Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 10 Nisan 2018 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 10 Nisan 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bir grup arkadaşınız bugün onlarla dışarı çıkmanızı isteyebilir ama muhtemelen siz istemeyeceksiniz. Mali durumunuz artık küçük bir kemer sıkma gerektirebilir. Bu nedenle masraf çıkaran planlardan uzak duracaksınız. Her durumda, akşamı yalnız geçirmek istemeyebilirsiniz. Evde film keyfi yapmak için bir arkadaşınızı veya sevgilinizi davet edin.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün kendinizi enerji dolu hissediyor ve biraz egzersiz yapmak için sabırsızlanıyorsunuz. Ancak, diğer sorumluluklar sizi bunu yapmaktan alıkoyabilir. Ortaya çıkan hayal kırıklığı tüm enerjinizi alabilir ve sizi uyuşuk bir ruh haline sokabilir. Bu tuzağa düşmeyin! Acil olan görevleri yapın ve ihtiyacınız olan egzersizleri planlayın. Böylece hem fiziksel hem de zihinsel enerjinizi yüksek tutabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün enerjiniz oldukça düşük. Sosyalleşmek istemeyebilirsiniz. Evde oturup televizyon izlemek sizin için yeterli olacak. Tüm günü bu şekilde geçirmenin iyi olup olmadığını bilemiyorsunuz. Bu koşullar altında yapılacak en iyi şey dikkat dağıtıcı uğraşlar bulmaktır. Çalışmaya devam edin, heyecan verici bir kitap okuyun, komik bir film izleyin. Zihninizi uyuşukluktan kurtarın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, kariyer ve finansal hedefleriniz tamamen durmuş gibi görünebilir. Bu sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Endişelenmeyin! Bu kalıcı bir durum değil. Birkaç gün içinde her şey tekrar yoluna girecek. Kendinizi şımartın. En sevdiğiniz restorana gidin veya kendinize bir hediye alın. Böylece, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün bir meslektaşınız kötü bir ruh halinde olacak. Bu nedenle, çalışmayı reddedebilir. Onun sorumluluklarını üstlenmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz. Bunu sadece görevler acilse yapın. Başka birinin işini yapmak sizin için adil değil. Bu işleri tamamlamadan bırakırsanız kendinizi suçlu hissetmeyin.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, tatile gitme planları veya iş seyahati planınız varsa bugün beklemeye alınabilir. Katılmak istediğiniz etkinlikler geçici olarak ertelenebilir. Bu bir kayıp yaşamış gibi hissetmenize neden olabilir. Çünkü siz uzaklaşmayı planlamıştınız ve şimdi burada kendinizle ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Her zamanki gibi kendiniz olun ve kendinize uğraşlar bulun! 

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün maddi oyunlardan uzak durun. Herhangi bir spekülasyon bugün riskli olabilir ve kötü sonuçlanabilir. Uyuşuk ve çekilmez tavırlarınız, romantik anlar yaşamanızı engelleyecek. En iyisi güzel bir kitap seçin ve okuyun. Bugün yapabileceğiniz en verimli şey bu!

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün yatak odanıza çekilmek ve  kapıyı çarpmak isteyeceksiniz. Kimseyle konuşmak veya sosyalleşmek istemiyorsunuz, size en yakın olanlarla bile. Üst üste binen işler, kendinizi tükenmiş hissetmenize neden olabilir. Biraz dinlenmek, bugün yapabileceğiniz en iyi şey. Rahatlayın, yarın tekrar kendinize geleceksiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün işinizden herhangi bir şey elde etmenin çok zor olduğu günlerden biri olabilir. Her zamankinden daha çok çalışmamak için mazeretler bulabilirsiniz. Özellikle, telefon görüşmeleri bugün sizin için bir işkence. En acil görevlere dikkat edin. Geri kalanını bir süreliğine bırakabilirsiniz. Bu, dünyanın sona ermesine neden olmaz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün belirli bir satın alma işlemi yapmayı düşünüyorsunuz, ama mali durumunuzu hızlı bir şekilde kontrol etmeniz gerekiyor. Bir sonraki ödeme gününe kadar beklemenizin daha iyi olacağını fark edebilirsiniz. Bu hayal kırıklığı yaşamanıza ve moralinizin bozulmasına neden olacak. Durumun acil olmadığını ve biraz beklemenin zarardan çok fayda sağlayacağını unutmayın. Bugün başka şeylerle uğraşabilirsiniz.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, fiziksel ve zihinsel enerjiniz bugün düşük. Motivasyonun yanı sıra bugün uyuşuk bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Hiçbir şeyden hoşlanmıyorsunuz. Çalışmak zorunda olma düşüncesi sizi son derece rahatsız ediyor. Akşam, bir gerilim filmi veya aksiyon filmi izlemek iyi bir fikir olabilir. Bu aktivite, sizi kendinize getirecek.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, genellikle başkaları ile konuşmayı seviyorsunuz, ama bugün telefonlara cevap vermek istemeyeceksiniz. Fiziksel dayanıklılığınız ve zihinsel enerjiniz düşük. Öğleden sonra yürüyüşe çıkmak size iyi gelebilir. Akşam olunca evde durmak istemeyeceksiniz. Bir arkadaşınızı arayın ve ona sinema veya konser teklifinde bulunun. Yakında eski halinize kavuşacaksınız!

10.04.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.