Astroloji ile ilgilenenlerin günlük olarak takip ettiği burç yorumlarına bir yenisi daha eklendi. Pazar gününe yönelik derlenen 10 Aralık burç yorumları konusu Yüksek Topuklar’da “Günlük Burçlar” kategorisinde yerini aldı.

yeni-burc-yorumlari

10 Aralık 2017 günlük burç yorumları yayınlandı!

KOÇ BURCU

Sevgili koçlar, bugün iletişim ve yakın çevre ilişkileri gibi konulara daha dikkatli yaklaşmanız gerekiyor. Bu dönemde zihniniz biraz karışık olabilir. Önemli konularda karar vermeniz gerekiyorsa daha dikkatli olmanız gerekiyor bugün. Sağlığınız bu sıralar daha hassas olabilir.

BOĞA BURCU

Sevgili boğalar, bugün yakınlarınızla ilişkilerinizin öne çıktığı bir gün. Partnerinize karşı zaman zaman aşırı tutkulu, aşırı sahiplenici veya aşırı hırslı olabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde dengeyi korumaya çalışın. Bu sıralar sağlığınızı da ihmal etmeyin. Ayrıca bugün para harcarken dikkatli olmanızda fayda var.

İKİZLER BURCU

Sevgili ikizler burçları, bugün zaman zaman kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Bir yandan da zaman zaman hayallere dalabilirsiniz. Çevrenizden çeşitli öneriler veya teklifler gelebilir, haberler kafanızı karıştırabilir. Bugün bunlara dikkat edin. Hangisi doğru, hangisi yanlış iyi analiz etmeniz gerekiyor.

YENGEÇ BURCU

Sevgili yengeçler,bugün hayatın keyifli yanlarına daha fazla çekilmek isteyebilirsiniz. Aşk, eğlence, cinsellik ve çocuklarla ilgili konularda kuşkusuz daha aktif olacaksınız. Sağlığınız bu dönemde hassaslaşabilir. Aynı zamanda hayatınızda ilginç haberler duyabilirsiniz. Özellikle sizden saklanan sırları öğrenebilirsiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili aslanlar, bugün gelecekle ilgili hedefler ve projeler gündeminizde olabilir. Bu sıralar aşk hayatınızla ilgili çok fazla düşünüyorsunuz. Önemli kararlar vermeniz gerekiyorsa ve özellikle geçmişle ilgili konular kafanıza takılıyorsa bunları mutlaka sorgulayın. Ama ani kararlar vermemeye çalışın, özellikle ilişkinizi sonlandırma konusunda.

BAŞAK BURCU

Sevgili başaklar, bugün sizin için sıkıntılı ve kısıtlayıcı enerjiler söz konusu olabilir. Kendinizi özellikle kariyerinizle ilgili konularda kararsız hissedebilirsiniz. Ama bir yandan da beklediğiniz haberler kısa süre içinde gelebilir. İkili ilişkinizde bazı karışıklar olabilir. Tüm bunlara karşı tedbirli olmanız gerekiyor.

TERAZİ BURCU

Sevgili teraziler, bugün yeni eğitimlere başlayabilirsiniz. Ayrıca yakın çevre ilişkilerinizle de öne çıkabilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız bir projeyle zihninizi çokça meşgul edebilirsiniz. Bugün biraz daha sakin olmaya çalışın. O şekilde yaptığınız işler daha mükemmel olacaktır.

AKREP BURCU

Sevgili akrepler, bugün enerjiniz ve libidonuz artabilir. Daha kararlı, daha tutkulu ve daha hırslı olabilirsiniz. Size karşı koymak da bu dönemde zor olacaktır. Ayrıca işinizde, gücünüzde daha aktif bir dönem olabilir. Ama bir yandan da öfkeli olabilirsiniz. Sakin kalmayı başarabilirseniz daha güzel bir gün sizi bekliyor olacak.

YAY BURCU

Sevgili yaylar, bugün özellikle ilişkileriniz konusunda yeni kararlar alabilirsiniz. Bu kararı alırken hayatınızın son iki, üç yılının değerlendirmesini yapabilirsiniz. Şu dönemde içe dönebilir ve geçmişle ilgili konuları daha fazla sorgulayabilirsiniz. Kendinizi karamsar ve melankolik hissedebilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili oğlaklar, bugün genel sağlığınıza biraz daha önem göstermeye çalışabilirsiniz. Zihinsel olarak daha içe dönük ve durgun hissedebilirsiniz. Geçmişle ilgili konuları ele alıp eksikleri tamamlamak veya üzerinde çalıştığınız bir proje varsa ona odaklanmak isteyebilirsiniz. Yeni bir şeye başlamak için sizin için uygun bir dönem değil.

KOVA BURCU

Sevgili kovalar, bugün aşk hayatınızla ilgili heyecanlarınız artabilir. Ayrıca iş arkadaşları ve projelerle ilgili konularla ilgili hareketlilikler söz konusu olabilir. Bir yandan da ikili durumlar altında kalabilir ve kararsızlıklar yaşayabilirsiniz.

BALIK BURCU

Sevgili balıklar, bugün zaman zaman kendinizi çok hassas ve kırılgan hissedebilirsiniz. Yaşadığınız ikili ilişkilerde ve arkadaşlık ilişkilerinizde hassasiyetler olabilir. Bazılarınız taşınma gibi, ev alım ve satımıyla ilgili konularla ilgilenebilir. Bu dönemde biraz karışık ve stresli olabilirsiniz.

10.12.2017 burç yorumları ile alakalı görüş ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum panelini kullanarak bizlerle ve ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.