California Cevizi
California Cevizi

Astrolog Başak Tanyeri, Yengeç burcu için 19- 25 Haziran 2017 tarihleri burç yorumunu hazırladı. Bu hafta sizi neler bekliyor, hangi noktalara dikkat etmelisiniz gibi soruların cevaplarını haftalık burç yorumunuzda bulacaksınız.

Sevgili Yengeç burcu, bir süredir düşündüğünüz, açığa çıkarmayı planladığınız bir projeniz varsa haftanın ilk kısmında artık bu projeyi hayata geçirebilirsiniz. Hafta ortasında Güneş ve Merkür Yengeç burcuna giriş yapıyor. Geçtiğimiz bir ay boyunca biraz içe yönelmiştiniz, artık bu durum sona eriyor ve kendinizi oldukça motive hissedeceğiniz bir dönem başlıyor. Bu süreçte kimi Yengeç’ler hala geçmişi düşünüyor olabilir, kimileriniz ise daha duygusal bir düşünce tarzına girebilirsiniz. Eğer gündeminizde sadece sizi ilgilendiren bir durum varsa, duygularınızı dinleyerek bir karara varabilirsiniz.

Bu dönem vereceğiniz kararlar hayatınızın genel yapısını etkileyebilir. Cumartesi günü burcunuzda oluşacak yeniay hayata bakış açınızda kendinizi, duygularınızı ön plana koyacağınızı gösteriyor. Dış görünüşünüzde bir yenilik yapmak isteyebilirsiniz.

Annenizle ve hayatınızdaki kadınlarla tartışmaktan uzak durmalısınız. Yeni bir beslenme düzenine geçmek isteyen Yengeç’ler bu yeniayı değerlendirebilir. Astroloji bize bu konuda fayda sağlamaktadır.

ASTROLOG BAŞAK TANYERİ’Yİ INSTAGRAM’DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

Melek tarotu

Öğrenmek istediğiniz konuyu aşağıdaki kutuya yazın ve enter tuşuna basın.

Yorum Yaz