Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 10 Ekim 2018 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 10 Ekim 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, konforlu ve güvende olmak için derin bir özlem var. Sıcak bir ev ortamından daha fazlasını istemiyorsunuz. Bu durumda, size faydası olacak iyi bir arkadaşınızı aramaktan çekinmeyin. Güçlü ve bağımsız olanı oynamaya devam etmek zorunda değilsiniz. İhtiyaçlarınız konusunda dürüst değilseniz, herhangi birinin bunları nasıl yerine getireceğini bilmesi imkansız olacaktır.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün umutsuzca bir şeye ihtiyacınız varmış gibi hissedebilirsiniz, ama bunun tam olarak ne olduğundan emin değilsiniz. Size yakın olan bir kişi, eksik parçaları yerine oturtmaya çalışıyor olabilir. Bu zor durum, dikkatli olmazsanız, hayal kırıklığına neden olabilir. Güçsüz hissettiğinizi itiraf etmekten çekinmeyin. Bunda utanılacak bir şey yok.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün sorunları konuşarak veya eyleme geçerek telafi etmek isteyebilirsiniz. Ne hissettiğinizi anlamadan önce ani hareketler yapmamaya dikkat edin. Yeni bir projeye başlamaya hazırsınız, ancak kimi zaman kendinizi güvensiz hissedebilirsiniz. Belki de ilerlemek için en uygun zaman değil, bu durumu bir işaret olarak alın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün alacağınız övgüler kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak. Böyle bir günde sevgiden daha fazlasına ihtiyacınız yok. Yakınlarınızın size karşı olan ilgisinin sizi bunaltmamasına dikkat edin. Buna dikkat çekmek için itiraz edebilirsiniz, bu doğru bir tutum değil. Aldığınız övgüler karşısında onlara eşit miktarda sevgi sunmalısınız.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün yakın bir ilişkinizde gerilim olduğunu fark edebilirsiniz. Bu kişinin sizin için doğru bir ortak olmadığını düşünebilirsiniz. Sorunun partnerinizde olduğunu düşünmeyin. Sevgiye ve şefkate ihtiyaç duyulan zor durumların, durumdan bağımsız olarak ortaya çıkması muhtemeldir. Bir sonraki kişiye koşmak yerine, işleri halletmek için zaman ayırın.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün diğer insanlarla uğraşmak için zor zamanlar geçirebilirsiniz. Kendinizi yemeğe ya da alkole vermeniz muhtemeldir. Duygusal ihtiyaçlarınızı bu şekilde tedavi etmek bir süre sonra rahatsızlık verebilir. Kafanızdaki soru işaretlerini gidermek için insanlarla birlikte çalışın ve kendinizi rahatlatmak için açık havada yürüyüşler yapın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün ihtiyaçlarınızı ifade etmekte zorluk çekebilirsiniz. Doğru ya da yanlış, bunun üstesinden bir günde gelmeniz zor. En doğrusu, içinizdeki güvensizlikten bir an önce kurtulmanız olacaktır. Bir şeyleri kibarca ele almanız gereken bir zamanda, etrafınızdaki insanlardan kaçtığınızı hissediyor olabilirsiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün kendinizi bazı şekillerde ifade etmenin zor olduğunu düşünebilirsiniz, ancak günümüzde tamamen açık olan tek şey sanattır. Özel hayatınızdaki gerginlik ve duygusal güvensizlik kendinizi ifade etmenizi zorlaştırıyor. Durumun gerçekten böyle olduğunu düşünüyorsanız, bu duyguları ifade etmenin başka bir yolunu bulun. Büyük bir tuval ve boyalar size yardımcı olacaktır.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün kendinizi güvensiz hissediyor olabilirsiniz. Güvensizlik nedeniyle, ilişkileriniz tehlikede gibi görünebilir. Aynı zamanda, ilişkilerinizde sorun yaşamanız, güven problemini de artırıyor. Duygularınızı dürüst bir şekilde konuşmak, bu zor durumdan kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, romantik ilişkiler söz konusu olduğunda bugün kendinizi her zamankinden daha mahrem hissedebilirsiniz. En samimi durumlarda bile kendinizi tam olarak ifade etme konusunda endişelisiniz. İnsanlar isteksizliğiniz için sizi suçlamaya yatkındır. Kendinizi bu süreçte tamamen yabancılaştırmamaya dikkat edin.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, tam olarak aynı hissetmeyen insanların etrafınızda olması fırtınalı ve parçalayıcı bir ortam yaratabilir. Diğer insanların hislerine karşı duyarlı olun ve çok sert şakalar yapmaktan kaçının. Öğleden sonra tepenizde kara bulutlar dolaşabilir. Bu durumdan uzaklaşmak için elinizden gelenin en iyisini yapın.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, ruh haliniz çoğu zaman iyi ancak bugün ilişkilerinizde biraz gerginlik var. Romantik çabalar artık tam olarak sizin lehinize değil, bu yüzden bazı sorunları çözmek için fazla ısrarcı olmayın. İç sıcaklığınızdaki konforu bulun. Kendinizi beslemek için zaman ayırın, böylece çevrenizdeki insanlara vermek için daha fazla sevgiye sahip olacaksınız.

10.10.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.