Cildinizi derinlemesine nemlendirip aydınlatmak için 10 dakikanız var mı? Öyleyse, Origins yeni maske serisi tam size göre! Kağıt cilt bakım maskesi kolayca uygulanıyor, anında mükemmel etki gösteriyor!

En sevdiğiniz çiçek kadar yumuşak bir cilt için yalnızca 10 dakika yeterli! Doğadan ilham alan Origins Flower FusionTM Hydrating Sheet Masks serisi cildi anında nemlendiriyor ve aydınlatıyor.

Origins Flower FusionTM besleyici kağıt maskelerde %100 bambu kullanılıyor bu sebeple ciltte yumuşak bir his bırakıyor. Ayrıca, bu tek kullanımlık kağıt maskelerin her birinde doğal çiçekler ve esansiyel yağlar bulunuyor. 6 farklı çiçeğin aromasını cildinize sunan maskelerin uygulaması da oldukça eğlenceli.

Yasemin, ‘Gecenin Kraliçesi’ olarak bilinir. Yasemin Yağı doğal nem sağlar ve yatıştırıcı özelliğiyle sıkça kullanılır. Flower FusionTM Hydrating Sheet Masks serisinde yaseminli kağıt maske cildi yumuşatırken lüks duyusal bir deneyim de sunar.

Lavanta esansiyel yağı cilt tarafında kolayca emilir. Aroması anında yatıştırma etkisine sahip olmasıyla bilinir. Flower FusionTM Hydrating Sheet Masks serisinde lavantalı kağıt maske de cildi yatıştırır ve tabii ruhu da…

Portakal Çiçeği portakal ağacının beyaz çiçeklerinden elde edilir. Canlı kokusu mutluluk verir. Flower FusionTM Hydrating Sheet Masks serisinde Portakal Çiçeği aromalı kağıt maske cildi aydınlatır ve kokusuyla mutlu eder.

Ahududu Asya’da yetişir ve kırmızı meyve verir. Flower FusionTM Hydrating Sheet Masks serisinde ahududulu kağıt maske cildi ve duyuları tazeler.

Gül güzelliği ve tutkuyu simgeler. Taze gül yapraklarından elde edilen gül yağı antioksidan ve C vitamini bakımından zengin olması sebebiyle oldukça besleyicidir. Flower FusionTM Hydrating Sheet Masks serisinde güllü kağıt maske cildi derinlemesine nemlendirir.

Menekşe A ve C Vitamini gibi antioksidan içeriği ile bilinir. Cildi nemlendirir ve dolgunlaştırır. Flower FusionTM Hydrating Sheet Masks serisinde menekşeli kağıt maske cildi derinlemesine besler.

Fiyatı: 25 TL