Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 1 Ağustos 2018 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 1 Ağustos 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, yaratıcılık hayatınızın ana temasıdır. Bir sanatçı ya da yazar değilseniz, olmalısınız. Kafanızdaki yaratıcı fikirlerin dile getirilmesi gerekiyor. Neden duruyorsunuz? Kaybedecek bir şeyiniz yok ve yapabileceğiniz şeylere şaşıracaksınız. Beynin iki tarafı var. İkisini de kullanma zamanı.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, sorularla dolu gibi görünüyorsunuz. Bazıları büyük, bazıları önemsiz. Tek bildiğiniz onların sizi çok meşgul ettiği ve cevapları bulmanın zor olduğu. Umutsuzluğa kapılmayın, bütün bunlar günün sonunda değişecek. Gezegen konfigürasyonları, son günlerin kafa karıştırıcı olaylarının mantıklı olmaya başlayacağı şekildedir. Dünyanız daha sakin ve düzenli olacak. Tadını çıkarın.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bazen bir iş yaparken bireysel çalıştığınızı düşünüyorsunuz. Buna son vermelisiniz. Sorun tamamen işiniz olabilir. Hayatınızda yeterince eğlenmiyormuş ya da yaratıcılığınızı tam olarak kullanmıyormuş gibi hissediyorsanız. Bu değişiklik yapmak için iyi bir fırsat olabilir, büyük bir değişim. Yeni zorluklar üstlenmeye hazırsınız.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, birkaç gün önce yaşadığınız olaylar yüzünden moraliniz bozulabilir. Size doğru olarak yansıtılan şeylerin yalan olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu bir çatışma meselesi değil, fazla konuşmanıza gerek yok. Söz konusu kişi muhtemelen yaptıkları veya söylediklerinden habersizdir. Bir özür her şeyi çözebilir. Havayı temizledikten sonra kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün hayatınıza ve yakınlarınıza dair bir bakış açısı kazanabilirsiniz. Son zamanlarda oldukça bencil olduğunuzu kabul etmelisiniz. Evrenin merkezi değilsiniz. Arkadaşlarla ve sevdiklerinizle değişiklik yapmak için harika bir gün. Kollarınızı açın ve onlara hoşgeldiniz deyin.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün partnerinizle geçireceğiniz harika bir gün olabilir. İlişkinizin bir çeşit çıkmaza girmesi olası. Sönen ateşin bir kez daha yanması size kalmış. Baş başa geçireceğiniz romantik bir akşam yeterli olabilir. Güzel bir kıyafet, iyi bir restoranda rezervasyon için geç kalmayın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün ifade edilmeyen bir fırsat günü. Yaratıcılığınızı kullanmadığınız konusunda endişeleriniz varsa, bu endişeyi bugün dindirebilirsiniz. Yaratıcılığınız sınırsız ve sonunda bunu anlayacaksınız. Olağandışı fırsatlar için uyanık olun. Karşılaştığınız bir kişi ya da bir şey üzerinde anlamlı dalgalanma etkileri olabilir.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün havada gerilim var. Sizin yapmanız gereken bir şey olmasa da, kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Tartışmalardan kaçınmaya çalışın. Fikirlerinizi şimdilik kendinize saklayın. Tüm yaşananlar yeniden birleşmek için büyük önem taşıyor. Yarın her şey bitmeye başlayacak.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, tam bir hayalperestsiniz. Maddi şeyler hakkında düşünmemeyi tercih ediyorsunuz. İşler sizin için yapıldığında, en mutlu sizsiniz. Ancak bugünkü koşullar, sıradan işlerin bazılarını ele almaya sizi zorlayabilir. Gün sonuna kadar kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Kendi kendinize yeterli olabileceğinizi göreceksiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün içgüdülerinizi takip ederseniz ve bazı riskler almaya cesaret ederseniz çok iyi bir şekilde ödüllendirilebilirsiniz. İyi bir proje için harika bir yeteneğe sahipsiniz. Bugün dikkatinizi dağıtmamak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Ayrıntılara boğulmak yerine gözünüzü büyük resmin üzerinde tutun. Büyük sorunlara dikkat ettiğinizde, küçüklerin çözüleceğini göreceksiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, uzun zamandır beklediğiniz rahatlamayı bugün yaşayacak ve nefes alabileceksiniz. Muhtemelen bir süredir parasal konular için endişeleniyorsunuz. Artık endişelenmenize gerek yok. Bugünkü olaylar hedefinize ulaşmanız için size net bir yol gösterecek. Finansal konuları çözmek için çok çalışıyorsunuz. Artık daha akıllı çalışmaya başlayabilirsiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün buğdayı samandan ayırın. İlişkilerinize bakın ve gerçek arkadaşlarınızın kim olduğuna karar verin. Siz sadıksınız, ama neden samimi olmayan insanlara sadık olasınız? Belki dostlarınıza sevgilerini gösterme şansı verebilirsiniz. Gerçek dostlarınızla geçireceğiniz zamanların keyfini çıkarın.

01.08.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.