Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 1 Haziran 2018 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 1 Haziran 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün birisi sana bir top fırlatacak ve onunla ne yapacağınızı anlamaya çalışacaksınız. Bir sonraki hareketinize karar vermek için zihin egzersizleri yapabilirsiniz. Çok inatçı olmamaya çalışın. Aksi takdirde, bir yere varamazsınız. Anahtar cümleleriniz, esnek kalmak ve beklenmedik olaylar karşısında akış ile ilerlemek.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, denkleminize gizlice girmeye çalışan beklenmedik bir unsur olabilir. Duygularınız bugün son derece kararlı. Bugünkü konular sakin ve serin olsa da, bir sonraki günün patlayıcı olma ihtimali yüksek. Bütün gün merkezde kalmaya çalışın, böylece diğer insanların dengesiz duyguları tarafından etkilenmemiş olursunuz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün, yenilikçi, irrasyonel tarafınızı derinlemesine keşfedeceksiniz. Duygularınız bu prensibe ters düşebilir, ancak bunun ilerlemenize engel olmasına izin vermek yerine, sizi harekete geçirecek enerjiyi kullanın. Yeni araçlardan ve teknolojiden yararlanın. İnanılmaz kaynaklar parmaklarınızın ucunda. Güçlerini kendi yararınıza kullanmaktan korkmayın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün dışarı çıkmak ve biriyle konuşmak istemeyebilirsiniz. Eğer dışarı çıkmaya karar verirseniz, her yerde muhalefetle karşılaşmaya hazırsınız demektir. Bunu olumsuz olarak görmeyin. Hedeflerinize daha fazla çalışmak için teşvik olarak kullanın. Sizi zorlayan güçlü kuvvetler var, bu yüzden güvenle hareket etmelisiniz. Duygularınızla hareket etmediğinizden emin olun. Aksi takdirde, sizi iyilikten arındırırlar ve size daha fazla zarar verirler.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün kendinizi bir şeye veya bir yere tam olarak bağlı hissedemeyebilirsiniz. Düzeltmeler, sizin tarafınızdan ya da alakalı kişiler tarafından yapılmalıdır. Duygularınızda düşüşler hissedebilirsiniz, ancak zihniniz son derece aktif. Harekete geçmek veya pasif kalmak arasında ikilemler sizi zorlayacak gibi. Çoğunluğa uymaya çalışın.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün duygularınızı inceleyin ve içgüdülerinize güvenin. Beklenmeyen güçler, işlerinizin akışını bozmaya çalışabilir. Katı ve odaklı kaldığınız sürece durumu kontrol altında tutmada hiçbir problemi yaşamazsınız. Bugün aldığınız eylemlerin uzun süreli etkileri olabilir, bu yüzden enerjinizi nasıl kullandığınızın bilincinde olun. Oyun planınızda eski ve yeni olanı bir araya getirebilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugünkü temiz havaya rağmen bazı insanlar tarafından takdir edilmemek canınızı sıkacak.  Eskilerin intikamı bugün ortaya çıkabilir. Kendinizi tamamen ifade etmenizi engellemeye çalışan negatif unsurlara takılmayın. İzlemeye karar verdiğiniz yolda başarılı olmak için gerekenlere sahip olduğunuza emin olun.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, işler bugün plana göre gitmezse şaşırmayın. Beklenmedik olaylar ortaya çıkabilir ve hareketin seyrini bozabilir. Bu aksaklıkların hayatınızda bir yere sahip olduğunu ve bir sebepten dolayı gerçekleştiklerini fark edin. Tam olarak nasıl veya neden olduğunu anlamıyor olabilirsiniz, ama bu bir sorun değil. Bilmenize gerek yok. 

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, duygularınız bugün biraz savunmasız olabilir. Fırtınadan kaçmaya zorlanabilirsiniz. Evde sessiz ve keyifli bir akşam geçirerek kendinizi rahatlatın. Diğer insanların çözülmemiş sorunlarının alanınızı etkilemesine izin vermeyin. Sizi ilgilendiren konular ile sizin kontrolünüz dışında olanları ayırt etmelisiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, beklenmedik olaylar bugün sizi etkileyebilir. Tek amacı sizi rahatsız etmek olan insanların etrafınızda dolandığını hissedebilirsiniz. Dengeli bir tutum sergilemeye çalışın ve alışılmamış yönleri günlük rutininize dahil edin. Bugünkü kasırga, duygularınızı biraz bozabilir. Kontrol edemeyeceğiniz şeyler yüzünden sinirlenmeyin.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün üzerinde çalıştığınız projede önemli bir atılım yapma ihtimaliniz var. Duygularla boğulmamaya çalışın, bu kendinizi ağır hissetmenize neden olabilir. Günü alışılmamış düşünceler üzerine yoğunlaşmakla geçirin. Başarmak istediğiniz her şeye karşı yeni ve taze bir tutum benimsemeye çalışın. Bu günü verimli hale getirmek için ihtiyacınız olan yeni bir bakış açısı.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. Bu sizin içinizdeki sorunların bir sonucu olabilir. Bu duygulardan bazıları, dünyanızda çatışan eski ve yeni enerjiler arasındaki sürekli gerginlikle ilgilidir. Her şeye rağmen, işlerin başa geldiğini unutmamalısınız. İçsel sorunlarınızın etkilerini yüzünüze ve işlerinize yansıtmamalısınız.

01.06.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.