek canınızı çok sıkıyor olabilir. Finansal konulardaki içgüdüleri bir adım öteye götürün, özellikle parayla ilgili risk almamaya özen gösterin. Birine, işle ilgili verdiğiniz sözler sizi sıkıntıya sokabilir. Derin bağlar kurmak için bugün doğru zaman olmayabilir. 

ASLAN BURCU 

Sevgili Aslanlar, bugünlerde birine yakın olmaktan büyük zevk alacaksınız. Sevdiğiniz bir proje için zaman harcamaya heveslisiniz. Herkesi memnun ederek huzuru sürdürmek mümkün, ancak bu sizi biraz yorabilir. Bugünlerde evinize ve ailenize odaklanmanız gerecek. Özel hayatınıza zaman ayırmak, yaratıcı aktiviteler gerçekleştirmek ve yeni gelişmelerden zevk almak için harika bir zamandasınız.  

Melek tarotu

BAŞAK BURCU 

Sevgili Başaklar, bugünlerde hayatınıza çok insan sokacaksınız. getirir. Ayrıca, başkasının gözünden kendinize ilham veren bir şeyi öğrenmek harika bir gün. İşinizle ilgili randevuları düzene sokmanız gerekebilir. İletişim konusunda meraklısınız ve öğrenme arzunuz çok fazla. Motivasyonunuzu yükseltmenin yollarını hatırlayın ve beklentilerinizi daha gerçekçi seviyelere getirin.  

TERAZİ BURCU 

Sevgili Teraziler, bugün enerjiniz son derece pozitif. Ancak, beklentiler sizi biraz endişelendirebilir. Paylaşarak bu endişelerin üstesinden gelmeye çalışın. Yanlış şeylere yatırım yapıyorsanız, sıkıntılar ortaya çıkabilir. Yükselişler ve düşüşler mümkündür. Nerede zorlandığınızı görmek için harika bir zaman. Kendinizi rahatlatmak için yeni zevkler ve uğraşlar bulacaksınız. Ayrıca bugün, günlük rutinlerinizi gerçekleştirirken insan ilişkileriniz de güçleniyor. İş ve sağlık konusunda tatmin edici haberler alacaksınız. 

AKREP BURCU 

Sevgili Akrepler, zevkli ve yaratıcı tutumunuz Mart ayına kadar devam edecek. Motivasyonunuz son derece yüksek, siz de bunun keyfine varacaksınız. Kendinizi sıktığınız konularda daha mantıklı düşünmeye başlıyorsunuz. Huzursuzluklar mümkündür. Duygularınızı kontrol etmelisiniz. Ayrıca bugün özgürlük ve güven hissetme arasında çelişki yaşayacaksınız. Kendinize iyi davranın. Yaşam alanlarınızı biraz basitleştirmek size iyi gelecektir. 

YAY BURCU 

Sevgili Yaylar, pozitif enerjiyi evinize ve aile hayatınıza yönlendirmek için müthiş bir dönemdesiniz. Artık daha fazla uyum yaratmaya odaklanabilirsiniz. Duygusal konulara daha fazla ilgi gösteriyorsunuz. Yeni şeylere veya bir söze atlamadan önce tüm bilgileri öğrenin. Son zamanlarda telaşlı bir program yüzünden sıkıntılar yaşamış olabilirsiniz. Ufuklarınızı genişletme ihtiyacını hissedeceksiniz. İhtiyaçlarınızı karşılamak için çok yaratıcı yollar buluyorsunuz. 

OĞLAK BURCU 

Sevgili Oğlaklar, hayatınıza istediğinizi çekiyorsunuz. Önümüzdeki üç hafta, fikirlerinizi iyi geçinmek ve yeni çıkarlardan, kişilerden keyif almak için kullanacaksınız. Pratik olmaya çalışırken konforunuzdan olmamaya özen gösterin. Bir arkadaşınıza veya bir projeye verdiğiniz sözden fazlasını ortaya koymak istiyor olabilirsiniz. Ancak bu konuda biraz zorlanıyorsunuz. Sorunu çözmek için yapmanız gereken, konunun üzerinde çalışmak ve iyileştirmeler yapmaktır.  

KOVA BURCU 

Sevgili Kovalar, bugün aşırıya kaçtığınız alanları açığa çıkarıyorsunuz. Kişisel gelişime odaklısınız. Hırslarınız büyüyor ve daha ileri gitmek için ipuçları arıyorsunuz. Önünüze çıkan fırsatları değerlendirirken aşırıya kaçmayın. Sahip olduğunuz şeylerin veya yakın zamanda elde ettiklerinizin tadını çıkarın ve onları riske atmayın. Çabalarınızı gören sizi takdir edecek. 

BALIK BURCU 

Sevgili Balıklar, özellikle yaşam deneyimleriniz ve öğrenmeye ayırdığınız zamanlar sizi çok mutlu ediyor. Planlarınız cazip duruyor. Ancak geçmişe sarılmaktan ve geçmişle ilgili mazeretler üretmekten vazgeçin. Kafanızda tam olarak netleşmeyen konularda, hızlı kararlar vermeyin. Bununla birlikte, hayal gücünüzün sınırlarını biraz daha zorlamalısınız. Çünkü önünüze çıkan fırsatları ancak bu şekilde değerledirebileceksiniz.   

10.02.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.