Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 1 Şubat 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 1 Şubat 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, çevrenizdekilere ve doğaya karşı olan aşkınız bugün artıyor. Gün içinde işlerinize odaklanabilirsiniz. Ancak akşam sizi özel biriyle geçireceğiniz romantik dakikalar bekliyor. Duygularınızı yoğun yaşayacağınız bir döneme giriyorsunuz. En küçük tohum gözlerinizin önünde muhteşem bir çiçek haline gelecek. Aşkın tadını çıkarmaya özen gösterin.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bu aralar dış görünüşünüze kafayı fazla takıyorsunuz. Fazla kilolar, özgüveninizin azalmasına neden olabilir. Ancak tüm olumsuz düşüncelerden kurtulmanın zamanı geldi. Bugün kendinizi sevmeniz için harika bir gün. Bedeninizle gurur duyun ve kendinize güvenin.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün aşk ve romantizm dorukta! Size meydan okuyan bir kişi karşınıza çıkabilir. Ondan korkmayın ancak düşüncelerini de küçümsemeyin. Bir konuyla ilgili iletişim kurma ve her ayrıntıyı görmede çok beceriklisiniz. Duygusal olarak kendinizi kilitlemeyin. Düşüncelerinizi daha kolay ifade etmeye çalışın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, son derece güçlü olan duygularınız, özellikle yakın ilişkileri ilgilendiren konularda insanları korkutmaya eğilimlidir. Arzu ettiğiniz çevrenizdekilerin sizi deli sanması değilse, kendinizi frenlemeniz doğru olabilir. Bugün başkalarının fikirlerini uygulamaktan kaçınmayın. Sizin için özel olan biri size güzel ve şaşırtıcı bir sürpriz yapabilir.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, yaşamınızdaki uzun vadeli planlar tam olarak sizin istediğiniz şekilde gitmese de, günün tadını çıkaracağınız zevklere sahipsiniz. Yakınınızdaki biriyle son derece güçlü bir bağ oluşturmak için elinize büyük bir fırsat geçecek. Kendinize yapmaktan en çok hoşlandığınız şeyler için zaman ayırın.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, aşk ve romantizm meseleleri söz konusu olduğunda, bugün biraz zorlanabilirsiniz. Manevi olarak kendinizi yeni bir şey yapmaya hazır hissediyorsunuz. Farklılıklara açık olun ve kendinizi aklınızdaki şeyle sınırlamayın. Belki daha büyük ve daha iyi bir adım atabilirsiniz. Cesur olun ve ilerlemekten korkmayın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün çocuksu tavırlarınız ön planda. Doğal tavırlarınızda arkadaşlarınızı mutlu ediyor ve onlarla güzel şeyler paylaşıyorsunuz.  Keyifli telefon görüşmeleri gerçekleştirebilirsiniz. Enerjinizin ne kadar yüksek olduğu çevrenizdekilere göstermek için renkli ve iç açıcı kıyafetler tercih edin. 

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün dikkatsiz veya kararsız kişilere yakalanmamaya özen gösterin. Özellikle duygusal konularda bu tarz kişiler sizi huzursuz edebilir. Duygulara önem veren, düşünceli ve küstah olmayan insanları yakınınızda tutmaya çalışın. Böylece duygusal olarak büyük bir yatırım yapmış olursunuz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, şansınız, aşk ve romantizmle ilgili konularda dönüyor! Bugün kalbinizde önemli yere sahip insana karar veriyorsunuz. Hayatınızda bir değişiklik yapmanın zamanı geldi. Mutlu olmak için kendinize izin verin ve biraz çaba gösterin.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün çevrenizdeki çiftler size yalnızlığınızı hatırlatabilir. Aşk ve romantizm konusunda birine yönelmek isterseniz, çekinmeden düşüncelerinizi ifade edin ve her türlü cevaba hazırlıklı olun. Umutlarınızı ve beklentilerinizi çok yüksek buluyorsanız, kendiniz için birkaç değişiklik yapabilirsiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, heyecanınız ve hareketliliğiniz çevrenizdekilerle iletişiminizi güçlendiriyor. Sosyal ortamlarda tanıştığınız insanların yetenekleri bir hayli ilginizi çekecek. Siz de güçlü taraflarınıza odaklanın ve yaptığınız her işte bu noktaları vurgulayın. Etrafınızdaki insanlar gücünüzü karşı konulmaz bulacaktır. Bu gece, aşk ve romantizm söz konusu olduğunda sağlam bir yeşil ışık yakalayacaksınız.

BALIK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün kendinizi uyuşuk ve halsiz hissettiğiniz günlerden biri. Herhangi bir nedenden dolayı, kalkmak ve bir şeyler yapmak size itici geliyor. Kafanızın üzerinde iki ton ağırlık varmış gibi hissediyorsunuz. Ancak çevrenizdeki kişilerden etkilenmeyin ve bir an önce harekete geçin. Hedeflerinize ulaşmak için toplayacağınız bilgiler sizi harika bir yere taşıyacak.

01.02.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.