Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 1 Mart 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 1 Mart 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün kendinizi iyi hissetmiyor olabilirsiniz. Hastalığınız son zamanlardaki aşırı tedirginliğin bir sonucu olabilir.  Ailenizdeki kötü ruh hali sizi de olumsuz etkiliyor. Bu durumdan kurtulmak için sevdiklerinizi ve kendinizi biraz zorlamalısınız. Öğleden sonra ruh haliniz iyiye doğru gidiyor ve kendinizi daha iyi hissediyorsunuz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün bazı konularda fazla dürüst davranıyorsunuz. Bu, bazı gerçekler yüzünden üzüntü duymanıza neden olabilir. Bunu değiştirmek için biraz taktik yapmaya çalışın. Böylece, arkadaşlarınızla ve yakın çevrenizle daha fazla iletişim kurabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün yalnız kalmaktan başka bir şey istemiyorsunuz. Bunun olması için, telefonunuzu, bilgisayarınızı kapatmanız ve kapınıza rahatsız edilmek istemediğinizi belirten bir yazı asmalısınız. Bu sizi bir süre sonra sıkabilir. Tekrar insanların arasına karışmak isteyebilirsiniz. Sevdikleriniz evinizde toplantı yapmak isteyecek. En sevdiğiniz yemekleri hazırlayın ve kalabalığın tadını çıkarın!

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün davet edilmemiş bir çok ziyaretçiyle karşılaşacaksınız. Yakın çevreniz, değişikliklerle ilgili haberler vermek için uğrayabilir.  Sosyal bir etkinliğe ev sahipliği yapabilirsiniz. Şu an için ihtiyacınız olan enerjiye sahipsiniz, bu nedenle misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabilecek durumdasınız.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün muhtemelen evde kalmayı tercih edeceksiniz. Arkadaşlarınıza ve ailenize karşı yükümlülükleriniz var ve onları hayal kırıklığına uğratmak istemiyorsunuz. Öğleden sonra kendinizi özgür hissedeceğiniz bir aktivite planlayabilirsiniz. 

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün enerjiniz hayli fazla ve bunu kullanmayı planlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan size katılmalarını isteyin. Gününüzü açık havada geçirmeye özen gösterin ve temiz havanın keyfini çıkarın. Bugün hareket etmek için kendinizi fazla zorlamayın. İyileşmek haftalarınızı alabilir. Bedeninize ayak uydurursanız ve sağlıklı alışkanlıklarınıza önem verirseniz, çoğu konuda verimliliğinizi artırabilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün işyerinde heyecan verici bir meydan okuma gündeme gelebilir. Bu uzun süredir istediğiniz bir şey olmasına rağmen, hemen kabul etmekten çekinebilirsiniz. Özgüveniniz bu aralar biraz düşük. Bunun geçici bir durum olduğunu unutmayın. Önünüze çıkan bu fırsat kalıcı bir faydaya dönüşebilir. Şansınızı kaybetmeyin!

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün para ve dostluk mevzuları kafanızı karıştırabilir. Bir arkadaşınıza, daha fazla para kazanmanın yollarıyla ilgili yardımcı olabilirsiniz. Ancak bu yardımı doğru insana yaptığınızdan emin olun. Aksi takdirde, siz zarar görebilirsiniz. Arkadaşınızın aşırı harcamalarına yardım olacak durumda olmadığınızın farkına varın. 

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün sizin için temizlik ve düzen önce geliyor. Hava koşulları bugün sizi evde vakit geçirmeye itiyor. Bir insanın yapması gerekenden çok fazla iş ve organizasyon yapıyorsunuz. Yardıma ihtiyacınız olmadığını düşünebilirsiniz, ama bu konuda yanılıyorsunuz. Eşinizden veya arkadaşlarınızdan yardım istemekten çekinmeyin. Motivasyonunuzu yükseltmek için yüksek sesli müzik dinleyebilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün biraz hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Gidilecek yerler var, insanlar görmeye ve evden çıkmaya ihtiyacınız var gibi. Sorumluluklarınız şimdilik evin içinde ve bu durum bir süre böyle devam edecek. Bununla birlikte, çok az çabayla mini bir tatil planlayabilirsiniz. Kendinize, harika yemekler hazırlayın ve eski bir film açın. Bu ruhunuza iyi gelecektir.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bazı konularda fazla harcamalar yaptığınızı fark edebilirsiniz. Yeni bir günle beraber, sahip olduklarınızı gözden geçirin ve onları korumak için harekete geçin. Büyük kararlar vermek için ve önemli adımlar atmak için günün ilerleyen saatlerini bekleyebilirsiniz. O zamana kadar sakinliğin tadını çıkarın.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, evinizin çevresinde yapılacak çok iş var. Evinizin daha iyi görünmesi için yapılması gereken işler konusunda kendinizden eminsiniz. Ama bugün her şeyi halletmek zorunda değilsiniz. Bazı konularda yatırım yapmadan önce iki defa düşünmeniz gerekebilir. İşe, ufak değişikliklerle başlayın.

01.03.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.