Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 10 Ocak 2018 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 10 Ocak 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, derin duygularınız bir kişiye veya bir projeye daha derin bağlanma ihtiyacı hissettirecek. Hislerinizi anlamlı konulara yoğunlaşmak için kullanmanızda fayda var. Bugün bir projeyi veya ilişkiyi daha açık bir şekilde görmek için iyi bir konumdasın. Uzun süre bekledikten sonra işinizi zorlaştıran bir konuda haberler almanız muhtemeldir.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün ilişkilere odaklanacağınız bir gün olacak. Kontrolünüzden çıkmış konularla ilgili daha rahat kararlar alabileceksiniz. Uyum ve barış arayışında olduğunuz için bazı şeyleri gerçekleştirmek için çok uğraşacaksınız. Bu aynı zamanda, yeni bilgileri beraberinde getiriyor. Böylece işinize, parasal konulara ve ilişkilerinizle ilgili konulara daha rahat yetişebileceksiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün işleri düzene sokmak için son derece isteklisiniz. Düzgün bir çalışma düzeni oluşturmak, planlarınızla ve günlük rutin işlerinizle ilgilenmek için harika bir zaman! Ayrıca bugün, bir ilişkinin daha net anlaşılması için iyi bir enerji oluşuyor. İşlerin ileriye doğru ilerlediğini gösteren bir işaret veya bir söz alabilirsiniz. Konuşmalar, aynı zamanda havayı yumuşatacak veya hayatınızdaki güncel olaylara daha iyi yön verecek.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, planlarınız hakkında kendinizi güvende hissedecek veya işlerinizin ilerlemeye başladığını göreceksiniz. Uzun zaman önce gelen kararlar, daha net bir zihinle veya doğru bilgilerle güncellenebilir. İş veya sağlık ile ilgili bir konuda yaşadığınız gecikmeler sonunda ortadan kalkıyor. Günün ilerleyen saatlerinde yaratıcılığınız ve eğlenceli tavırlarınız ön plana çıkacak.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün görevlerinizi ve işlerinizi birazcık daha ciddiye alıyorsunuz. Sağlıkla ilgili hedefler belirlemek için doğru bir zamandasınız. Eğlenceli, romantik anlar aklınızdaki endişeleri ortadan kaldırmaya yetecek. Artık bazı konularla ilgili daha kolay karar verebiliyorsunuz. Günün ilerleyen saatlerinde aile ve çocuklarla geçireceğiniz huzurlu dakikalar sizleri bekliyor.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün özel biriyle olan uyumunuz ve ilişki tercihleriniz sizi mutlu ediyor. Aynı zamanda son derece iyi iletişim kuracak ve evinizle ilgili çok daha net fikirler üreteceksiniz. Nihayet bilinçli bir karar vermeniz için gereken bilgilere sahip oluyorsunuz. Bir kişi veya proje hakkındaki düşüncelerinizi açıklamakta çok başarılısınız, bundan çekinmeyin.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün duygularınızı sabit tutmakta başarılısınız. Hayatınızı net, gerçekçi bir şekilde görmenize yardımcı oluyor. Özellikle özel hayat ve parasal konularla ilgili daha doğru kararlar alacaksınız. İstediğiniz konularla ilgili gecikmelerle karşılaşabilirsiniz. Ancak edineceğiniz yeni bilgiler sayesinde bu sorunun üstesinden geleceksiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün duygularınız sizi heyecanlandırıyor. Karşılaşacağınız konularda sezgilerinize güvenin. Projelerinizi, ilgi alanlarınızı veya çalışmalarınızı çevreleyen ciddi bir enerji var. Bu ciddiyet sizi tedirgin edebilir. Çevrenizdekilerin fikirlerine başvurabilirsiniz. Bugün, düşüncelerinizde pratik ve gerçekçi olmaya özen gösterin.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün bir molaya her zamankinden daha çok ihtiyaç duyabilirsiniz. Ummadığınız bir anda kafanızı rahatlatacak planlarla karşılaşacaksınız. Sizi yenileyen ve iyileştiren aktivitelerin tadını çıkarın. Sahip olduklarınızın değerini bugün bir kez daha anlıyorsunuz. Özellikle para ve sağlık konusunda sahip olduklarınıza şükretmelisiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün yakınlarınızla geçireceğiniz bir gün olacak. Zamanınızın çoğunu kendinize ve sevdiklerinize ayırıyorsunuz. Bu süre içinde yeteneklerinizi fark edebilirsiniz. Çevrenizdekilerin desteği ve olumlu eleştirileri motivasyonunuzu yükselterek başarılı adımlar atmanızı sağlayacak.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün sessiz, sakin bir ruh haline sahipsiniz. Son günlerdeki temponuz yüzünden fazlasıyla yoruldunuz. Ancak bugün sorumluluklarınızın azalmasıyla birlikte biraz hafifleyeceksiniz. Yine de yeni sorumluluklarınızın ciddiyetini iyice kavramanızda fayda var. Yeni hedefler belirlemek ve plan yapmak için harika bir zamanda olduğunuzu da unutmayın!

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün ruhsal gelişme ve büyüme yaşıyorsunuz. Hayata yeni bir bakış açısı kazandırmak için mükemmel bir ruh hali içerisindesiniz. Detaylarla ve pratiklik isteyen konularla bugün fazla ilgili değilsiniz. Bu tutumunuz özellikle uzun vadeli hedefler, kariyer ve eğitimle ilgili konuların açıklığa kavuşabilmesinde olumlu rol oynayacak gibi görünüyor.

10.01.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.