California Cevizi
California Cevizi

Astrolog Başak Tanyeri, Yay burcu için 19- 25 Haziran 2017 tarihleri burç yorumunu hazırladı. Bu hafta sizi neler bekliyor, hangi noktalara dikkat etmelisiniz gibi soruların cevaplarını haftalık burç yorumunuzda bulacaksınız.

Sevgili Yay burcu, haftanın ilk günlerinde aile içinde huzursuzluk çıkmamasına dikkat etmeli, aile fertlerinizle tartışma yaşamaktan uzak durmalısınız. Hafta ortasında Güneş ve Merkür Yengeç burcuna giriş yapıyor. Bu etkiyle beraber bir ay boyunca odak noktanız maddi durumunuz olacak. Risk almamanız gereken zamanlardasınız. Bu yüzden şans oyunu, kumar, borsa gibi sonu belli olmayan yatırımları bir aylığına ertelemekte fayda var. Eski hesapları, eski kazançları tekrar gözden geçirip değerlendirebilirsiniz. Maddi konularda vermeniz gereken bir karar varsa, mantıktan ziyade duygusal karar almaya meyillisiniz bu dönem.

Cumartesi günü Yengeç burcunda oluşacak yeniayla beraber para durumunuz, eş ya da ortağınızla ortaklaşa kazançlarınız gündeme geliyor. Bu ortaklaşa kazançlarda bir ilerleme olabilir. Ya da belki eşinizle – ortağınızla kafa kafaya verip ortak kazançlarınızı nasıl arttıracağınızı düşünebilirsiniz. Gündeminde miras veya nafaka konusu olan Yay’lar için de gelişmeler olacaktır bu yeniayda.

Aile içinde parayla ilgili negatif bir durum olursa yapılacak en iyi şey akışına bırakmak, olaylara çok müdahale etmemek gibi görünüyor. Astroloji bize bu konuda fayda sağlamaktadır.

ASTROLOG BAŞAK TANYERİ’Yİ INSTAGRAM’DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

Melek tarotu

Öğrenmek istediğiniz konuyu aşağıdaki kutuya yazın ve enter tuşuna basın.

Yorum Yaz