Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 10 Mart 2018 Cumartesi gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 10 Mart 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün birçok alanda harekete geçmek için çağırılacaksınız. Çevrenizdekiler onlarla birlikte olmanızı, onların eğlence ve heyecan dünyasına katılmanızı istiyor. Bugün dikkatinizi çeken pek çok proje olacak ve enerjinizi hangi yöne doğru vereceğiniz konusunda tereddüt yaşayacaksınız. Bir projeden başka bir projeye katılmak için ayrıldığınız zaman sürtüşmeler ortaya çıkabilir.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün hayali bir dünya yaratmak için harekete geçiyorsunuz. Gerçekten bugün birçok aktiviteye başka bir dünya havasıyla dokunacaksınız. Genelde ayaklarınızı yere basmaktan hoşlanıyor olsanız da, yeni bir bakış açısı kazanmak için diğer alemleri deneyimleyeceksiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün fantezi aleminde güçlü bir arzu mevcut. Günlük rutinlerinize bir belirsizlik duygusu katacaksınız. İnsanlara hayatın sadece bir komedi oyunu olduğunu göstermek istiyorsunuz. Çevrenizdekileri, hayatı çok ciddiye almamaları konusunda uyarıyorsunuz. İnsanların aydınlanmasına yardımcı olmak için yaklaşımlarınızda yaratıcı davranın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, hayatınızdaki farklı alemler sizi uyumsuzluğa ve aksiyona sürüklüyor. Çevrenizdekiler bugün gülünç bir şekilde inatçı olabilir, nereye giderseniz gidin gerginlik ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Eğlenceyle, denklemi dengeleyebilirsiniz. Mantığı ve eğlenceyi dengede tuttuğunuz sürece sorunların üstesinden gelip, güzel bir gün geçirebilirsiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün herhangi bir pratik konuda harekete geçmek zor olabilir. Böyle bir durum olduğunu fark ederseniz, bunun gerçekleşmesi için kendinize baskı yapmayın. Bugün hayatın hayali tarafıyla daha çok ilgileniyorsunuz. Size çok iyi gelecek bir kaçış planlayabilirsiniz. Mevcut akıl çerçevenizden sizi alacak bir şey yapın. Film izlemek veya arkadaşlarla vakit geçirmek güzel olabilir.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün iyi planlarla harekete geçiyorsunuz. Attığınız her adım zevk almanızı sağlayacak. Bilinçli bir şekilde hayal kurmaya devam edin. Bu hayallerin planlarınızla çatışmaya girmesine izin vermeyin. İstekli olun, gerçekleri görmek biraz zor olabilir. Devam etmeden önce ayrım çizgilerini bulmaya dikkat edin.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, eylem bugün sizin için anahtar kelime olacak. Bu yüzden rahat ayakkabılarınızı giyin ve iyi bir zaman geçirin. Başkalarıyla olan ilişkilerde şaşkınlığınızı belli etmeyin. Bir süre için gerçeklikten kaçmanın yollarını bulun. Görüşler bugün bir hayli güçlü olacak. Bu nedenle, çatışmalar ortaya çıkabilir, ancak açık yürekli tutumunuzla hepsinin üstesinden geleceksiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün yaratıcı fanteziler yaşayacaksınız, ama sınırdaki gerçekliğe dikkat edin. İnatçı biriyle veya çok iyi planlanmamış bir durumla biraz çatışma yaşayabilirsiniz. Harekete geçmeden önce iyi düşünün. Başka bir kaçış yolunuzun olmadığını ve bir hayal dünyasında kaybolduğunuzu düşünebilirsiniz. Zihninizi durumun olumlu yönlerine göre ayarlayın.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün gerçekleri dile getirmediğiniz kendinize kızabilirsiniz. Bu kadar zararsız görünen kelimeler, şimdi sizi rahatsız etmeye başlıyor. Bugün çok eylem odaklı bir gün. Çatışmalar ortaya çıkabilir çünkü doğru olduğu düşünülen şey aslında yanlıştır ve eylemlerinize engel olabilir.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün oldukça yüksek enerjili bir gün geçireceksiniz. Kafanızdakiler başarmak için gereken fiziksel güce sahipsiniz. Bununla birlikte, günlük faaliyetleriniz için dışarı çıkmadan önce gerekli tüm gerçeklere sahip olduğunuzdan emin olun. Belli bir konu hakkında gerçekleri iyice netleştirmeniz gerekebilir.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün hareketlerinizi dikkatlice planlayın ve çevrenizdeki insanlara sabır gösterin. Başkalarıyla çalışıyorsanız, hedefler ve amaçlar konusunda ters düşmediğinizden emin olun. Birisi, düşünceleriniz ve duygularınız arasında çatışma yaratacak bilgiler verebilir. Bu konuda karmaşıklık yaşamadan önce gerçek olup olmadığını kontrol edin.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, hareketlerinize bugün çok güzel bir zihniyet dokunmuş olabilir. Sizi bir süreliğine gerçek dışı bırakan konulara karşı dikkatli olun. Düşünceleriniz, eskisinden daha da bulutlu hale gelmeden önce sorunlarınızla yüzleşin. Net ve ayık bir zihinle harekete geçin.

10.03.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.