Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 1 Mayıs 2018 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 1 Mayıs 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugünün gezegensel enerjileri sizi biraz zorlayabilir. Günlük rutinlerinizle ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bunun sizden kaynaklandığını göreceksiniz. Çünkü bugünlerde çok hızlı hareket ediyorsunuz. Bazı konularda, yavaşlamaya ve daha derine inmeye çalışın.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün daha olgun ve bilge tavırlar sergiliyorsunuz. Bugünün bakış açısı sizi hareketlendiriyor ve tüm yoğunluğuyla hayatı deneyimleme isteği uyandırıyor. Tüm bunlardan biraz korkuyor olabilirsiniz. Fakat eyleme geri dönmezseniz, bir köşede yalnız kalacaksınız. Çevrenizdekilerin size ihtiyacı var. Kendinizi eve kapatmayın!

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün gerçeklikten kaçmak isteyeceğiniz bazı olasılıklar var. Kendinize söz vermenizi gerektiren bir durumla yüzleşmekten çekinmiyorsunuz. Yeni sorumluluklar üstlenebilecek kapasiteye sahipsiniz. Bundan korkmayın. Bu, hayallerinizi gerçekleştirmek için bir fırsat olabilir. Kaçmaktan söz etmeyin ve meşgul olmaktan keyif almaya bakın!

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün bazı çatışmalar, anlaşmazlıklar yaşanabilir. Bu anlaşmazlıklar size faydalı olacaktır. Son haftalarda bazı aile meselelerinin farkına varmışsınız. Bu meseleler bir süre sizden gizlenmiş olabilir. Geçmişle ilgili bazı haberler sizi şaşırtabilir ve belki de kısa bir süre için sizi üzebilir.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, hatalı olduğunuzu kabul ederseniz, insanların sizi affetme olasılığı daha yüksek olur. Kariyerinizle ilgili durağan bir pozisyonda olduğunuzu düşünebilirsiniz. Bu verimliliğinizi biraz azaltabilir. Sorumluluklarını üstlenip hatalarınızı fark ederseniz, daha iyi bir ilerleme kaydedersiniz. Endişelenmeyin, her şey öğrenme sürecinin bir parçası.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, son zamanlarda bazı tanışmalar ve takdirler için ricada bulunuyor olabilirsiniz. İşinizde terfi ettiniz veya edeceksiniz. Önümüzdeki gün, sizin için hangi yolun en üretken olacağını gösterecek. Başarabilmek için, her şeyi dikkatle planlamanız ve tek bir hedefe odaklanmanız gerekiyor. Bu hedefe yönelik desteğe sahip olduğunuzdan emin olmalısınız. İleride zorlu bir tırmanışla karşılaşacaksınız, bunu yapmak zorundasınız!

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, eğer yeni bir eğitime başladıysanız veya bir staj dönemindeyseniz güzel sonuçlar elde edeceksiniz. Çabanızın yeterliliği ve özgünlük konusunda endişeler duyuyorsunuz. Tüm endişeleriniz yersiz! Çünkü, üstünüzdeki insanlar sizi tahmininizden çok daha fazla takdir ediyor.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün biraz stresli olabilirsiniz. Profesyonel gelişiminiz için önemli bir gün. Bugün size sunulan fırsatı kaçırmamalısınız. Yeni bir alanda, yeni bir tutku ya da bağlılığa yol açabilecek bir staj hakkında bilgi edinebilirsiniz. Geleceğinizi şekillendirmek için yeni bir dilek dileyin ve bu dileğin olması için çabalayın!

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugünün enerjisi size bir şey öğretmek istiyor olabilir. Özellikle, başkalarına karşı paylaşımcı olma konusunda birtakım işaretler alabilirsiniz. Ama önce, gerçekten bir şeyler paylaşabileceğiniz bir yere gitmelisiniz. Kaçmaktan ve kendinizi saklamaktan vazgeçin. Başka insanlara sizi tanımaları için şans vermelisiniz. 

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugünün enerjisi, ilişkileriniz hakkında düşünmenizi sağlayacak. Başkalarıyla ilişki kurmak sizin için kolay değil. Herkesin taleplerine cevap vermek size zor geliyor. Dahası, bu talepleri yolunuza engel olarak görüyorsunuz. Mutlu ve sağlıklı ilişkiler istiyorsanız, daha esnek ve daha derin düşünmelisiniz. 

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün kendinizi, geride bıraktığınızı sandığınız eski şüpheler ve güvensizliklerle savaşırken bulabilirsiniz. Yüksek bir yaşam standardı istiyorsunuz. Bunun için, gün içinde parasal konularla meşgul olacaksınız. Tüm endişeler er ya da geç bitecek. Bu yüzden derin bir nefes alın ve bunu daha çabuk olması için çaba gösterin.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, yaptığınız şeyler artık sizi tatmin etmiyor olabilir. Belki de ihtiyacınız olanı elde etme konusunda çok hızlı hareket ediyorsunuz. Sosyal yaşamınız son günlerde çok durağan. Diğer alanlardaki gereksiz hızınızı biraz sosyal yaşamınıza aktarabilirsiniz.

01.05.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.