Yılın son ayına girdiğimiz 1 Aralık 2017 gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 1 Aralık 2017

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, Venüs sizinle uyum içinde hareket ediyor. Bugün itibariyle, aşk hayatınızda ve sosyal ilişkilerinizde olumlu gelişmeler olacak. Bu ilişkilerde, kendinize olan güveninizi ve iyimser tarafınızı göstermekten kaçınmayın. Sanatla ilgili zevkli aktivitelere katılacaksınız. İşinizle veya eğitiminizle ilgili vereceğiniz kararlar bugün olumlu yönde ilerleyecek. Seyahate çıkmaya hazırlıklı olun. Biraz nefes almak ve yeni keşifler yapmak size iyi gelecek.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün duygularınızı, zevklerinizi ve isteklerinizi daha derin bir şekilde yaşayacaksınız. Girdiğiniz kasvetli ortamları samimi davranışlarınızla renklendireceksiniz. Parasal açıdan desteğe ihtiyaç duyabilir veya birine destek olabilirsiniz. Paylaşımcı yönünüz bugün oldukça aktif. Hayatınızda olumlu değişiklikler yapmak istediğiniz bir gün. Ancak bunları gerçekleştirirken küçük adımlar atmaya özen gösterin. Aceleci davranırsanız farkında olmadan büyük problemlere neden olabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, Venüs’ün etkisinde oldukça rahat! 24 Aralık’a kadar sürecek olan Venüs etkisi, sosyal hayatınızı güçlendirecek ve ikili ilişkilerde yaşadığınız problemleri çözmenizi sağlayacak. Aynı zamanda hayatınızdaki olumsuzlukları düzeltmeye çalıştığınız bir gün olacak. Güzel eşyalara sahip olabilirsiniz. Uyum içinde yaşamak sizin için büyük önem taşıyor. Bugün ruh haliniz değişkenlik gösterse de siz tutarlı olmaya özen gösterin.

YENGEÇ BURCU

Çalışma arkadaşlarıyla olan sorunlarını bugün çözecek olan Yengeçler, günlük rutinlerinin keyfini çıkaracak. Çalışmalarına, günlük alışkanlıklarına, sağlığına yarar sağlayacak kararlar alacak. Güzel giden bir günün devamında olumsuz durumlarla karşılan Yengeçler, sakinliğini korumalı ve tepkilerinde kontrollü olmalı. Biraz değişiklik Yengeçlere iyi gelebilir.

ASLAN BURCU

24 Aralık’a kadar Venüs’ün etkisinde olacak sevgili Aslanlar, bugün kalbinizle ilgili kararlar alabilirsiniz. Romantik, eğlenceli hatta yaratıcı etkinlikler sizleri bekliyor. Bugünkü cazibeniz herkesin gözlerini kamaştıracak diyebiliriz. Bugün, hobilerinize zaman ayıracaksınız. Hayatınızda değişiklik yapmak için fikirler arayabilirsiniz. Karar vermekte acele etmeyin!

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Venüs bugün dördüncü evi olan sevgili Başaklardan geçiyor ve 24 Aralık’a kadar süregelen bu döngü boyunca cesaretiniz artış gösterecek. Keyifli ortamda yaşayacağınız tedirginlikler gayet normal karşılamalısınız. Canınızı sıkmamaya özen gösterin. Başaklar bugün aile içi ilişkilerden oldukça keyif alacak. Evde ailenizle vakit geçirmek için mükemmel bir gün. Özel hayatınızdaki yaklaşımlarınızdan memnun olmayabilirsiniz. Bu yaklaşımlarda değişiklikler yapmak için uygun bir gün, değerlendirin.

TERAZİ BURCU

Venüs’ün etkisinde kalan Teraziler, duygularını ve düşüncelerini birileriyle paylaşma konusunda çok istekli olacak. Bunun için iş ortamından, özel hayatındaki ilişkilerden faydalanacaklar. Fikirlerine yatırım yapmanın doğru olacağı bir günden geçiyorlar. Mutlu bir haber alabilirler ya da olumlu bir diyalog yaşayabilirler. Bazı gerginlikler su yüzüne çıkabilir, ancak enerjilerini yüksek tutarak bunların üstesinden gelebilirler. Programlarında veya rutinlerinde küçük aksamalar meydana gelebilir. Böyle bir durumda, çözüm arayışı içine girmeliler.

AKREP BURCU

Venüs, döngüsüyle birlikte Akrepler dış görünüşleriyle değil, yaptıkları işlerle dikkat çekecekler. Stiline dikkat eden Akrepler, bu dönem rahatlığı tercih edecek. Bugün bir değişiklik yapmak isteyen Akrep burçları, değişikliği programlarını aksatmadan yapmaya dikkat etmeli. Sağlıkla ilgili olumlu haberler almak isteyenler, bunun ancak sağlıklı yaşamla olabileceğini fark etmeliler.

YAY BURCU

Bugün itibariyle Venüs etkisine giren Yaylar, duygularını ifade ederken daha etkiliyeci ve emin davranışlar sergileyecek. Doğallıklarını kaybetmeden kurdukları iletişim sayesinde çevresinin takdirini kazanacak. Bugün Yaylar, her zamankinden daha sakin, daha uyumlu ve daha çekici. Aldıkları ani bir haberle planlarında değişiklik yapabilirler. Bugün karşılaştıkları sorunlara çözüm odaklı yaklaşarak, günlerinin güzel geçmesi için çabalayacaklar.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, Venüs etkisiyle beraber sevginizi biraz daha gizemli yaşayacaksınız. Hislerinizi gözden geçirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Hayatınızın bu döneminde duygularınızla daha derin temas kurmak için zamana ihtiyacınız olacak. Fikirlerinizin ve davranışlarınızın tutarlı olması bugün size yeni kapılar açabilir. Yeni keşfettiğiniz duygularınız size heyecan verecek.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, şanslısınız! Venüs sizinle uyum içinde hareket ediyor. 24 Aralık tarihine kadar çekiciliğinizi ve pozitif enerjinizi koruyacaksınız. Eşitliğe ve özgürlüğe her zamankinden çok önem vereceksiniz. Aşırı egoyla karşılaştığınız durumlarda bile, kontrolü elden bırakmıyorsunuz. İyi niyetli tutumunuz sayesinde, değişik ortamlara girerek çevrenizi genişletebilirsiniz. Huzursuzluk yaşadığınız anlarda ve çevrenizdekilerin canınızı sıkan istekleri karşısında sabırlı olmaya çalışın.

BALIK BURCU

Venüs döngüsü Balıklar için kariyer ve itibar anlamına geliyor diyebiliriz. Sevgili Balıklar, iş hayatınızdaki olumlu gelişmelere hazırlıklı olun! Hedeflerinizi yeniden gözden geçirin ve itibarınızı artırmak için neler yapabileceğinize karar verin. İş ortamınızdaki uyum ve huzur bugün üst seviyelere çıkıyor. Pozitif ve sıcak tavırlarınızla özel hayatınızı ve iş hayatınızı hareketlendireceksiniz. Enerjiniz çok yüksek! Aynı zamanda, yeteneklerinizin farkına vararak bunları işinize taşıyabilirsiniz.

01.12.2017 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.