Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 10 Ağustos 2018 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 10 Ağustos 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bağlı olduğunuz grup içinde ayrılıklar ve kavgalar yaşanabilir. Bundan uzak kalmanız en iyisi. Bir arkadaşınız sorun yaşıyor olabilir. Tavsiye ve yardım için size gelebilir. Zayıflığınızdan dolayı hayal kırıklığına uğramanıza izin vermeyin. Bugün sizin için sinir bozucu bir gün olabilir. En doğrusu güzel projeler üzerinde yoğunlaşmak olacaktır. Her şey yarın daha iyi olacak.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, evinizde meydana gelen değişiklikler, aile üyelerinin sinirlenmesine neden olabilir. Taşınabilir ya da kapsamlı bir temizlik yapabilirsiniz. İşinizi olabildiğince çabuk bitirmeye çalışın. Hepsi bittiğinde, stresiniz azalacak ve her şey daha iyi olacak.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, uzaktaki biri öfkeli telefon çağrılarına yol açabilir. Bir kavgaya kapılmamak en iyisi. Sorunları, yanlış anlaşılmaları düzeltmeye çalışın. Evinizdeki değişiklikler seyahatle ilgili sorunlara yol açabilir. Yoğun trafik için hazırlıklı olun. Yürüyüşe çıkmak, kafanızı temizleyebilir, ulaşmak istediğiniz yere sizi daha hızlı götürür.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün yanlış anlamalar yaşandığında ilişkiler konusundaki yetenekleriniz işe yarayabilir. Durumu ortadan kaldırmanın en iyi yolunu bulmak için sezginizi kullanın. Parasal konular bir miktar endişeye yol açabilir. Neyse ki, parayı doğru kullanma marifetiniz var. Akşam dışarı çıkın ve arkadaşlarınızla eğlenin.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, ilginizi çeken biri, başkasına ilgi gösteriyor gibi görünebilir. Bu sizin güvensizliklerinizi uyandırabilir ve biraz kıskançlığa neden olabilir. Sakin kalmaya çalışın. Her şey göründüğü gibi olmayabilir. Gerçekleri ayırt etmek için çaba gösterin. Aynı gece birden fazla sosyal etkinliğe davet edilebilir, bir seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Size en uygun olanı seçin.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, biri sizden sır saklıyor. Hepimizin özel sorunları var, ama bu durum sizi etkiliyor. Sezginiz muhtemelen sır saklayanın kim olduğunu söyleyecektir. Ona baskı yapmadan açılmaya çalışın. Bitmemiş görevler sizi rahatsız ediyor. Çok fazla strese yol açtıkları için onlardan kurtulmaya çalışın. Önemli olanları yapın ve diğerleri için kendinize izin verin. Bu gece bir film izleyerek rahatlayabilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün kontrolünüz dışında gerçekleşen olaylar olabilir. Bu siz ve başkaları için bazı hayal kırıklıklarına yol açacak. Yapacak başka bir şey bulmak en iyisi. Kendi projenizin biraz dikkat gerektirmesi muhtemeldir. Bu, sizi saatlerce meşgul tutabilir. Akşam kendinizi şımartmak için yemeğe çıkabilirsiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün size karşı sempati duyan bir kadın ziyaretçiniz olabilir. Bazı problemler hakkında tavsiyede bulunabilir, aynı zamanda, yeni ve etkileyici bilgiler de getirebilir. Bu bilgiler, içgüdülerinizi tetikleyecek. Fikirlerinizi kağıda dökün. Zamanı geldiğinde onları hatırlamak isteyeceksiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bir tatil veya eğitim içeren bazı önemli planlar, sizin kontrolünüzün dışındaki olaylar tarafından geçici olarak engellenebilir. Bu sizi üzüyor ve öfkenizi artırıyor. Sizin için geç olsa bile, planlarınızı gerçekleştirmenin yollarını bulun. Böylece, kendinizi daha verimli ve güçlü hissedebilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün para ile ilgili üzücü haberler getiren bir mesaj veya çağrı alabilirsiniz. İlk tepkiniz kendinizi veya başka birini suçlamak olacak, ama şartlar muhtemelen herkesin kontrolünün ötesinde. Şansınız aniden dönebilir. Herkes çok üzülmeden önce, ne yapmanız gerektiğini araştırmak ve bulmak en iyisidir. Biraz çaba gerektirebilir, ama her şey iyi olacak.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün özel hayatınızda kıskançlıklar gündeme gelebilir. Kıskançlık yüzünden yaşanan tartışmaların büyümemesi için bir süre partnerinizle iletişiminizi kesin. Bu dezavantajı bir avantaj haline getirmek için çaba gösterin. Bazı durumlarda güçlü duygular işinize yarayabilir. Tutkulu bir uzlaşma, öfkeli bir yabancılaşmadan daha iyidir.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün havadaki gerginlik enerjinizi düşürebilir. Ama yapılması gereken görevler var, bu yüzden onları tamamlamak için güçlü durmalısınız. Yine de, kendinizi fazla zorlamamaya veya enerjinizi başkalarına vermemeye çalışın. Sizi ilgilendirmeyen bazı konularda herkesten çok strese giriyorsunuz.

10.08.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.