Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 10 Kasım 2018 Cumartesi gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 10 Kasım 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, herkesin en iyi arkadaşı olmaya çalışmanın bir anlamı yok. Herkesin sizden hoşlanmasına da ihtiyacınız yok. Popülerlik yarışını kazanmak,  sizi uzun vadede herhangi bir yere götürmeyecektir. Kendi yolunuza bakın ve yol boyunca karşılaşacağınız engeller yüzünden endişelenmeyin. Üstesinden geleceksiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugünkü ruh hali biraz sinir bozucu olabilir, ancak bunun üstesinden gelme biçiminiz işyerinizde veya okulda size ödül ve itibar kazandıracaktır. Gücünüz, öz denetiminiz ve istikrarınız, başarı ile başarısızlık arasındaki farkı yaratıyor. Kendinizle gurur duymalısınız.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, her şeyin nasıl sonuçlanacağını bilseniz bile, kafanızdaki soru işaretleri bir türlü yok olmuyor. Bugün, moralinizi yükseltmek ve kutlama yapmak için arkadaşlarınızla iletişime geçeceksiniz. Rekabetçi çizginiz nihayet uyanıyor ve bu konuda birkaç gol atmanız olası.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün kendinizi biraz keyifsiz hissedebilirsiniz. Mevcut durumunuzdan nasıl çıkabileceğinizi göremiyorsunuz. Şu anda bazı mali veya fiziksel sorunlarınız olabilir. Eğer durum böyleyse, yeteneklerinize yeterince güvenmiyorsunuz demektir. Harcamalarınıza, en önemlisi sağlığınıza dikkat edin.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, enerjinizi boşa harcıyorsunuz ve bunu biliyorsunuz. Akşam yemeğe çıkabilir, sonrasında bir partiye katılabilirsiniz. Girdiğiniz ortamdaki insanları dinliyorsunuz ancak söyledikleri hiç ilginizi çekmiyor. Sıkılacak ve kendinize itiraf etmekten korkacaksınız. Hayatınızı yeniden incelemek için çok fazla enerji gerekiyor.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, amacınıza yönelik fiziki çabalar sadece ilerlemekle kalmayacak, aynı zamanda duygusal olarak da kazanç sağlayacaktır. İş ahlakınız takdire şayan ve sizin fark etmediğiniz, hayranlarınızdan oluşan bir topluluk var. Mütevazı, çalışkan tutumunuzu koruyun. Her şeyin ötesinde, her gecenin sonunda yorgun olmak iyidir.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün profesyonel yöneliminiz hakkında düşünme zamanı. Biraz daha eğlenmek ve daha önce hiç yapmadığınız zevklere sahip olmak istiyorsunuz. Sorumluluklarınızı ve sosyal hayatınızı dengede tutmalısınız. Aslında, çalışma ortamınızı daha eğlenceli hale getirmenin yollarını keşfettikten sonra işleriniz daha kolay ilerleyebilir.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün kendinizi yorgun hissedebilirsiniz ama ne olursa olsun kendinizi ileri itmeniz gerekiyor. Uzun bir çalışma ve azim dönemine giriyorsunuz. Bu kesinlikle tembellik zamanı değil. Kendinizi miskinlikten kurtarmak için ne yapabilirsiniz, iyi düşünün. Hareket etme zamanı!

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün sabrınız test ediliyor olabilir. Sizi kırabilecek olaylar yaşayabilirsiniz. Banka hesabınızı kontrol ettikten sonra harcamalarınızı artırarak kendinizi şımartabilirsiniz. Ancak, sonrasında pişman olmak istemiyorsanız daha ekonomik alışverişler yapmaya dikkat edin.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün ruh halinizi canlandırmak için bir şeyler yapabilirsiniz. Dikkatle bakarsınız ve yolunuza atılan bazı hayran bakışları yakayalayacaksınız. Çapkın birinden ilgi görebilirsiniz. Bu durum hoşunuza gitse de dikkatli olun. Karşınızdakini cesaretlendirecek mesajlar vermekten kaçının. Kalabalık alanlar aynı zamanda enerjinizi de şarj eder, bu yüzden bugün hareketli ve kalabalık yerlerde zaman geçirin.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün kendinize ait ifadelerin boğulduğunu hissedebilirsiniz. Belki de hayatta bir yön seçmek için daha fazla zamana ihtiyacınız var. Bugün, size yakın birinden çok fazla baskı hissedebilirsiniz. Bu kişinin taleplerini tatmin etmek zorunda kalacaksınız. Bu durum sizin için can sıkıcı olacak.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, son günlerde üzerinizde dayanılmaz bir baskı hissediyor olabilirsiniz. Bugün sorunlarınızın kaynağını tanımlamakta herhangi bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Ve müthiş haber, onlardan yavaş yavaş kurtulmaya başlıyorsunuz. Ama bunun kolay olmasını beklemeyin. Gelecek gün biraz bunaltıcı olabilir.

10.11.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.