Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 10 Mayıs 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 10 Mayıs 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, beklediğiniz hayranlığı kazanmak her zaman kolay değildir. Ancak bu konuda bugün çok daha iyi olacaksınız. En çekici niteliklerinizi geliştirmenin yolları için fikirlerle dolup taşıyor olabilirsiniz. Ama aşırıya kaçmayın. Fiziksel ya da entelektüel baştan çıkarma çabalarınız en etkili yöntem olabilir.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, kimse bürokrasiden daha fazla hoşlanmaz. Ama bugün bu atmosferden yararlanın. Gönderilecek herhangi bir başvuru veya formalite varsa, bu işlemi normalden çok daha kolay bir şekilde gerçekleştireceksiniz. Normalde kapalı olan iletişim kanallarınız açılacak ve idari mekanizmalarınız kuvvetlenecek. Tüm idari görevlerinizi tamamlayın, böylece tekrar tekrar onları düşünmek zorunda kalmazsınız!

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün bazı insanlar her şeyi dağınık hale getirme eğiliminde olabilir. Sorunları abartan kişiler tarafından çevrilmiş gibi hissediyorsunuz. Ancak, büyük bir bakış açısına sahipsiniz. Gelecek sosyal eğilimleri öngörebilen bir vizyonunuz var. Bunu bir çeşit hediye olarak görün. Sosyal sorumlulukla ilgili bir projede bir iş üstlenmek size iyi gelebilir.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün çevrenizdeki muhafazakâr insanlara rağmen, son derece vizyoner ve ilericisiniz. İnsanlara yardım etmenin etkili bir yolunu kolayca bulacaksınız. Bazı sebeplerden dolayı ortaya çıkan ufak problemleri çözmeniz çok kolay olacak. Entelektüel geçinenlerin boş ve etkisiz konuşmalarına dikkat etmeyin.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün herhangi bir entelektüel uğraştan vazgeçmeli ve hedef belirleme ile ilgili pratik problemlere odaklanmalısınız. Bir saat içinde mükemmel çözümler bulmanız olasıdır. Göksel enerjiler size yardım edecek. Verimliliğiniz için onlara biraz kulak verin ve planlarınızı hayata geçirirken zaman kaybetmeyin!

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bilgisayar programlarından bilimsel deneylere ve stratejik değerlendirmelere kadar her türlü işi halledebilecek kapasiteye sahipsiniz. Bugün gezegenler sizi yönlendiriyor. Rastgele olayları basit akıl oyunlarıyla çözen mükemmel bir bilgisayar gibisiniz. Düşüncelerinizi başkalarıyla paylaşırsanız dikkat çekersiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün çevrenizdekileri anlayabilme konusunda fazlasıyla yeteneklisiniz. Daha önce hiç ilgilenmediğiniz, günlük hayatın yapışkan, önemsiz gerçekleri ile çöküyor ve yıpranıyorsunuz. Ancak kendinize bir koruma kalkanı oluşturmalı ve pes etmemeniz gerektiğini anlamalısınız. Havlu bırakmak yerine silkelenin ve kendinize gelin.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, şimdiye kadar, sorunları olan insanları yönetebildiğinizi bilmiyordunuz. Yaşadığınız evren ilk bakışta göründüğünden çok daha gerçekçi. Bu gerçekçi evrenin tamamının mantıklı insanlardan oluştuğunu düşünüyor olabilirsiniz. Ancak bu insanlar, keşfettiğiniz zarif, insani çözümleri gördüklerinde saçma bulabilirler. Hayal kırıklıklarına hazır olun!

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, sonunda gerginlikten kurtulduğunuz bir gün! İletişim akışınız kişisel ve profesyonel projeleri kolaylaştırıyor. Artık partnerinizi veya diğer aile üyelerini geleceğin maddi yönleri hakkında dinleme zamanı geldi. Örneğin, çocuklarınızın eğitimi için yeterince para ayırıp ayırmadığınızı tartışabilirsiniz. Yatırımlarınızın doğru bir şekilde tahsis edildiğinden emin olun. Bunlar bugün dikkate alınması gereken konular olacak.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, ilişkinizdeki mutluluğun tek başına duygusal vaatlere bağlı olmadığını biliyorsunuz. Hayatınıza yeni giren kişiler, dikkatinizi çekmek için, bazı maddi tekliflerde bulunabilir. Bir süredir etrafınızda dolaşan birinden bir hediye alabilirsiniz. Hemen gevşemeyin. İnsanlar sizin bu halinizden faydalanmak istiyor olabilir.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün dolabınızı veya diğer eşyalarınızı temizlemek için iyi bir gün. Eskileri ve yenileri ayırmanın zamanı geldi! Eski eşyalarınız bodruma atabilir veya ihtiyacı olan birine verebilirsiniz. Asıl önemli olan yeni zevklere ve yeni ilişkilere yer açmaktır. Yeni biri hayatınıza dahil olacak. Bu insanın ortaya çıkması için eskileri temizleyin!

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün profesyonel veya kişisel toplantılar düzenlemek için iyi bir gün. Verimli olacaklar. Ciddi bir iletişim, gerçekçi planlar ve grup uyumu mevcut. Bunlar, başarı ve gerçek ilerleme için gerekli olan malzemeler. Sizden sorumlu kişi olmanız istenirse şaşırmayın. Sıcak ve davetkar bir atmosfer yaratmak için bugün özellikle iyisiniz.

10.05.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.