1 Kasım 2018 günlük burç yorumu

Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 1 Kasım 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 1 Kasım 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün birisinin konuşmayı bırakmasını bekleyemediğiniz günlerden biridir. Bir an önce bir şeyler söylemek istiyorsunuz. Karşıt görüşlerden kaynaklanan sürtüşmeler yaşanırsa şaşırmayın. Her şey istediğiniz gibi gidiyor, herkes haklı olduğunuza ikna olmuş durumda. Bu durumla ilgili ilginç olan şey, verimli bir zamana girmenizi sağlaması.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün aklınız pek çok yöne gidebilir. Enerjinizi akıl gerektiren küçük projelere yönlendirin, onu akıllıca kullanın ve mola vermekten çekinmeyin. Patronunuza, kendinizi şarj etmek için öğleden sonra 20 dakikalık bir mola vermeniz durumunda çok daha üretken olacağınızı söyleyebilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün insanlar sizi her zamankinden daha fazla dinliyor. Bazen bir şey söylediğinizde, insanlar sizi duyar ama birkaç dakika sonra ne dediğinizi unutur. Bugün farklı. Sözleriniz daha derinden nüfuz edecek ve daha önce hiç olmadığı kadar çok yayılmaya başlayacak. Söyleyeceğiniz şeylerle cimri olmayın. İnsanlara durum hakkında tam fikrinizi verin. Etkiniz önemli olacak.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün aldığınız bilgilere katılmaya yatkınsınız. Belki tavrınız biraz bencil olabilir, bu yüzden doğada daha insani olan fikirleri takdir edemeyeceksiniz. Çevrenizdeki insanları dahil etmek için düşünce tarzınızı genişletin. Kendinizi diğerlerine daha çok açtığınızda, daha saygın ve mutlu olacağınızı göreceksiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün büyük planlarınızı ve parlak fikirlerinizi daha pratik hale getirecek şekilde yoğunlaştırma ve sağlamlaştırma zamanı. İşler o kadar hızlı dönüyor ki, nereye atlayacağınızdan emin değilsiniz. Bunun için şimdi endişelenmeyi bırakın. Şimdilik yapmanız gereken şey fikirlerinizi kuvvetli ve özlü bir şekilde ifade etmektir. Böylece tüm kapılar size açılacak.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, iletişiminizi bir sonraki seviyeye taşımanın zamanı. Dışa ve yukarıya doğru genişletin. Son üç hafta boyunca, neyi beklediğinize ve neye inandığınıza karar vermenize yardımcı olan ciddi bir zihinsel süreçten geçtiniz. Şimdi bu fikirleri harekete geçireceğiniz bir aşamadasınız. Günün genişleyen kalitesi çok derin, bundan yararlanın ve hareket edin.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün normalde dikkat edeceğiniz şeyleri fark edemeyebilirsiniz. Hayatınızda çok zenginleştirici bir yansıma dönemine giriyorsunuz ve bu, sizi çevrenizin büyük bir bölümünü görmekten rahatsız ediyor. Dikkatiniz gün boyunca dağınık, bu yüzden tam konsantrasyon gerektiren önemli toplantılar iyi bir fikir olmayabilir. Şu an herhangi bir taahhütte bulunmayın. Kabul ettiğiniz şeylerin sonuçlarını tam olarak göremeyebilirsiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün kendinizde bir uçurumun kenarında hissedebilirsiniz. Ayaklarınız bu uçurumdan uzaklaşmak için mücadele ederken çıkış yolları araştırıyorsunuz. Bu çıkmazdan kurtulduğunuzda, bir daha asla böyle olmayacağınız için kendinize söz verebilirsiniz. Cesaretlenmek bu döngünün bir parçası. Bu zorluklar sizi daha güçlü biri haline getirecek.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bazı konularda akıl hocalığı yapmanız, bugün rahatsızlık verebilir. Ancak, tüm rahatsızlıklara rağmen arkadaşlarınıza başka kimsenin sahip olmadığı bir bakış açısı sunar. Bugün, insanları ihtiyaç duyduğu şeyleri her zamankinden daha fazla görebiliyorsunuz. Onların sorunlarını çözmelerine yardımcı olabilecek keskin bir kavrayışınız var. Sorulmadıkça tavsiyede bulunmayın, ama istendiğinde dürüst olun. İnsanlar size güveniyor.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün başkalarının sözleriyle hareket etmemeye çalışın. Tam dinlemediğiniz için ifadelerini yanlış yorumlayabilirsiniz. Bir şey yanlış gittiğinde dikkatinizi çekse de, zihniniz kendi düşüncelerinize odaklanmalı. Fikirlerinize katılmayan kişilere karşı saygılı olun ve kabul ettirmek için uğraşmayın.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün herkesten daha fazla takdir edeceğiniz muazzam bir enerjiye sahipsiniz. Diğer insanlar için bu enerji baş ağrısına dönüşebilir. Sizin için başarıyı artırmak için bir fırsat. Ancak, enerjinizi bahane ederek yeme-içme konusunda abartıya kaçmayın. Bunun dışında, üzerinde çalıştığınız her şeyde çok üretken olacaksınız.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, yaptığınız her şeyin arkasında büyük bir plan ya da hedef olması gerekmez. Herhangi bir risk ve büyük kazanç gerektirmeyen durumları keşfedin. Şu anda ilginizi ne çekiyorsa onunla uğraşın ve hata yapmaktan korkmayın. Mükemmel değilsiniz ve olmaya çalışmanın bir sebebi yok. Herkes kusurlarınızı çok seviyor çünkü sizi siz yapan şeyler onlar.

01.11.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yapın